Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 64

  • 45 120
  • 760
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
И аз мисля, че няма проблем стига да не е Целувката на Густав Климт, че тя толкова е преекспонирана...
Е, за нея ще трябва цяла стена, ако е в оригинален размер, би било плашещо Laughing

# 466
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ох, стана ми смешно, чета за "Целувката" а в момента пия кафе от чаша с картината Crazy
Скрит текст:
Аз имам само една репродукция, на Слънчогледите на Винсент ван Гог която е в кухнята ми в Бг. В Германия си намерих същата, за да си я окач... в кухнята  Crazy Grinning
Според мен няма нищо лошо да е репродукция, всички знаем, че не можем да си позволим такъв оригинал, а ако обичаме картината както е в моя случай едва ли е нещо лошо Thinking

# 467
  • София
  • Мнения: 2 934
Много добре знам кое какво е, казах го, за да ме разберат Peace
Истинската катана струва много, много пари които аз не бих похарчила точно за това  hahaha
Просто ми стана интересно.
Детето ми е неагресивно, но обича ножове ooooh!
Бих му купила сувенирна, ако тренира подходящото бойно изкуство, но чакам да го израсте това увлечение Mr. Green

И аз харесвам катани Simple Smile И много японски неща също, мечът не винаги е символ на насилие, има бойни изкуства, които точно това обясняват. Самураите са господари на катаните, олицетворение на душата, символ на доблестта, честта и храбростта.

Но!
В интериор трудно се напасват, в случая, да не ми се обиди съфорумката, но някак не ми се вписва излагането на катаните над телевизора и в комбинация с бутилка. По скоро бих приела орхидеята, нещо като контрапункт на нежното цвете и стоманата.


Абсолютно съм на твоето мнение. Аз също не ги харесвам.

Ще помисля и за вкарването на цвят. Звучи ми добра идея. Само на финализираме с камъните по комина, за да знам, че грубите неща са готови.

# 468
  • Мнения: 262
Здравейте,
Пак съм аз,дайте идея на тази стена какво да има..

# 469
  • Canada
  • Мнения: 3 358
На теб ти трябва професионален декоратор или интериорен дизайнер.

# 470
  • Мнения: 39 316
Като за начало бих пребоядисала тази стена и ще махна пердетата.

# 471
  • Мнения: 6 290
Честита Нова Година!
Да сте здрави и щастливи, и да реализирате поне един дизайн тази година 😜😍🤩
По темата- ако правилно си спомням, това беше заведение?
Честно казано за заведение и аз бих потърсила задължително дизайнер. Шарената стена на парче изглеждаше прилично, но сега цялостно ми е твърде шарено. Подкрепям, че розовата стена с лилава ивичка идва в повече. За мен и етажерките са твърде ниско поставени виждайки ги така нещата в цялост.
На кования парапет тези мебели не съм сигурна дали подхождат.
Ако държите и тази стена да е в цвят-то нека да е най-най-най светлорозовия от тапета.
Аз не бих сложила на този етап нищо друго по нея.

# 472
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
Честита Нова Година !
Надявам се тази година ние да финализираме нещата.Някой неща добре се получиха,други -не, но  при всички положения- поне  опит придобихме и за следващият път ще сме по-подготвени !:blush:

Aз също бих пребоядисала розовата стена-и според мен стената със цветя е достатъчна.

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 11:31 от Kaisia

# 473
  • Мнения: 4 671
много ви розовее, защото е празно помещението. Но ако се смени розовото и се напълни, тогава ще стане прекалено шаренко.
Аз бих внесла цвят с декорациите по масите или с цвета на възглавничките, ако има такива по пейките и столовете. Така е доста нежно и дава възможности за смяна на аксесоарите.

# 474
  • Мнения: 10 598
Здравейте,
Пак съм аз,дайте идея на тази стена какво да има..

Като за начало, тази лилава лента да изчезне. Бих пребоядисала всички стени в сиво графит. Тв-то бих го преместила на стената на розите.

Какво беше заведението? Сладкарница ли?

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 16:09 от amy_nka

# 475
  • Мнения: 999
Честита Нова година на всички!

Със сигурност розовото е много силно в сравнение с излъчването на десена от тапета. Нещо бледо би подчертало розите, а и самият парапет ще изпъкне.
Аз обичам завеси и в квартала една малка сладкарничка ми е много уютна поради тази причина. На мен ми липсват единствено живи цветя, но то вече зависи дали ще са само сепарета или и маси със столове.
Телевизорът ми е напълно излишен. Не обичам модата с телевизори по заведения и фризьорски салони. Ако е в квартално кръчме за по бира с картофи и някой мач - Ок. Иначе какво ще излъчва този телевизор? Хората сядат на кафе и торта, за да се видят и да си говорят.
И другото вече си е текстилът - възглавници, тишлайфери...

# 476
  • Мнения: 13 188
Освен ако заведението не е само за жени, за мен е неподходяща розовата стена.

# 477
  • Мнения: 10 598
Честита Нова година на всички!

Със сигурност розовото е много силно в сравнение с излъчването на десена от тапета. Нещо бледо би подчертало розите, а и самият парапет ще изпъкне.
Аз обичам завеси и в квартала една малка сладкарничка ми е много уютна поради тази причина. На мен ми липсват единствено живи цветя, но то вече зависи дали ще са само сепарета или и маси със столове.
Телевизорът ми е напълно излишен. Не обичам модата с телевизори по заведения и фризьорски салони. Ако е в квартално кръчме за по бира с картофи и някой мач - Ок. Иначе какво ще излъчва този телевизор? Хората сядат на кафе и торта, за да се видят и да си говорят.
И другото вече си е текстилът - възглавници, тишлайфери...
Телевизора ще излъчва музиката. В "модерните" заведения не се ползва озвучителна система и не се набира музика във дискове и флашки, ами направо се ползва МТВ, Чалга каналите и квото друго вече има създадена плейлиста. Да дрънчи там нещо... На клиента да му е приятно. Другия вариант е Фешън Тв - някакви манекенки да се виждат, нещо да мърда там на тв-то, че и музиката за подиум му е приятна на клиента... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 478
  • Мнения: 262
Честита нова година ! Бъдете здрави и успешни.

Мебелите са втора ръка,не знам дали си отиват,но бяха изгодни. Правим всимко със заплатата и майчинството и за това,не мога да отдиля 5000лв за проект от дизайтер 
Етажерките са ниско,защото там се наставя тапета.
  Ппилагам снимки от всички ъгли,за по- добра представа. Като разбира се има още работа доста   






# 479
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
На мен ми харесва.Свежо изглежда.От една снимка не може да се добие представа наистина.

Общи условия

Активация на акаунт