Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
"Вечер като си легна и започвам да си мисля , кого да скарам утре"

Ех... Патология. Joy

# 61
" Вечер като си легна и започвам да си мисля , кого да скарам утре"

Леле каква откачалка. Как не е изяла някой пердах😬

# 62
Клюкарките са прототип на алгоритмите на социалните мрежи:)

# 63
Най-лошото е, че се измъкват безнаказано.
Защо на никой не му пука за емоционалните вреди, които нанасят.
Аз съм много чувствителна и ако на мен някой ми скалъпи подобна лъжа и ми замеси името в гадости, това ще ме съсипе, ще ме срине емоционално.
Дори ми е леко странно, че много хора казват да не му пука на човек, кой каквото си иска да говори.

# 64
Най-лошото е, че се измъкват безнаказано.
Защо на никой не му пука за емоционалните вреди, които нанасят.
Аз съм много чувствителна и ако на мен някой ми скалъпи подобна лъжа и ми замеси името в гадости, това ще ме съсипе, ще ме срине емоционално.
Дори ми е леко странно, че много хора казват да не му пука на човек, кой каквото си иска да говори.

Това изказване:

"Вечер като си легна и започвам да си мисля , кого да скарам утре"

не ти ли дава информация що за човек иска да те очерни? Трябва ли да ти пука от подобен "човек"?

# 65
  • Бургас
Преди доста години шефката ми започна да ме "гърчи". Всъщност, нямам идея от кога и защо започна всичко. Не исках да "видя" реалността. Докато един ден ми даде заповедта  за наказание " Предупреждение за уволнение". В такъв случай, човек няма избор- отива на съд. Но през цялото време се гърчех и недоумявах какво съм направила, че да предизвикам толкова злоба и несправедливост. И тогава една колежка ме "светна":
" 1. Много си възпитана. Тя знае,че ти никога няма да бъдеш груба и да я сложиш на място, пред всички колеги.
2. Не търси логика, не търси причината в себе си. Просто трябва да приемеш, че има лоши хора. "
 Няма да правя разбор на ситуацията, нито на себе си, но знам, че човек трудно се променя "ей така"- решава , и става от утре друг. Трябва нещо да "обърне каруцата" , след което ставаш безпардонен като дразнителя и ролите се разменят.

# 66
armeria , много съжалявам, че така се е случило с теб и е трябвало да стигнете до съд.
Имало ли е желание след това да й отмъстиш например? Тя е постъпила толкова несправедливо.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 00:30 от 10001

# 67
Има големи гадняри.
Преди години работих едно лято на морето. Решиха шефовете да уволнят един барман. Не го харесваха, но директно нямало да стане уволнението. Целенасочено товарене, подлудяване с претенции, гърч, докато сам не се откаже и не си тръгне.

# 68
  • Бургас
armeria , много съжалявам, че така се е случило с теб и е трябвало да стигнете до съд.
Имало ли е желание след това да й отмъстиш например? Тя е постъпила толкова несправедливо.
Накараха я да се пенсионира, та не се наложи да се боря със себе си. 
Описах случката, защото си мисля, че с поведението си съм й подсказала, че може да ме гърчи и сипвайки ми по лъжичка, аз си търпях - от възпитание, от мекушавост, а може би просто от липса на самочувствие. Сега наблюдавам поведението на внучките си и разбирам колко е тудна борбата да накарам едно дете да разбере, че трябва да си "отръсква мухите" и да заявява високо позицията си.

Общи условия

Активация на акаунт