Професионални серии за коса 130

  • 34 975
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 287
Веси, шампоана на Меди пробвала ли си? https://www.zlatnaribka.com/shampoan-za-mazni-kosa-i-skap-medice … als-solv-x-250-ml
Имай предвид, че първите 2-3 ползвания може да я усещаш мръсна в корените.

# 721
  • Мнения: 2 257
Твърдо подкрепям скрабовете за скалп! Определено са game changer за мазен скалп.

# 722
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Коректорите в боята ли се слагат или се ползват отделно?
Извинявам се за лаишкия въпрос, но на тема боядисване съм много боса Grinning
Коректора се ползва заедно с боя, но доста оскъдно количество.

# 723
  • Мнения: 2 450
Кристалче, много хубави отзиви съм чела за Кевин Мърфи тука из Федералната Република и Холандия,обаче честно казано за тея пари предпочитам да си взема Шу Уемура.Нещо не ми вдъхва доверие тая марка.
Аз съм хвърлила око на Орибе но много са скъпи продуктите,чак ми присяда като гледам цените Grinning

Последно време чета навред,че безамонячните бои са по-вредни от амонячните,т.к. амонякът се изпарявал бързо и не се задържал в косъма,а оксидиращите съставки в безамонячните бои се задържали доста дълго в косъма.
Преди години съм се боядисвала с къна,ужас,такова нещо не бих сложила на косата си никога повече.Изсуши ми косата до безобразие и стана на четина.
И аз съм в търсене на супер боята за моята коса,и на мен на второ трето измиване ми блесват слепоочията.Аз мацвам от време на време малко чиста боя и замазвам положението.

Виктория,аз засичам от две години сигурно,меря,кьоря се ама не ще и не ще да расте по-бързо тая коса.Ако знаеш какъв арсенал имам от хапчета,лосиони,ампули и не знам още какви щуротии...един сантиметър с клизма го докарва.Гъстотата я пооправих,но другото не се получава.Според мен всичко е до ген.

# 724
  • Мнения: 1 666
Ванеса и мен много ме мъчи въпросът с израстването или по-скоро задържането на дълга коса.
Днес измерих, че за 3 месеца е израснала между 4 и 5см.
По отговорите ви съдя, че е нормално, даже доста добре. Обаче мечтаната от мен дължина не се получава. Мисля, че проблемът е повече заради цъфтежа и накъсването.
Преди около 5 години си я поддържах прелестно дълга, изрусена и ползвах дрогерийна козметика. Как е ставала тази магия, не мога да си обясня Grinning

# 725
  • София
  • Мнения: 716
Веси, шампоана на Меди пробвала ли си? https://www.zlatnaribka.com/shampoan-za-mazni-kosa-i-skap-medice … als-solv-x-250-ml
Имай предвид, че първите 2-3 ползвания може да я усещаш мръсна в корените.

Набелязвам го. Сега съм на вълна Керастаз, но ще пробвам, каквото се наложи.

Твърдо подкрепям скрабовете за скалп! Определено са game changer за мазен скалп.

Може ли линк към такъв, защото не откривам?

# 726
  • Мнения: 4 462
Ванеса, как оправи гъстотата?

# 727
  • Мнения: 2 450
Кое точно помага не мога да ти кажа,вземам много неща вътрешно и всякакви серуми,ампули и лосиони.Може би е комплексно.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Моята чума расте като смахната  за 4м. расте поне с 8-10см. Режа я защото след определена дължина ме дразни. Иначе не се къса и не се заплита от много време.
 Относно бялата коса-препигментация с чиста боя направо от тубата един тон по-тъмна от тая,с която се боядисвам. При мен тоя номер работи и го правя от години.Амонячни-безамонячни бои работи.
 С OWEY се боядисах в събота за втори път. Първия път не направих препигментация-просто не бях взела чиста 8-ца,а не ми се рискуваше с друга марка. Бялата коса се покри,но на 20-тия ден направих едно матиране с 8см. чиста осмица,3см. син коректор,една супена лъжица оксидант и малко шампоан,защото просветляха сериозно белите коси. Ще видим тоя път как ще е.
  Аз обаче съм руса именно заради белите коси. Каквото и да си говорим на русото личат по-малко. В корена обаче няма как да се скрият затова и всеки месец боядисвам.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 750
Моята чума расте като смахната  за 4м. расте поне с 8-10см. Режа я защото след определена дължина ме дразни. Иначе не се къса и не се заплита от много време.
 Относно бялата коса-препигментация с чиста боя направо от тубата един тон по-тъмна от тая,с която се боядисвам. При мен тоя номер работи и го правя от години.Амонячни-безамонячни бои работи.
 С OWEY се боядисах в събота за втори път. Първия път не направих препигментация-просто не бях взела чиста 8-ца,а не ми се рискуваше с друга марка. Бялата коса се покри,но на 20-тия ден направих едно матиране с 8см. чиста осмица,3см. син коректор,една супена лъжица оксидант и малко шампоан,защото просветляха сериозно белите коси. Ще видим тоя път как ще е.
  Аз обаче съм руса именно заради белите коси. Каквото и да си говорим на русото личат по-малко. В корена обаче няма как да се скрият затова и всеки месец боядисвам.

Можеш ли да качиш снимка? Че съм набелязала боята Oway и да видя резултати на руса коса

# 730
  • Мнения: 1 725
Моята коса за от 09.10 до сега е пораслана точно 2 мижави пръста. Мазах и със стимулант, който не е профи и само бебешките коси отпред пораснаха, за да стана на рогато създание и толкоз! Нормално ли е толкова бавно да расте?

# 731
  • Мнения: 9 230
ЗР днес в мейла  Wink  Емблематичният еластисайзър на Philip Kingsley е с 30% отстъпка. *Предложението важи до 31 декември (включително) или до изчерпване на количествата.
*Промоцията е валидна за всички магазини Златна рибка и при покупки онлайн.


По повод растежа, ако си подстрижа къса косата разбирай до брадичката, ми бяха необходими 8год. без майтап да ми порастне 6см!!!

Така.. аз никога не рискувам да подстригвам късо вече!!!

Това отдруга страна е ОК защото, корена ми се Отмива!! не израства за месец с 2 милиметра hahaha; така че боядисвам корени на 3-4месеца за спорта. bouquet

# 732
  • Мнения: 2 257
Веси, това са някои от тях, може би момичетата ще могат да се включат с други.
https://www.hqhair.com/grow-gorgeous-scalp-detox-190ml/11374095.html На това пускат и намаления.
https://www.hqhair.com/kerastase-energising-scrub-250ml/12201918.html
https://www.arlen.bg/product/12404/dalboko-pochistvashta-skrab-p … scrub-250-ml.html

Лично при мен са сравнително икономични продукти.

Скрит текст:
Непрофесионален има в ДМ на тяхната марка в синя кутийка. Около 8лв струва и не е никак лош.

# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Днес мисля да се наклепам с еластисайзера. Освен че трябва да е влажна косата, след като сложа шапката трябва ли да затоплям със сешоар? Мисля да постоя 2-3 часа

# 734
  • Мнения: 844
Можеш да затоплиш, да. Но си прецени състоянието на косата, както и кой еластисайзер си взела. Моята коса харесва класическия, не екстремния, защото не е много третирана. Стоя около час-два. На третирани коси и повече им е добре

Общи условия

Активация на акаунт