ЮЛИ 2020

  • 23 419
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 58
Уфф, а пък аз от 5:00 съм с вируса с повръщането и диарията, СУПЕР! 😩 Ужасно е просто! Детенцето ми е болно и съм болничен до края на седмицата. Иначе пия само фолиева киселина. А за коремчето, по-скоро нямам, но пък и аз съм съвсем в началото. От миналата бременност имам едно такова увиснало със стрии, но не си личи много, нещо не успях да го стегна след раждането, ех тоя мързел! 😂

# 151
  • Мнения: 211
Да ми кажа сякаш и аз имам леко коремче,все едно съм се понаяла🤗☺
Днес имам леко придърпване в левия яйчник,дано не е нищо(дано е от  качването на стълбите),но е неприятна,тъпа болка
Усетих я да първи път днес при кашлянето.Айде да минава вече тази кашлица.Моят преглед набрижава,вече нямам търпение☺☺☺
Вие тази седмица отмаряче с дъщеря ми,нали съм болничен,а тя си ми е другарче.
При вас как е,при мен понякога че гушне силно,отпусне се ,а е на 6г.Аз все й казвам че е голяма и тежка,но си е дете
Иначе тя много иска сестричка и каза че ще пише на Дядо Коледа да й донесе☺😁

# 152
  • Мнения: 92
Ако може и аз да се присъедина към ФБ групата 😊

Прати ми линк към профила си във фейсбук на ЛС и ще те добавя Blush

# 153
  • Мнения: 193
Ако може и аз да се присъедина към ФБ групата 😊

Прати ми линк към профила си във фейсбук на ЛС и ще те добавя Blush
Изпратих. 😊

# 154
  • Мнения: 14
Записвам се и аз, макар и рано, на 29г.съм,последна менст.-09.10.19. 2ра бременост, като 1вата беше неуспешна(мисед в 10г.с.).
Бях на 2ри преглед, засега всичко изглежда наред с плодния сак, който е с размери 1.14см напълно отговарящ на 4с6д,но само плоден сак, още не се вижда ембрион.

# 155
  • Мнения: 193
Добро утро мами аз тази сутрин вече и повърнах.Има ли мами като мен тази седмица не мога да хапвам ,каквото и да видя и помисля за хапване и ми става лошо на стомаха и хапвам плодове и зеленчуци имам чувството ,че съм свалила кг. Дано скоро ми мине и да мога да хапвам нормално.

# 156
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен! Казвам се Елена на 28 г. От гр Враца . Посредна М на 27.09. Във 6 г.с +5 дни ,това за мен ще е 2ра бременност силно се надявам да е успешна понеже преди 3г и половина имах мисед в мн ранна седмица... преди седмица бях на първи преглед видяхме сакчето 🥰 в понеделник съм пак на преглед и се надявам да чуем сърчице . Като симптоми имам само много  болезнени и чувствителни гърди и от време на време нещо като менструални спазми .❣ По изчисление на календара с който си следя бременноста живот и  здраве бебче ще има на 04.07. 2020г на моята рожденна дата 🥰

# 157
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен! Казвам се Теменужка и живея в София. За 31 години съм.Преди около 3 седмици видях за пореден седми по ред път двете чертички. Надявам се това да е третата ми успешна бременост. Имам дъщеря на 9 години, след това 3 неуспеха и установен след това проблем - тромбофилия. Следва успешна бременост на терапия и щастлив финал- син, вече на две години и половина. След него имам още един неуспех и сега всички се надявам всичко да мине добре. Миналата седмица видяхме ембрионче и сърдечна дейност. Терминът ми е за 6.07.2020г. Успех на всички момичета и щастлив пухкав финал накрая!

# 158
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен! Казвам се Теменужка и живея в София. За 31 години съм.Преди около 3 седмици видях за пореден седми по ред път двете чертички. Надявам се това да е третата ми успешна бременост. Имам дъщеря на 9 години, след това 3 неуспеха и установен след това проблем - тромбофилия. Следва успешна бременост на терапия и щастлив финал- син, вече на две години и половина. След него имам още един неуспех и сега всички се надявам всичко да мине добре. Миналата седмица видяхме ембрионче и сърдечна дейност. Терминът ми е за 6.07.2020г. Успех на всички момичета и щастлив пухкав финал накрая!
В коя седмица беше като установихте сърдечната дейност? Пожелавам ти леко бременеене и до финал.

# 159
  • Мнения: 130
Привет, казвам се Живка, живея в София,32г. Трета бременност, като 1- ва извънматочна, втора с момченце на 2 г. ПРМ на 15.10. По калкулатор термин на 21.07. На пръв преглед ще ходя на 21.11.
Като симптоми имам напрегнати гърди и болки от време на време в кръста и яйчниците. Похапвам повечко от обикновенно.
Ще се радвам да се включа във Фейсбук групата😃
Леко бременеене на всички и пухкави бебчета

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 15:48 от JIVONA

# 160
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен! Казвам се Теменужка и живея в София. За 31 години съм.Преди около 3 седмици видях за пореден седми по ред път двете чертички. Надявам се това да е третата ми успешна бременост. Имам дъщеря на 9 години, след това 3 неуспеха и установен след това проблем - тромбофилия. Следва успешна бременост на терапия и щастлив финал- син, вече на две години и половина. След него имам още един неуспех и сега всички се надявам всичко да мине добре. Миналата седмица видяхме ембрионче и сърдечна дейност. Терминът ми е за 6.07.2020г. Успех на всички момичета и щастлив пухкав финал накрая!
В коя седмица беше като установихте сърдечната дейност? Пожелавам ти леко бременеене и до финал.


в 5+4 гестационана седмица. Благодаря! Успешен финал и на теб!

# 161
  • Мнения: 955
Момичета аз съм с розово зацапване и на всичкото отгоре съм в чужбина и се чудя какво да правя. На някой случвало ли се е?

# 162
  • Мнения: 2 024
Кайлин, дано да е било еднократно. Ако в теб имаш дуфастон или утрогестан можеш да пиеш и повече да почиваш.

# 163
  • Мнения: 955
Кайлин, дано да е било еднократно. Ако в теб имаш дуфастон или утрогестан можеш да пиеш и повече да почиваш.
Нямам нищо за съжаление. Ще трябва да изчакам някак си до уикенда. Беше си риск да тръгна, но го поех. Доста ходих вчера надявам се, че е от това и че ще мине, макар че съм подготвена и за по-лоши варианти..

# 164
  • Мнения: 2 024
Дано наистина да е от преумората. Прегръдки.

Общи условия

Активация на акаунт