Тествайте новия перилен препарат Lenor! Сияйната чистота вече има аромата на Lenor

  • 27 898
  • 1 564
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Никога не съм печелила от форумни игри и спирам да играя,защото не виждам смисъл след,като никъде не ме избират:(Много исках да пробвам бомичките Златна орхидея,но ще си взема някой ден:)
Да са Ви честити наградите от Ленор и със здраве да се ползват!
Весела Коледа и щастлива нова година на всички:)

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 19:52 от Petq211

# 1 531
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
И аз съм от печелившите,за което благодаря!Не се съмнявам в перилните качества на Lenor,вече съм използвала прах за пране Lenor и знам,че изпира много добре,а когато получа капсулите и течния препарат,ще се убедя,че това е моят препарат!Често използвам омекотител Lenor Gold orchid.

# 1 532
  • Мнения: 344
Lenor Gold orchid

# 1 533
  • Мнения: 687
Златна орхидея

# 1 534
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 813
Никога не съм печелила от форумни игри и спирам да играя,защото не виждам смисъл след,като никъде не ме избират:(Много исках да пробвам бомичките Златна орхидея,но ще си взема някой ден:)
Да са Ви честити наградите от Ленор и със здраве да се ползват!
Весела Коледа и щастлива нова година на всички:)

Не спирай да играеш!
Наистина има моменти, в които си мислиш, че късметът не е на твоя страна, но вярвай и ще спечелиш! От сърце ти го желая! Simple Smile
Весела Коледа и щастлива Нова година и на теб!

# 1 535
  • Мнения: 287
Spring awakening

# 1 536
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Никога не съм печелила от форумни игри и спирам да играя,защото не виждам смисъл след,като никъде не ме избират:(Много исках да пробвам бомичките Златна орхидея,но ще си взема някой ден:)
Да са Ви честити наградите от Ленор и със здраве да се ползват!
Весела Коледа и щастлива нова година на всички:)

Не спирай да играеш!
Наистина има моменти, в които си мислиш, че късметът не е на твоя страна, но вярвай и ще спечелиш! От сърце ти го желая! Simple Smile
Весела Коледа и щастлива Нова година и на теб!

Благодаря ти Диди:)Весели празници:)))))))))))))

# 1 537
  • Мнения: 505
С удоволствие бих пробвала Spring Awakening.

# 1 538
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Преди 2 дни и аз получих моята награда Gold Orchid. А шала се оказа в любимия ми ментов цвят. Heart Eyes



Аромата е много хубав и като на луксозен парфюм. Леко сладко, но не натрапчиво, женствен и елегантен. Не е твърде силен и прането ухае доста приятно. На чисто и свежо с лека доловима нотка на лукс. Не се бие с парфюма ми, което за мен е много важно. Освен това са и меки на допир тъканите. Тези дни ще пробвам и капсулите, за да изкажа впечатление от тях.

Благодаря много!

# 1 539
  • Мнения: 427
Бих искала да пробвам орхидея.

# 1 540
  • Мнения: 160
С удоволствие бих пробвала Spring Awakening Simple Smile

# 1 541
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Бих искала да пробвам орхидея.

Играта свърши!Днес избраха печелившите😊

# 1 542
  • Мнения: 365
Spring Awakening

# 1 543
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
ИГРАТА СВЪРШИ!!!
Вчера избраха печелившите!
Успешен ден на всички😉😊

# 1 544
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
И аз се включвам с отзив от продуктите които получих. Снимков материал в момента няма как да прикача, но и да мога няма да усетите аромата!!!
Първата вечер пробвах капсулите при пране на чаршафи. Излязоха меки и ухаещи приятно на чисто. Гладих ги вечерта на следващия ден и нямах никакви затруднения с плъзгането на ютията Simple Smile Не че иначе се мъча, но е имало случай след употреба на други капсули, когато съм съжалявала че съм спестила от добавяне на омекотител.
Втората вечер пробвах течния препарат и омекотител на веднъж. Мнооооого силно ухаеха дрехите след сушилня, а обичайно не усещам аромата на омекотителя след сушене. Дали е от комбинацията на двата продукта или от по-наситените аромати не мога да кажа, но определено аромат имаше.
Много съм доволна и ще взема и за майка ми да й занеса и на нея да се радва на свежи ароматизатори от гардеробите Simple Smile
Благодаря за възможността да тествам продуктите ви! Наистина съм доволна и ги препоръчвам с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт