Фермата сезон 5 тема 10

  • 37 407
  • 992
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е вашият победител ?

Опции:

# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Не, наистина не разбирам.



И аз, ама хората са странни понякога. Дано им се получи, хубаво е да споделяш любовта си с някой и тя да е взаимна.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 192
Тя Бети понеже има гадателски способности и знае, че ще изравни, за да сложи алманаха за 5 точки... Rolling Eyes
Ами Дуела със Красимира го спечели единствено защото Красимира закачи мрежата, иначе вече й беше повела. А на Алманаха при 7 въпроса със сигурност ще отнесе и Веселка и Красимира, които бяха отчайващо зле през сезона с въпросите. А така остави нещата да се решават на игра, която е 50-50 и с двете. Нормално беше вторият път да не й върже...

# 32
  • Мнения: 6 123
Нека съм странна,че не приемам единия да използва и пробва като тийн другия дали и колко го обича и същия този явно сляп и влюбен глупак да я търпи и да се радва на капчицата внимание. Много бързо забравихте как го обиждаше и пренебрегваше и само дето не го изнасили и не приемаше умората и нежеланието му,щото видиш ли се чувствала несигурна.И на първата седмица да кажеш обичам те и искам дете и да очакваш от другия същия е меко казано отчаяно.Спирам повече от моя страна тази тема,казах си мнението.Щом я е избрал, значи нещо не му е наред,по добре сам отколкото с такава откачалка като тая.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 13:44 от лещичка

# 33
  • Мнения: 3 865
Продължавам да смятам слагането на алманаха на 4 точки (когато човек е сигурен в него) за голяма заблуда и недоразумение, най-малкото защото само 4 игра има риск да не се играе (при 3 на 3 до нея). Реално от 4 игра нищо не зависи, от 5 зависи всичко. При всички положения най-силната игра трябва да се слага за 5 точки, защото при всички положения ще се играе (освен ако не паднеш с 10 на нула, но тогава фактът, че си сложил някоя игра на други точки няма да ти помогне да я спечелиш - пак ще си я загубиш и на другите точки). А Бети наистина се поизложи последната седмица и доста си противоречеше обяснявайки как не искала да тя лошата изгонила горката Веска, пък като Вескя я би и вика Очаквах да ме биеш. Пообърка се бая с обясненията, но като цяло е приятен човек, който очевидно без значение как се чувства е в състояние да го прикрие, и ако е решила да излъчва позитивизъм ще го излъчва дори и вътрешно да се чувства зле. Не че не си позволи да изразява доста повече емоции от здравословното, в крайна сметка се оказа, че това е нож с 2 остриета и при нея печелившата тактика е да не им дава чак толкова израз. Въпреки че на мен, а и сигурна съм на много хора, тази спонтанност в изразяването изглежда симпатична, но явно може и да навреди. Освен това и правенето на стратегии явно много не и се удава. Просто в живота има неща, които иначе може и да са принципно полезни, но просто точно този конкретен човек не трябва да ги прави, защото на него лично носят повече негативи от позитиви. Хареса ми каузата и със спорт да помага на стари хора. Хубав човек като цяло е.

# 34
  • Мнения: 10 670
Човек се влюбва и се събира със себеподобни най-общия случай. Аз не хресвам Поли, следователно ми е трудно вече и да харесвам Краси. Щом и навън е с нея, щом и прости тая грозна излагация с бременността, значи са на един акъл. Не ме кефят и това е. Да са живи и здрави и щастливи, но не се припознавам в тях и никога не бих общувала с такива хора, особено като Паулина.

# 35
  • Мнения: 15 960
Естествено,  че Красимир има право да се чувства щастлив, докато го правят на маймуна, негова работа си е.
Но също и аз имам право да предпочитам наградата да отиде за подобряване на условията за живот на децата на Веселка,  отколкото други да ги профукат на Малдивите например.

# 36
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Защо пак им броим парите? Веселка мислиш ли, че ще им подобри условията, условията не са само хубава къща със стая за всяко дете? Защо трябва все да печелят тези, за които ни е жал?

Мерси за темата!

# 37
  • софия
  • Мнения: 827
Иван много подсказа, че бутат Веселка, защото живеела в мизерия и имала най-голяма нужда от парите. Такъв фалш е всичко, че не си струва да правим предположения кой ще спечели.

