Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ноем. 2019, 22:37 ч.

ЮЛИ 2020

• 16 771
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
Мина и моят преглед! Всичко е наред имаме си тупкащо сърчице ❤ По приложение съм 5 седмица и 5 дни а сега на ехографа излезе 6 седмица и 6 дни... явно се развива по-бързо 🤔 и съответно и по-ранен термин... но всичко е относително ще видим занапред живот и здраве как ще са нещата ... важното е че си имам тупкащо сърчице, олекна мииии 🌷 за гадене ми каза да пробвам антиметил, ще видя дали ще действа и ще споделя Simple Smile хубава вечер

# 601
Мина и моят преглед! Всичко е наред имаме си тупкащо сърчице ❤ По приложение съм 5 седмица и 5 дни а сега на ехографа излезе 6 седмица и 6 дни... явно се развива по-бързо 🤔 и съответно и по-ранен термин... но всичко е относително ще видим занапред живот и здраве как ще са нещата ... важното е че си имам тупкащо сърчице, олекна мииии 🌷 за гадене ми каза да пробвам антиметил, ще видя дали ще действа и ще споделя Simple Smile хубава вечер
Само това да се чува! ❤️
Антиметил съм пила, бях хванала някакъв вирус с повръщане преди година и ги пих, доста ми помогнаха. Май бяха с джинджифил.

# 602
Само това да се чува! ❤️
Антиметил съм пила, бях хванала някакъв вирус с повръщане преди година и ги пих, доста ми помогнаха. Май бяха с джинджифил.
Само това да се чува! ❤

Да точно с джинджифил са, дано помагат че не се търпи направо, като болна съм... а още колко имааа 😄

# 603
Здравейте, и аз се записвам тук Blush с термин 27/28 юли, втора бременност. В четвъртък ще ходя на контрола и ще уточнят термина, днес по спешност бях на лекар и се видя сърчице Heart
Успешно бременеене на всички Blush

# 604
И аз пиех Антиметил.Помогна ми 2 дни след това започнах да повръщам по 4-5 пъти на ден и го спрях.След като го спрях си повръщам по 1-2 пъти ден.

# 605
Добро утро. Нищо не помага и тва е. Мислих,че с тази бременност ще ми се размине но уви.
Днес си останах вкъщи и ще взимам вече болнични. Още не съм станала и всичко ми се обръща... Като се сетя,че с дъщеря ми до края бях така ....

# 606
Без направление от личен лекар може ли да те запишат за ЖК ? И каква е разликата ако си с направление и без? Много повече ли се заплаща?

# 607
Без направление от личен лекар може ли да те запишат за ЖК ? И каква е разликата ако си с направление и без? Много повече ли се заплаща?
За ЖК трябва направление N9
Без направление си е просто частен преглед.

# 608
Момичета, в петък ме приеха в болница и вчера ме изписаха. Предписаха ми утрогестан 3х2 и но шпа 3х2. До колкото разбрах бебето не се е захванало добре. Много се притеснявам. Силно се надявам всичко да е наред. Искаха да ми дадат 30 дена болничен, който отказах, защото мисля от другия месец да излезна постоянен болничен. Взех само 7 дена. Имам въпрос трудно ли се сменя следящия АГ, понеже в петък като звъннах на моята ми каза да си слагам утрогестан по 2 вечер и АКО реша да отида на лекар. За съжаление в тази седмица 9г.с нямало какво да се направи. Много ме разочарова а моя колежка се следеше при нея.

# 609
Момичета, в петък ме приеха в болница и вчера ме изписаха. Предписаха ми утрогестан 3х2 и но шпа 3х2. До колкото разбрах бебето не се е захванало добре. Много се притеснявам. Силно се надявам всичко да е наред. Искаха да ми дадат 30 дена болничен, който отказах, защото мисля от другия месец да излезна постоянен болничен. Взех само 7 дена. Имам въпрос трудно ли се сменя следящия АГ, понеже в петък като звъннах на моята ми каза да си слагам утрогестан по 2 вечер и АКО реша да отида на лекар. За съжаление в тази седмица 9г.с нямало какво да се направи. Много ме разочарова а моя колежка се следеше при нея.

Трябва ново направление за ЖК , запазвате час за новия АГ който сте си избрали и ще ви каже какво да си носите.

# 610
Цвети, почивай си и бебчо ще се закрепи отново Hug Аз вярвам, че всичко ще е наред. Както и при мен се закрепи (засега) Blush

# 611

Момичета пускате ли си вече първите изследвания?
Искам да попитам някой дали е запознат за тази стойност на Б12?
Чета чета и оставам с впечатление ,че е някакъв дефицит?

# 612
Janetm, записах си за утре. Взех направление от ЛЛ. Даже тя ми каза, че имаме право само на една смяна на АГ за бременността. Дано сега съм попаднала на добра АГ и да не съжалявам пак за избора си.

tancheto_shushi, почивам си. Спазвам си лекарствата, както са ми казали и гледам повечко да си лежа.

# 613
  • София
Здравейте,

Имам въпрос към тези от вас, които са в София. Бихте ли споделили при кого смятате да се следите и дали ще е по НЗОК и допълнително на частно. Интересува ме най-вече първото, понеже не намирам свестен гинеколог, който да работи с касата Rolling Eyes

Благодаря предварително!

# 614
Здравейте,

Имам въпрос към тези от вас, които са в София. Бихте ли споделили при кого смятате да се следите и дали ще е по НЗОК и допълнително на частно. Интересува ме най-вече първото, понеже не намирам свестен гинеколог, който да работи с касата Rolling Eyes

Благодаря предварително!
Аз утре ще се запиша при АГ Семра Акташ. Работи със здравната каса. ЖК е 400лв. Чувала съм много хубави мнения за нея. Работи в 1во АГ Света София(бившата Тина Киркова).

Общи условия

Активация на акаунт