Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 604
  • 801
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 374
Мен не успя да ме хване за гърлото, не беше нещо кой знае какво този финал, въпреки, че епизодът беше хубав. Покрай цялата работа с Жени не успяхме да разберем какво се случва с някои от останалите герои. Галя оправдаха ли я, Нора и Боби очевидно са заедно, но как стигнаха до там никой не разбра, а Биляна се показа за 2 секунди, изтърси на баща си, че детето не е от Алекс и изчезна. Явно тия неща ще се нищят в следващия сезон. Евтим Милошев в интервю след финала е казал, че от седмица работят по него.
Галя приказваше на Зорница, че не може да се зарадва на чуждото щастие, а сега се видя от физиономията и думите й към Петър, че самата тя не го умее.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 21:28 от yanitsa.s

# 616
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Нора и Боби заедно - доволна.

Време е за младите да се развихрят. Дано.

# 617
  • Мнения: 9 619
Хубав епизод, ама хич не го усетих финален.
Толкова въпроси ми изникнаха в главата. Какаво стана с Галя и делото, разведоха ли се със Захариев? Нора и Тасев откога пък в такава близост? Заедно ли са, не са ли? Табаков и Поли двойка ли са или не са? Къде бе Лорчето? Защо малката Ана е около две годишно, а Емчето Захариева е 4-5 годишна? Grinning
Особено мил бе момента на Алекс и Жени вечерта на дивана, като й каза: "Честит рожден ден, мамо!". Зорница и Марио си обещаха никога да не предлагат да се женят Joy

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 21:32 от maichetoooo

# 618
  • София
  • Мнения: 27 160
Леле тази Биляна се държи като завършена *учка  Sick Винаги ми е била крайно анти, сега още повече. Дано да я няма в следващия сезон.

# 619
  • Мнения: X
Привет от киното Simple Smile
Малко по-късно ще разкажа подробно за прожекцията и след нея.
Относно епизода - беше ми whatever. Но като цяло ми омръзна от историята с Евгения.

# 620
  • Мнения: 24 327
Разочароваща беше финалната серия!
Уж екипът беше възхитен и безмълвен пред актьорската игра на Жени, а то....нищо!

# 621
  • Мнения: 9 374
Зорница и Марио си обещаха никога да не предлагат и да се женят Joy
Но пък бебе ще си правят за сметка на брака, така че поне те са ми ясни. Joy Нямам против и без брак да бъдат.

Не разбрахме още Кая и Христо изясниха ли се какво ще правят, двамата ли остават или се разделят. Наистина много въпроси останаха.

# 622
  • Мнения: 9 619

Не разбрахме още Кая и Христо изясниха ли се какво ще правят, двамата ли остават или се разделят. Наистина много въпроси останаха.
Пазят си това за следващото завръщане и тръгване на Ицето Joy

# 623
  • Мнения: 47 981
Не ми хареса
Малко умрели имаше този сезон, слаба работа

# 624
  • София
  • Мнения: 12 394
Леле, Пенев какъв тумбак е отпрал. Деси Бакърджиева бременна ли е?
Скучен ми беше финала, но се радвам че мъката с Жени приключи.

# 625
  • Мнения: 9 033
Ех вие пък, ами какво ще дават следващият сезон!
Мен определено ме хванаха за гърлото и докато не свърши серията не ме пусна.Много тъжно ми стана за Жени. Много ме развълнува разговора между Жени и Алекс. Избора, който се налагаше да направят децата за да облекчат живота на майка си. Как съпоставиха решенията на двамата синове, страхотно изиграни от всички. Адмирации! Това беше серията на Жени и сбогуването с нея. Чак не можах да отразя и да се зарадвам на кръщенето, предложението за брак и другите весели моменти.
Очаквах доста по-весел финал, а те ме натъжиха.Но ето затова продължавам да гледам този сериал, въпреки някои недомислици, докосват!

# 626
  • Мнения: 13 187
Много добре изиграно от Жени, но след работа цял сезон машина за депресии ми идваше нанагорно.

# 627
  • Мнения: 9 619
Амбър, размекнала си се WinkGrinning
Не можа да ме натъжи края на Жени, просто цял  сезон така напоително ни го показваха, че си отдъхнах, че вече приключи.

Бибито, много зла бе! Дали ще я видим другия сезон?

# 628
  • София
  • Мнения: 12 394
Дано не.

# 629
  • Мнения: 9 374
Поне въпреки всичко се постараха да покажат в максимално положителен аспект последните дни на Жени и се радвам, че ни спестиха моментът, в който всички ще разберат, че е мъртва и сама е сложила край.

Амбър, то предложението беше да не се женят, че да не вземе пак да избяга, но аз не го приемам много сериозно и току виж в някой сезон все пак се оженят. Grinning

И аз се чудя дали ще я видим и в следващия сезон Бибито. Така хвърлена новината, че е бременна и тя както се врътна и изчезна, сякаш си оставиха развитието на тая линия за следващия сезон.

Общи условия

Активация на акаунт