Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Lenor винаги е бил синоним на омекотител, предлагащ фантастично меко и ухаещо пране от поколения насам. Така че беше само въпрос на време, докато накрая разработим подходящ перилен препарат.
Новият перилен препарат Lenor е и първият мултисензорен препарат, който привлича всички сетива.

Дълбокото почистване на дрехите е основно очакване, но ароматът определено е истинско предимство. Защо да нямате и двете? Сега с новия перилен препарат Lenor виждате сияйната чистота, усещате аромата и изпитвате прекрасното усещане при носене на дрехите си. Открийте уникалното преживяване от Lenor!

Дълбоко почистване

Аромат, хармонизиран с
омекотител за тъкани Lenor

Технология, предоставяща дълготрайна свежест

Новият перилен препарат на Lenor придава дълготраен свеж аромат при всяко докосване, който възбужда сетивата дори след три седмици в затворено място.

Тайната: малки капсули, пълни с парфюм, се утаяват върху тъканите на влакната по време на окончателното измиване. В микрокапсулите свежият аромат остава в капан, докато дрехата не се носи. Дори когато става дума за малки и леки докосвания, парфюмни балончета се спукват и освобождават приятно усещане за свеж аромат. С всяко движение се отделя нов прилив на свежест.

„Използвайки Lenor, хората ще обръщат глави и ще възкликват: „О, тя ухае прекрасно“ или „О, тя сияе, тя излъчва нещо фантастично“. Определено няма да останете незабелязани!

Новият перилен препарат Lenor се предлага в два аромата: Spring Awakening и Gold Orchid

Перилният препарат Lenor Spring Awakening e идеален за бяло пране, тъй като в състава му са включени оптични избелители. Обгърнати в уханието на пролетни цветя и нотки на естествен пачули и бял кедър, ще откриете едно извисяващо преживяване, което ще ви накара да се почувствате ободрени и напълно освежени.

Цветните дрехи ще блестят с Lenor Gold Orchid във всички цветове и ще оживят спомена за ярко оцветените пролетни дни. Съблазнителната нотка на нежна ванилия ще успокои емоциите и духа ви.

И така, Lenor предлага точния продукт за всяко пране.
С Lenor ще трансформирате ежедневните ритуали в уникално сетивно преживяване!

Тествайте новите перилни препарати на Lenor!
Включете се в настоящата тема до 10.12.2019 г., като отговорите на въпросите, които ще ви поставяме всяка седмица.

На 27.11.2019 г. ще изтеглим 20 потребители, които ще получат дамски памучен шал и продуктов сет от 3 продукта на Lenor: течен перилен препарат Lenor, гел капсули Lenor Allin1 PODs, омекотител Lenor срещу ангажимент за споделяне на впечатления и снимки в темата. А на 11.12.2019 г. ще изтеглим още 40 от вас, които ще получат същия комплект на Lenor срещу ангажимент да попълнят кратка продуктова анкета.

Pushpin Въпрос за първата седмица: По какви критерии избирате перилни препарати?
Може да публикувате своя отговор в темата до 26.11.2019 г. вкл.

Pushpin Въпрос за втората седмица:
Важно ли е вашият перилен препарат да има същия аромат като омекотителя?

Pushpin Третият ни въпрос за активацията е:
Кой е любимият ви аромат на перилен препарат Lenor, който бихте искали да тествате?

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 16:44 от Редактор**

# 1
  • на последния етаж
Качество и цена.

# 2
Критерият ми е един - да е течен. Дали под формата на гел или капсула няма значение. Ако ми се наложи да избирам тогава сравнявам аромати и цени.

# 3
Качество и аромат .

# 4
  • русе
Цена ,аромати и качество на продукта.

# 5
Качество, аромат, да е течен.

# 6
Критериите ми при избор на перилни препарати са два - качество и цена.

# 7
Качество ,цена и аржваг.Тоест да изпира добре петната без допълнителна обработка с препарат за петна,цената да отговаря на бюджета ми,да не дразни кожата ми ,аромат и който остава да е свеж и лек.

# 8
Цена, препоръки и аромат.

# 9
  • Някъде там
Съотношение цена-качество и аромат.
Предпочитам капсули.

# 10
  • Перник
По какви критерии избирате перилни препарати?

- качество
- аромат
- цена
- доказано име на пазара
- препоръка от специалист

# 11
  • София
Въпрос за първата седмица: По какви критерии избирате перилни препарати?

По реномето и цената.
Правила съм различни експерименти и определено качествените препарати, с добри изпиращи свойства и траен аромат имат съответната цена.
Зачестилите промоции/намаления на марковите, реномирани препарати за пране и ароматизиране/омекотяване позволяват по-честото им закупуване

# 12
  • Там, където мечтuте нuкога не свършват ❤
Качество!
За мен е важно бялото да е бяло, а цветното да бъде наистина наситено цветно пране! ❤❤❤

# 13
  • София
Критериите ми при избор на перилни препарати са: eфикасност, безвредност, аромат.

# 14
Качество и аромат.

Общи условия

Активация на акаунт