Тествайте новия перилен препарат Lenor! Сияйната чистота вече има аромата на Lenor

  • 27 751
  • 1 564
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 1 538
Здравейте,

Благодарим на всички потребители, които ни сигнализираха за липсващия продукт в сета на Lenor.
В първия работен ден на новата седмица ще се свържем с организатора на играта, за да проверим защо се е получила тази разлика в пакетите.

Предварително се извиняваме за причиненото неудобство и Ви благодарим за проявеното разбиране!


Екипът на BG-Mamma

# 1 561
  • Мнения: 4 550
Аз тази вечер изпрах две цветни перални с аромата Голд орхид. Първата с капсула, втората с течен препарат.
Целия ми апартамент мирише на бонбони. Не знам дали орхидеята мирише по този начин, но със сигурност си представям розовия цвят с този аромат.
Относно качеството на прането-моите дрехи не са силно замърсени и с лекета, така че не мога да споделя впечатления от силата на изпиране на перилните препарати.
Между другото за първи път пера с капсули и течен перпарат.

# 1 562
  • Мнения: 5 265
И аз чакам наградата.

# 1 563
  • Мнения: 6
Здравейте,

Благодарим на всички потребители, които взеха участие в нашата игра за тестване на новия перилен препарат Lenor! За нас е от изключителна важност всеки един ваш отзив.
Съжаляваме, че някои от вас не са получили пълния сет от продукти (течен перилен препарат Lenor, гел капсули Lenor Allin1 PODs, омекотител Lenor), определено е станало недоразумение, което в момента разследваме. Молим всеки, който има липсващ продукт от сета, да сигнализира това на следния имейл: natalia.simeonova@united-partners.com като посочи данни за доставка и липсващия продукт.

За всички, които все още очакватe наградата си, в момента сме в процес на събиране на данни за всички печеливши, комплектоване на наградите и изпращане, което ще се случи до края на седмицата.
Извиняваме се за причиненото неудобство на някои от вас и ви благодарим за разбирането!

Поздрави и светли празници от нас,
Lenor Bulgaria

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 15:43 от Редактор**

# 1 564
  • Мнения: 6


Омекотителят Lenor е незаменим приятел в прането на много хора от години. Но наскоро Lenor пусна на пазара нещо съвсем ново – първия мултисензорен препарат за пране, който привлича всички сетива, превръщайки ежедневните ритуали в уникално преживяване!
По тази причина дадохме възможност за тест на новите продукти Lenor на 60 души – потребители на форум BG-Mamma, които, след определеното време за проба, имаха ангажимент да споделят опита си с Lenor в кратка анкета.

В анкетното проучване се включиха 55 души и с резултатите от него може да се запознаете ТУК.

Общи условия

Активация на акаунт