В Коледно тумбаче ще тупка мъничко юначе. - Бебеправене 364

  • 24 486
  • 727
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 592
Здравейте, момичета.

Влизам да честитя рождения ден на Sunshine9051 Nature Sun With Face Един специален скорпион в темата ни:*
Желая ти много радостни мигове, пътешествия и любов! Радвам се, че си във форума и че винаги се включваш на място и с мъдри съвети.

Желая на всички приятен уикенд, щракайте и залагайте на естественото (другото не е гот) , и чакаме +++тестчета.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 19:08 от keep_the_faith

# 331
  • Мнения: 1 131
yanna, съжалявам, мила.. прегръщам те и ти желая много скоро да видиш 2 чертички!

Съншайнче, честит рожден ден!!!! Знаеш какво  ти желая от сърце, освен това ти желая много здраве и щастливи моменти ❤ весел празник!

Желая успех на всички момичета в процедури, всички, които активно щракат  или пък са в изчаквателен период. Кураж! Дори на себе си го повтарям 😊

# 332
  • Мнения: 1 041
О, много благодаря! 🥰

Желая ви на всички вас желаното, момичета! 🍀❤

# 333
  • Мнения: 1 150
Съншайн, честит празник и от мен! ❤

# 334
  • Мнения: 821
Честит рожден ден и от мен! Hug

От мен още един отрицателен тест иии май и този месец ще сме аут. Ще чакам закъснение вече за нов тест, начесах си крастата Joy

# 335
  • Мнения: 313
Здравейте,  Яна, дано не давам напразни надежди, но само за статистика ще спомена, че няколко мои приятелки имаха доста късен положителен тест ( не знам каква е причината ) . Най - добрата ми приятелка е с три бременности и трите пъти имаше положителен едва след седмица закъснение.

Sunshine  Честит рожден ден ! Обожавам скорпионите , защото аз самата съм и моят мъж! Желая ти здраве ! Любов и много, много късмет . Дано скоро имаш прекрасни новини!

Аз да се оплача имам джоб на венеца и сега се лекувам, много неприятно. Друго ново няма. До края на месеца ще видя имам ли хубави новини

# 336
  • Мнения: 158
Здравейте, при мен и този месец лелката дойде за жалост 😥. Натъжих се, но следващия месеца пак какво да се прави и ще гледам и ще се постарая да не съм толкова нетърпелива.
Приятен ден на всички и дано за Коледа има повече положителни новини! 🎀🤗👶

# 337
  • Мнения: 3 597
Съншайн , честит рожден ден и от мен ! Желая ти много здраве и сбъднати мечти ❤

Момичета , съжалявам за минусите и лелките , стискам палци за много положителен Декември 😘

# 338
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Честит празник, Съншайнче! Heart

Скрит текст:

# 339
  • Мнения: 539
Сън, честит рожден ден!
Някой попита назад за листата от малина - беше обсъждано, ама честно казано и аз забравих за какво бяха😬

# 340
  • Мнения: 299
Честит празник, Съншайн!

Добър ден, момичета! Днес взехме СГ на ММ, ще приложа и снимки. Не е добра, ако някоя се е сблъсквала с такава, ще моля за съвет Simple Smile
Скрит текст:


Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 17:22 от AnMary

# 341
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Сън, честит рожден ден!
Някой попита назад за листата от малина - беше обсъждано, ама честно казано и аз забравих за какво бяха😬

При проблемно забременяване, успокояват матката, по този начин предпазват от спонтанен аборт. На друго място прочетох напълно обратното, вече не знам на какво и кого да вярвам.

# 342
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 121
Съншайн,честит рожден ден!Бъди здрава .
За листата от малина-аз ги пия уж за удебеляване на лигавицата.Правех ги две лъжици в около 600 мл вода и ги изпивах на 1 или 2 пъти.На моите на опаковката пишеше,че предотвратяват стомашни болки и неразположения(вероятно и контракции?!),но и аз четох някъде другаде,че като наближи раждането се пиели точно за предизвикването му...

# 343
  • Мнения: 1 781
Jo Di действително не е добра Confused ММ е с подобна подвижност и имаме 1 дете ама сега 6 месеца не става...
За морфологията нямам опит. Но то в зсключението пише, най добре консултация със специалист според мен. Успех. Дръж ни в течение.

# 344
  • Мнения: 299
Благодаря Ив! В сряда сме на док, ще пиша пак!

Общи условия

Активация на акаунт