С какво ви дразнят свекървите? – 116

  • 28 875
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 857
Честито, Креми! Да са ти живи и здрави, и само радост да ти носят!
п.п. И докажи на драгите съфорумки, че се срещат и нормални свекърви Smile

# 736
  • Мнения: 13 682
За да се докаже, трябва да питаме снахата, хм, хм Wink, щото да не мислите, че свекървите мислят, че са нещо неправи Joy
Шегата настрана, честито Креми! И дано наистина си намерила разковничето на разбирателството помежду ви и винаги да е така!

# 737
  • Мнения: 2 050
Лолита, да си дудне свекървата, пускай там покрай ушите и това е. Важното е, че мъжът ти я знае що за стока е.
Абе ти защо изобщо комуникираш с нея? Налага ли се? Ще ти уври и на теб главата май лека полека, усещам те.
Не мога да го избегна. Две години нямахме контакт. Дойдоха когато забременях." Айде човешко е" - си казах. Ама не. След време пак старата песен. Не искам да се подминаваме. Поддържам уж нормални разговори без много да се обяснявам. Мъжът ми също. Много е наранен. За мен реално няма проблем и да не ги видя въобще. И пак да му се не види ръчкат. Пак се чува думата на сестра му през устните им. Споделям само тук. Иначе в ежедневието си имам далеч по-важни неща за които да мисля.
Креми, честито!

# 738
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Благодаря ти Птицо.Знаеш че бях и от другата страна.Времето с тях ми показа къде сме сбъркали и какво не трябва да се прави.самостоятелност за младите, чуване по телефона или текстване просто, за да знаеш че са ок.Моите много се кефят като си затръгват и им сложа нещо на изпроводяк/като сирене или кори за баница,3в1 или шоколад от БГ/Колкото и странно да звучи, защото това са неща които не могат да бъдат купени от всеки магазин.Малките жестове показват уважението.Когато идваха наскоро снаха ми купила много готина кърпа за кухнята.Много ме зарадва.Аз  вчера и отделих млечна салата без чесън, щото не харесва , а много я обича.Ей такива ти ми неща.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 14:43 от Кремито

# 739
  • Мнения: X
Креми, честито ви!

Естествено, че е нормално свекървата да дава на сина си. Тъпото е, че е разделила сумите на две и едната на масата, другата един вид под масата. Що за демонстрация?

# 740
  • Мнения: 13 682
Каква демонстрация? Демонстрация няма, дори напротив! А това, че нашата приятелка е толкова оката, си е неин проблем. Що следи изкъсо коя ръка какво дава Simple Smile Да не е зяпала, където не трябва Stuck Out Tongue Winking Eye

# 741
  • Мнения: 18 363
А на мен това зяпане ми прилича на контрол.На парите , емоциите ,времето и живота на партньора. Лепнат да е като гербова малка. Щото и недоволство ,че някаква бабичка дала пет лева скрито , а се виждало като ги дава. Така решила, то като няма какво да се пише  тук , и трохи се търсят-това не е основен , бъркаш се, пречещ на отношенията проблем.Голям праз че му дали безотчетни пред жената-това да знае всичко  ми е  в повече.Не че е тайна, но е зле за жената ...И обратното ,мъж да го мрънка е още по-зле.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 14 208
Търсите под вола теле. Нямаше да е смешно, ако свекървата ги беше дала всичките пари тайно. Нито ако ги беше дала всичките явно. Иначе е или демонстрация, както подозират една част от потребителките, или по глупашки нескопосан опит за криене (пък тя да мисли, че съм ти дала само 50). И в двата случая е смешно.

# 743
  • Мнения: 25 447
Креми, честито ви!

Естествено, че е нормално свекървата да дава на сина си. Тъпото е, че е разделила сумите на две и едната на масата, другата един вид под масата. Що за демонстрация?

Едната сума е била подарък за РД, другата – за нещо друго. Представи си, че е помолила сина си да купи подарък за снахата за Коледа от нейно име? Simple Smile
Е, може и той да е поискал парите – назаем или просто така, и не иска жена му да знае за тях. Тя пък видяла и много ясно, че той ще се направи на разсеян.
Ако последното ми предположение е вярно, тогава вече наистина има проблем и той (ах, каква изненада!) отново не е със свекървата, а със сина ѝ.

