НПМГ - 4

  • 41 779
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 287

Как не знаеш?
Ако малкият вече е роден, а се съмняваш какво ще измислят МОН и кога ще завърши - е разбираемо.
Но ако ще родиш още едно, само за да останеш в темата - вече е похвално.
А в гимназията вече има и трето поколение НПМГ-ци (даже и в природните паралелки).

Хаха. Незнам - той сега е 5 кл. в мат гимназия, но наблюдавам силен историческо-хуманитарен уклон, та не смея да решавам Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 395
И аз да се включа с въпрос за всичките организации които текат в момента - аз знам за бяло училище и за екскурзия за Мюнхен от 1 до 5 Май. Девойката ми обясни, че всички ще ходят и тя милата няма как да не отиде:) Така де, то се е видяло, че ще се ходи. Ще се радвам мами на по-големи ученици да споделят мнение за тези организации от предишните години. Аз за бялото училище се притеснявам, че за напредналите деца нямало да има учител и едва ли не сами ще си карат по пистите на Пампорово...

При нас е наобратно.
Моят син много се ентусиазира за бялото училище, но за жалост се отказа. От неговия клас (Б) се записали само момичета. Момчетата не искали да ходят. Познавал няколко човека от А клас, но като нямало от неговия не иска да ходи.
За Мюнхен всички щели да ходят, но той не иска. Програмата била само по музеи и не му се ходело. Предпочитал ски...
Жалко, че се отказа, на мен ми звучеше много хубаво да отиде в Пампорово.

# 17
  • Мнения: 213
Здравейте,
Искам да попитам дали има деца, които са приети в паралелка химия, без да са ходили на курсове. Когато се наканихме да го запишем, вече нямаше свободни места. Мисълта ми е има ли шансове със самоподготовка (книжки с тестове, интернет). И ако някой е ползвал добър частен учител да ми препоръча (може и на лични).
Благодаря ви.

# 18
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 364
Да, има такива деца. Курсовете не са гаранция за прием. Имате големи шансове и без тях. Интернет е пълен с материали, трябва ви само някой, който да помага при поискване и за разясняване на трудните моменти.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 272
Има, постижимо е.

# 20
  • София
  • Мнения: 920
Stanislavchen, моят ще ходи на бяло училище и на екскурзия в Мюнхен. Тия деца не си ли говорят? Подаде и двете декларации в понеделник, или по-скоро аз му ги дадох да ги подаде. Повече е под въпрос екскурзията, но бялото училище няма да пропусне. Ако се разбират двамата, да се записва и твоят. Моят е Александър.

# 21
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Stanislavchen, аз съм майката на София, тя ми каза, че ще има момчета от 8б клас за ски училището със сигурност. Аз все още чакам да ни кажат за организацията по пистите, защото се пада периода по 3-ти Март и си представям колко народ ще има в Пампорово

# 22
  • София
  • Мнения: 1 395
Благодаря ви, моят син е Пламен.Ще го информирам. Той даде дакларация, но четох в нея, че до тази седмица трябва да се внесе капаро, а той не ми е казал кога да дам парите, та си помислих, че може и да сме изпуснали.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 316
Благодаря ви, моят син е Пламен.Ще го информирам. Той даде дакларация, но четох в нея, че до тази седмица трябва да се внесе капаро, а той не ми е казал кога да дам парите, та си помислих, че може и да сме изпуснали.
Моята дъщеря даде днес капаро. Някъде в документите прочетох, че срокът за капаро (90 лв) е до 13.12, а за доплащане днес са ѝ казали до 7.02

# 24
  • Мнения: 1 559
Здравейте,
Искам да попитам дали има деца, които са приети в паралелка химия, без да са ходили на курсове. Когато се наканихме да го запишем, вече нямаше свободни места. Мисълта ми е има ли шансове със самоподготовка (книжки с тестове, интернет). И ако някой е ползвал добър частен учител да ми препоръча (може и на лични).
Благодаря ви.
Здравейте,


дъщеря ми се подготвя сама и успя на първо класиране, първо желание.
Ходеше на консултациите при госпожата й по Химия, на които решаваха стари олимпиади.
Разбира се и високите  оценки на матурите и диплома пълно 6 изиграха роля.
Когато аз се сетих да търся учители, вече беше почнал курса в НПМГ, успях да говоря с един преподавател в НПМГ и той ме посъветва да се снабди с всички учебници по предмета за 7 клас, тъй като имало и различна информация в тях.
Пожелавам ви успех!

# 25
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте!
Като майка на осмокласник от паралелка "Д"  да Ви питам знаете ли нещо за Зелено училище, което е организирано от госпожата по АЕ или нещо информацията ми не е вярна?
Благодаря!

# 26
  • Русе/София
  • Мнения: 1 825
Здравейте!
Като майка на осмокласник от паралелка "Д"  да Ви питам знаете ли нещо за Зелено училище, което е организирано от госпожата по АЕ или нещо информацията ми не е вярна?
Благодаря!
Още нищо не съм чула. newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 7 022
Има време за тези зелени училища. Водят ги езикови, с учителите по езиците. Провеждат се около 8-11 май.
В миналата тема бяха обсъждани.

# 28
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Съжалявам за момичетата от осми клас...Съболезнования на родителите...
Много ми стана мъчно. Синът ми (11 кл. ) е бил на спирката, когато се е случило...потресен е и много разтроен... Твърди, че децата са пресекли на зелено...Всяка вечер минава оттам да хваща автобус...
Бог да пази децата ни...

# 29
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 287
Кошмар!
Не е за вярване какво става!
Ще мина да оставя цветя днес там.

Общи условия

Активация на акаунт