Тествайте новия перилен препарат Lenor! Сияйната чистота вече има аромата на Lenor

  • 27 964
  • 1 564
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 176
Цена, аромат и качество

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Критериите ми са на първо място качество, след това аромат и накрая цена.

# 92
  • Мнения: 554
Качеството на продукта за мен е най-важно.

# 93
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 871
Качество и аромат

# 94
  • Мнения: 505
Избирам перилните препарати според предишния ми опит с марката, аромата и цената, не отказвам и препоръки от близки и приятелки. Продуктът, който ще ползвам трябва най-вече да изпира добре упорити петна, да запазва тъканите и да ухае приятно.

# 95
  • Мнения: 409
Препаратите си избирам само от определен кръг такива - изпробвани и доказани във времето.
Използвам предимно  течни препарати, като за мен е важно:
1.Да нямат силна и натрапчива миризма - обичам аромата на чисто и свежо, а не парфюмни.
2. Перилните препарати да изпират по-тежки петна / детски Simple Smile /, а омекотителите да могат да преборват силно варовитата ни вода и да правят кърпите и пуловерите ми меки.
3. Цената, разбира се. Ние сме 5-членно семейство и в къщи се пере доста. Перилните препарати са част от бюджета, която не е за пренебрегване. Опитвам се да балансирам между цена и качество и имам само малки издънки.
4. Да се запазват цветовете.
5. Да не се прояви алергия у домашните към някоя съставка

# 96
  • Мнения: 681
Аромат и качество. Обожавам дрехите ми да ухаят на свежест!

# 97
  • Мнения: 746
Най-вече качество на изпиране,след това аромат и цена

# 98
  • Мнения: 63
Най-важното е да е качествен,да изпира добре и да оставя приятен и траен аромат Simple Smile

# 99
  • Мнения: 2 619
Цена и качество, обаче и най-вече на принципът проба-грешка. В годините има някои фирми, които не са ме разочаровали и си ги ползвам. Lenor омекотителят е един от продуктите, който ползвам вече 11+ години и много ми харесва. Не съм пробвала още другите продукти, но предполагам, че и те няма да ме разочароват Simple Smile

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 722
На първо място избирам по консистенция - течен или капсула перилен препарат. След това залагам на бранда и аромата.

# 101
  • Мнения: 595
Цена, качество и аромат! Simple Smile

# 102
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
*Да изпира добре
*Да ухае добре
*Да запазва цветовете и материите
*Да не е прекалено скъп

# 103
  • София
  • Мнения: 964
По какви критерии избирате перилни препарати? - Предпочитам изпитаните вече продукти,като най-важно е качеството. Цената също е определяща,а периодично сменям и ароматите от определения вид препарат,за да има и разнообразие все пак Simple Smile

# 104
  • Мнения: 547
Съотношение качество-цена и аромата - как ухае и с каква продължителност.

Общи условия

Активация на акаунт