Виталег – почувствайте лекота в краката! Играйте и спечелете!

  • 5 671
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 573
Страдам от тежест и умора, тъй като много малко стоя седнала.

# 76
  • Мнения: 1 009
Връщайки се на работа след първото майчинство, краката ми ставаха като дереци - болка, оток... Причината беше в неудобния офис стол, както и много по-малкото движение отпреди това. Сега рядко имам такива проблеми, защото не съм на същата месторабота.

# 77
  • Мнения: 1 735
Все още не страдам, но при майка ми е ежедневие.

# 78
  • Мнения: 473
Страдам от тежест, подуване  и болки в краката. Работя с деца и часове наред съм права.

# 79
  • София
  • Мнения: 979
Страдам от тежест, подуване  и болки в краката. Работя на бюро и вечер краката ми са  подути. Имам и стари спортни травми, както и проблемни венуи. Усещам проблема целогодишно.

# 80
  • Мнения: 388
Страдам от тежест, умора и болки в краката целогодишно, поради факта, че имам прокъсан менискус на коляното и счупване на глезена на левия крак при едно падане. От тогава имам непрекъснато болки, особено силни при промяна на времето.

# 81
  • Мнения: 1 966
Страдам от тежест, умора и болки в краката. Усещам проблема целогодишно.

# 82
  • Мнения: 527
Страдам от тежест и болки в краката. Работя на крак по цял ден, след работа продължавам да съм на крак, докато стане време за сън. Усещам болки и в краката, но с годините се концентрира в петите и "възглавничките" при пръстите.
Не го усещам само в някой конкретен сезон, по-скоро целогодишно.

# 83
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 238
Имам болки и тежест в краката, защото работя ежедневно на крак по цял ден. Болките са целогодишно. Болките намаляват след по-продължителна почивка, но после отново се завръщат.

# 84
  • Мнения: 238
Страдам от тежест и подуване в краката. Водя заседнал начин на живот и имам наднормено тегло.Усещам проблема целогодишно.

# 85
  • Мнения: 423
Страдам от тежест, подуване  и болки в краката, проблемът ми е целогодишен.

# 86
  • Мнения: 6 858
Аз не, но майка ми често се оплаква от болки в краката.

# 87
  • Мнения: 1 973
Случва се да усещам тежест и болки в краката, за съжаление нерядко. Не го свързвам с определен сезон, по-скоро зависи от обема на натоварването, на което подлагам краката си.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 164
От малка имам проблеми с краката. Преумора, подуване, болки и тежест целогодишно.

# 89
  • Мнения: 554
Работата ми е свързана с постоянно стоене на крак през целия ден, кракати ми се уморяват доста, вечер чувствам тежест и болка. Бих пробвала лекарства, които да ми помогнат да се справя с това състояние.

Общи условия

Активация на акаунт