# 38
  • София
  • Мнения: 11 364
Гласувах за Крейзито. Харесва ми въпреки Полините глупости.

# 39
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Благодаря за темата!
Сезона е слаб, защото кастинга тази година е слаб. Темата на разделение и начина по който бяха разделени, също не беше успешен. Работата също не беше справедливо разпределена, едните с ел. инструменти, другите с чукове и тесли.
А и тази година някак коментарите са много повече личния живот на участниците, а не справянето им със задачите във фермата, а мисля, че това е основното.
Не може ние да им разпределяме порите и да държим сметка за какво ще ги похарчат, защото не ги вадим от джоба си. Ако си ги спечелят са свободни да ги похарчат за каквото си искат.
От останалите участници искам Красимир да спечели или големия Митко, ама май няма и намек за такава възможност, а ако тази година спечели жена, то нямам против да е Веселка. По-скоро не искам да е нито Велислава, нито Маргарита. Дана, ако взема за отделен участник, също не искам да печели.

# 40
  • Мнения: 110
Благодаря за темата. 🙂 Гласувах тук за Митака (ИТ) смея да твърдя, че той е един много добър човек с беше ни съсед и в последствие вече бивш шеф на мъжа ми. Човек с много добра кауза за бъдеще е Митака и дано има успех. Гледаме като цяло предаването само заради него и много ме е яд, че според спойлерите няма да е на финала.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 13:02 от poliii1990

# 41
  • London
  • Мнения: 6 732

Много ми хареса и идеите на Вили - бий с малката брадва...

Вили точно с малката брадва беше взела имунитет, ако не се лъжа. Може при нея да е работило, но тя е по-бърза и технична, очевидно не е за всеки тази стратегия.

Гласувах за Красимир, като и Станислав бих харесала като победител от мъжете. От жените Вили!

Не го разбирам това  ''вече не харесвам Краси заради Поли''. Вие сериозно ли? Ми Краси е на 37-38.... сам, има една баба, няма си никой очевидно в БГ, какво лошо има, че се е сближил с една жена и искат да създадат нещо заедно? Искрено се надявам да им се получи, беше кофти това за бебето, сигурно аз бях НАЙ - разочарована в темата, но пък щом и навън са заедно, вчера са били заедно пак.... явно се обичат, може да работят и за истинско бебе вече, кой знае. Живота е техен, няма да живеем ние с Поли.... Краси си решава.Stuck Out Tongue

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 12:49 от La Catrala

# 42
  • София
  • Мнения: 4 192
Вили толкова ги превъзхожда жените, че и без брадва ще спечели цепенето. Дори си мисля, че ще бие и митко мързела без проблем в пряк сблъсък

# 43
  • Мнения: 3 865
Замислих се за думите на Веселка, че колкото и да е печелела, и малко и много, за децата и винаги е имало и не са били лишени. Ама не поясни от какво не са били лишени. Що ли ми се струва, че визира предимно храна, дрехи и покрив - демек жизнено важни неща, от които ако ги лишиш ще умрат. Щото нали казаха, че са живели без ток и в мизерия иначе години наред. Това значи че децата най-малкото са били лишени от детски филмчета. И кой знае от кво друго. Според мен Веселка е от майките, които високопарно говорят колко обичат децата си и как не ги лишават от нищо, но ако питаш децата ще се окаже съвсем различно. Майка ми конкретно е такава - тръби налево и надесно колко много се е лишавала заради децата си и как са били задоволени с всичко, а реално сме били жестоко лишавани и то от неща, които е могла да си позволи. Просто според нея всички нужди различни от храна и подслон са нещо излишно - гледала ни е като прасенца, които имат нужда само от храна и покрив буквално колкото да не умрем, но пред света се представят различно нещата и е толкова убедителна в лъжите, че накрая аз излизам неблагодарната дъщеря, за коята майка и си е дала живота. Но реално не само че нямам за какво да съм благодарна, но съм в пълното си право да и се сърдя че не ми е задолявала човешките нужди, а само тези, от които буквално ми зависи дали ще съм жива или умрела. И разбира се ме е издържала като студентка, но в ква мизерия съм живяла няма да пояснявам. Но за нея качеството ми на живот никога не е било важно - било е важно да взема диплома и да каже пред света че ме е изучила (др е въпросът, че не е щото нито ми е преподавала нито е ходила на училище и е вземала изпитите ми). Само е пращала някакви пари заради които аз съм се чувствала длъжна да се дипломирам щото иначе ще ми набива канчето до живот. Абсолютно, въпреки че съм оживяла, се възприемам като изключитлено лишавана от нормално човешко отношение. Та Веселка да не тръби в ефир как не си лишава децата от нищо, а да изчака един ден те сами да си кажат дали са се чувствали лишавани. Искрено се надявам ако спечели тия 100 000, наистина децата да го почувстват, а не да си накупи коне и да си развива бизнес разправяйки Аз заради децата правя всичко.

# 44
  • Мнения: 1 617
Каролев пак ще влиза във фермата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт