Тествайте новия перилен препарат Lenor! Сияйната чистота вече има аромата на Lenor

  • 27 898
  • 1 564
  •   1
Отговори
# 1 545
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
След като използвах  течния прах веднага след получаването на пратката  се наложи да си "намеря"  Grinning дрехи за пране за да изпробвам и капсулите. 
Дрехите бяха много добре изпрани и ухаеха на свежо и приятно. Нямам сушилня, простирам в таванско помещение и след като два дни бяха стояли там все още продължаваха да миришат хубаво.
Ползвам омекотител Ленор от много време, но сега в комбинация с праха се получава нещо уникално. Определено мога да кажа, че прах Ленор е моят прах.
Весели празници на всички!

# 1 546
# 1 547
  • Мнения: 1 565

Активацията е приключила и всички победители са изтеглени.
Моля, имайте предвид, че темата е отключена само за ревюта и снимки на победителите от Етап 1.

# 1 548
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз получих моя любим аромат- Spring Awakening.
Aми много съм доволна, какво да кажа.Много трудно отворих кутията с капсулите и се зачудих, как аджеба, някои хора крадат капсули от веригите.Аз за първи път използвам капсули на Ленор, само ме интересува, освен аромата и трайността му, дали остава от външната обвивка на капсулата някъде из пералнята. Иначе и преди съм купувала преперата на Ленор от паралелен внос от Гърция и не се съмнявам в добрите му качества.Видях, че в хипермаркет е в промоция капсули с омекотител и ще си купувам пак. Също така със синия пускам и цветно пране, а не само бяло.
Ами много съм доволна. Стига, че много се разписах, да не досадя.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 12:46 от kanesta

# 1 549
  • Мнения: 1 050
Получих и моя комплимент от Ленор - пълна кутия с голяма опаковка течен препарат, капсули, омекотител и разкошен син шал. В къща с малко дете винаги имам купчини с дрехи и ето пералнята вече работеше с течния препарат. Дрешките излезнаха без петна и прибрани в гардеробчето, ароматът се усеща още като отовра вратата, за да извадя дрешки.

# 1 550
  • Мнения: 6 039
Включвам се като начало да благодаря за наградата и затова, че се озова в ръцете ми изключително бързо. Благодаря на любезният господин, който ми я донесе. Не знаех, че толкова бързо ще получа прекрасните продукти на Ленор и вчера пуснах пералня, така че ще се опитам до 2-3 дни да посъбера пране и да ги изпробвам. Нямам търпение, защото обажавам аромата на синия Ленор.

# 1 551
  • София
  • Мнения: 10 869
Интересно! И аз днес си получих наградата, но изглеждаше така:



Омекотител няма! Нали идеята беше да ги пробвам в комплект и да дам мнение след това. А и сега виждам, че **Bobby** е получила омекотител.

# 1 552
  • София
  • Мнения: 1 343
Може би това е вариант с пазарска чанта вместо омекотител. RageRageRageRageRage

# 1 553
  • София
  • Мнения: 9 850
По-скоро са пропуснали по някаква причина да сложат омекотител. Свържи се с админите и модераторите и предполагам, че ще ти пратят и омекотител.

# 1 554
  • Враца
  • Мнения: 2 666
И аз спечелих!
Очаквам наградата си с нетърпение, защото съм някак, пристрастена към перилни препарати!
Дано да са сините! Heart Simple Smile

# 1 555
  • София
  • Мнения: 3 011
И аз днес получих наградата. И моята е без омекотител.

Ще споделя мнение, след като ги изпробвам.

# 1 556
  • Мнения: 364
Здравейте, получих течен перилен препарат, капсули и шал.,омекотител нямаше!

# 1 557
  • София
  • Мнения: 3 011
Аз писах на имейла, на който пращахме данни за доставка, че те съм получила омекотител.

# 1 558
  • София
  • Мнения: 665
И аз очаквам Ленор, дано да има и омекотител!

# 1 559
  • София
  • Мнения: 1 343
Купих капсули и ще докладвам утре за резултата:yellow_heart:

Общи условия

Активация на акаунт