СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 718
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 855
И аз чакам други идеи за момичета. Безжични слушалки за Андроид да препоръчате?
Ето за тези имам добър фийдбек от колеги и евентуално може да ни бъдат единия подарък - Pioneer SE-MS7BT. А телефона купихме днес и отметнахме подаръка за рождения ден от нас.

# 511
  • София
  • Мнения: 8 932
За безжичните слушалки съм чувала, че тези на Huawei са много добри.

# 512
  • Мнения: 8 230
На слушалките и тонколоните, които са налични вкъщи, вече им изгубих бройката и кое на кого от двамата беше. Подмятат се навсякъде, по всички стаи, в раници. Докато всичко това не се изпочупи, ново не купувам.
Днес купих телефон за дребния. Същият какъвто му откраднаха. Хич няма да чакам до Коледа, ще му го връча веднага, пък да си знае, че му е коледен подарък. Наборът се колебае между два модела раници, не можем да ги видим на живо и съответно от две седмици се чудим коя да е.
Уж събираше пари за колело, сега взе нещо за нов компютър да говори. Лаптопът му е достатъчно добър, но изведнъж реши, че искал настолен.

# 513
  • София
  • Мнения: 2 437
Много благодаря за отзивите за "Доза щастие". Аз съм много навита да заведа моят, но той се дърпа. Нямало да му бъде интересно. Ще видим.

# 514
  • Мнения: 6 587
Много благодаря за отзивите за "Доза щастие". Аз съм много навита да заведа моят, но той се дърпа. Нямало да му бъде интересно. Ще видим.

Тя и моята се дърпаше нещо, но аз намерих подходящата компания  за кино и набързо се появи интерес Wink

# 515
  • София
  • Мнения: 1 531
Ние двете го гледахме, по-назад в темата писах. Ще ги водят и от училище целия клас да го гледат.

# 516
  • София
  • Мнения: 2 437
Ще ги водят и от училище целия клас да го гледат.

И това е идея. Другата седмица имаме родителска и може да го предложа на класния, вместо "Час на класния"

# 517
  • София
  • Мнения: 12 229
За подаръците, ако някои иска и все още няма киндъл, тези  с подсветка в амазона са на 80 евро покрай намаленията в момента.
Аз поръчах едни безжични слушалки.
Вчера взех от Лидл и акрилни бои и платна, тъй като им хареса, когато ходихме в арт студио да рисуват и мисля да спретнем подобно нещо вкъщи покрай празниците. Купих и два ски панталона.

# 518
  • Мнения: 8 230
Бяхме говорили с младежа да ходим на "Доза щастие", ще видим дали ще се осъществи. Иначе по препоръка на учителката им по БЕЛ ходи преди една-две седмици да гледа "В кръг". После настояваше, че непременно и аз трябва да го гледам.

# 519
  • Мнения: 856
Мисля да посетим Базар на професиите - 2019 г. на 22.11. или 23.11.2019 г. в София тех парк.
Досега не сме посещавали мероприятия, които биха помогнали за избор на бъдеща професионална реализация.
Надявам се по този начин да запаля някакво любопитство  и интерес в детето.

# 520
  • Мнения: 3 823
Точно това гледах и аз. Ако някой е бил, моля да сподели.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 561
Във връзка с Доза Щастие има инициатива на МОН децата организирано от училище да гледат филма. Повече подробности има тук

# 522
  • Мнения: 6 926
Нали ще пишете, ако на някой се появи резултат от Междучасие? Аз онлайн я записах, но тя не е знаела кой от двата ми мейла да остави и е записала само телефон, та не съм сигурна дали ще го качат в изпитай ме.

# 523
  • София
  • Мнения: 3 457
Днес водих дъщеря ми  в школата и обявиха следващите дати за пробни изпити.Не е от  популярните тук  школи, но ако някой проявява интерес бих могла да споделя инфо.В Люлин  е.Идват и външни

# 524
  • Мнения: 6 926
Ей, хора, ще се пръсна от любопитство! Днешните групи на Междучасие имате ли резултати? Някакво инфо: брой явили се и среден брой точки от теста?

Общи условия

Активация на акаунт