# 744
  • Мнения: 181
Креми, честито ви!

Естествено, че е нормално свекървата да дава на сина си. Тъпото е, че е разделила сумите на две и едната на масата, другата един вид под масата. Що за демонстрация?

Едната сума е била подарък за РД, другата – за нещо друго. Представи си, че е помолила сина си да купи подарък за снахата за Коледа от нейно име? Simple Smile
Е, може и той да е поискал парите – назаем или просто така, и не иска жена му да знае за тях. Тя пък видяла и много ясно, че той ще се направи на разсеян.
Ако последното ми предположение е вярно, тогава вече наистина има проблем и той (ах, каква изненада!) отново не е със свекървата, а със сина ѝ.

Да не казвам голяма дума, но никога не сме искали пари от родителите ни назаем. И двамата изкарваме доста добри пари и дано да е така занапред. Понякога свекърва ми я прихващат едни странни действия и настроения.
 Е, разбира се и тя много добри черти. Никога не е отказала да ме изслуша, да даде съвет, ако съм поискала и тн.

# 745
  • Мнения: X
Търсите под вола теле. Нямаше да е смешно, ако свекървата ги беше дала всичките пари тайно. Нито ако ги беше дала всичките явно. Иначе е или демонстрация, както подозират една част от потребителките, или по глупашки нескопосан опит за криене (пък тя да мисли, че съм ти дала само 50). И в двата случая е смешно.
Именно.

# 746
  • Мнения: X
Не знам, за мен е демонстративно....
Ако искам да дам тайно пари на сина си, няма да чакам да дойде заедно с жена си, че да се крием по ъглите...Ще му се обадя, ще се видим насаме, а снахата дори няма да разбере.Ако той не й каже.
Някак много е тъпо...всички събрани да празнуват, а тя Уж тайно, дава пари....

# 747
  • Мнения: 18 363
Аз пари не давам, те си имат, пари за децата и  на децата подаръци.На снахата и ако сбъркам на сина ,той не ги приема и ги насочва към нея, пък какво си купуват не знам.
Приемете, че не всички са еднакви, така решила, не се бърка, не интригантства, просто не го смятам за грях.Нито повод  за смях или яд.Не всички са на някакво високо ниво на разбирания.
Креми , навреме се усетихте да се отделят ,докато не са станали разпри и омраза.
Ще честитим като стане, сега предварително малко честито.Голямото после.
Ами проблем е заедно всеки ден дразнения, другото се преглъща.

# 748
  • Мнения: 13 682
... Някак много е тъпо...всички събрани да празнуват, а тя Уж тайно, дава пари....
Какво събиране, какво празнуване! Ти не прочете ли - минали през бабата да почерпят с кутия бонбони за рождения ден. Както обикновено!? Чак като я закачих, че много изтънко минават, взе да се обяснява, че много били черпели, ама друг път... Wink Веднага повервАхме Simple Smile
Вие, ако ще организирате специално празнуване за любимия с гостуване на неговите родители, така ли отскачате предварително до тях с бонбонки. Че и двамата Simple Smile Баш така си минават с една кутийка, за да си приберат родителската лепта.
Нищо чудно свекървата затова да ги дели, като знае колко е "прибрана" снахата. Кво ли си вика - като ги види и ще му ги вземе всичките Simple Smile Не, че оправдавам бабата, но си обяснявам поведението й.

# 749
  • Мнения: X
Скрит текст:
... Някак много е тъпо...всички събрани да празнуват, а тя Уж тайно, дава пари....
Какво събиране, какво празнуване! Ти не прочете ли - минали през бабата да почерпят с кутия бонбони за рождения ден. Както обикновено!? Чак като я закачих, че много изтънко минават, взе да се обяснява, че много били черпели, ама друг път... Wink Веднага повервАхме Simple Smile
Вие, ако ще организирате специално празнуване за любимия с гостуване на неговите родители, така ли отскачате предварително до тях с бонбонки. Че и двамата Simple Smile Баш така си минават с една кутийка, за да си приберат родителската лепта.
Нищо чудно свекървата затова да ги дели, като знае колко е "прибрана" снахата. Кво ли си вика - като ги види и ще му ги вземе всичките Simple Smile Не, че оправдавам бабата, но си обяснявам поведението й.
Ако е така, е още по-странно да ги дава И Пред снахата.....

Общи условия

Активация на акаунт