Фермата сезон 5 тема 10

  • 37 409
  • 992
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е вашият победител ?

Опции:

# 45
  • Мнения: 4 952
Е не, сега пък Каролев пак. Тези са ми абсолютно излишни, известните. Но пък той може да е от поканените да си купят от продукцията. Както и да е, мога да си го спестя и ще го направя.

# 46
  • Мнения: 14 816
Гласувах за Краси. Остава си мой фаворит. Не ме интересува как и с кой ще продължи живота си.
Нищо лошо не показа вътре във фермата, нито веднъж не измрънка, не се оплака. Работи, старае се.

# 47
  • London
  • Мнения: 6 732
Много са й малки децата на Веселка, тепърва разходите идват. Малки деца, малки разходи. Големи деца, големи разходи. Сега може да се радва на една купичка кус-кус, ама след 4-5 години ще иска екскурзии, ще иска телефон, ще иска модерни дрехи, ще иска да ходи на уроци по нещо и тн и тн….. И както ги е навъртяла 3 не ми е ясно кое ще е по-напред, ето заради това съм скептична към многодетните семейства, някой все се лишава от нещо, дели ризата, парчето шоколад.....хубаво е да споделяш, ама като възрастен такива деца масово упрекват родителя, недоволни са, нямат мая с която да стартират в живота и тн и тн.

# 48
  • Мнения: 4 204
Благодаря за Новата тема! 🌺
Изгледах моята любимка Бети в Преди обед. Затвърдих си мнението за нея. Много ми допада и бих се радвала да имам контакт с нея в реала.
Има потенциал да си изкара парите от Наградата абсолютно сама. Положителна, самокритична, целеустремена...Честитя ѝ годежа и желая много здраве и щастие.

# 49
  • Мнения: 14 816
Веселка изобщо няма да подобри живота си и този на децата си според мен. Или ако е така ще е за 2,3 години. Да, може да купи къща, но това ще е. Другите пари ще идат за коне, за изхранването им, за цигари.
Дори и да купи къща за година, две ще я забатачи и омърля и нея
А и не е сигурно дали изобщо ще купи или ще си карат по старо у.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Както каза една дама по-горе, парите ще си ги харчат, както искат и решат, не излизат от вашия джоб. Наистина не е нормално това размахване на пръст. Кой с кого ще си ляга, кой как ще харчи, изключително нездравословно навиране на нос в чуждия живот.

# 51
  • Мнения: 1 717
Добра  си е тактиката с 4-  те точки на най- силната игра, ама няма как да предвидиш първите 3 на 100 %.  Симеон миналия сезон играеше така и добре му се получаваше.
Моят фаворит е Митака 🤘
Лейди , благодаря за темата🌷

Кое точно и е добре на тактиката?Ето,  нагледно се показа че с точно с тази тактика загуби дуел,  който беше спечелен при друга подредба.Няма нилалва логика,  да рискуваш да не играеш най-сигурната си игра.Доводите на тези които слагат 4 точки е,  че ако загубят първите три игри,  да вземат четвъртата и да се доберат до пета решаваща.Добре,  това са две оставащи игри.Ако си загубил първите три,  трябва задължително да спечелиш последните две,  без значение в какъв ред.Ако не можеш да спечелиш едната,  няма значение кой по ред е била.Само че,  ако преди това спечелиш някоя от първите игри,  тогава има огромно значение как подреждаш последните две.

# 52
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 893
ако Елизабет разчиташе единствено на 4 и 5 игра трябваше умишлено да загуби третата, ако действително е разчитала на 4-та и 5-та игра. така щеше да играе силният си Алманах и петата игра, в която е била сигурна за победа.

# 53
  • Мнения: 2 220
Благодаря за темата Simple Smile Гласувах за моя любимец Митко ИТ, за него съм още от визитките и досега не ме е разочаровал. Разочарова ме снощната битка, явно спойлера за финалистите е верен Sad

# 54
  • Мнения: 10 670
Както каза една дама по-горе, парите ще си ги харчат, както искат и решат, не излизат от вашия джоб. Наистина не е нормално това размахване на пръст. Кой с кого ще си ляга, кой как ще харчи, изключително нездравословно навиране на нос в чуждия живот.
Ъъъ, ние ли се навираме в личния им живот или те ни го навират от 3 месеца с разни писма, балони и инстаграм сторита.. Не е нужно да ми отговаряш Simple Smile

# 55
  • Мнения: 3 865
Верно е - малки са децата, не са видели др деца какво имат и не са почнали да искат. Не ги е лишила от памперс ама на тях не им дреме с кви пелени са - важното е да им е сухо дупето. Своя си живот е облекчила, не техния. Бе... много ме издразни с тирадата как от нищо не ги е лишила. Па да и кажа - от майка ги е лишила. Бачкала е по цял ден и баби са ги гледали. И все пак от всички налични предпочитам тя да вземе наградата. Не само щото е най-нуждаеща се, а щото е фермерка, работлива, можеща, истинска, по детски чиста, не прави интриги, мизерии, схеми... - най-естествена, човечна и скромна от всички. Не съм съгласна продукцията да бута определен техен избраник за финал, но в случая смятам, че изборът им е правилен. На фона на наличния материал разбира се.

# 56
  • София
  • Мнения: 19 910
Кое точно и е добре на тактиката?
Доводите на тези които слагат 4 точки е,  че ако загубят първите три игри,  да вземат четвъртата и да се доберат до пета решаваща.Добре,  това са две оставащи игри.Ако си загубил първите три,  трябва задължително да спечелиш последните две,  без значение в какъв ред.Ако не можеш да спечелиш едната,  няма значение кой по ред е била.
Как ще е без значение в какъв ред? Играчът просто се надява да спечели, гаранции няма никакви, така че в хипотетичната ситуация, че може да изгуби първите три игри, е логично да сложи играта, в която се смята за най-силен за 4 точки, за да си осигури продължение на дуела.

# 57
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Колебаех се между Краси и Станислав, гласувах за Станислав. Който и от тях да спечели, съм ок. 👌🏻

# 58
  • Мнения: 1 471
Благодаря за темата, Лейди!
Гласувах за Краси.
Митко или Вили ще е новият фермер на седмицата? Не ми се вярва Весето да “пръсне” и на малката арена 😁

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Mитко айти ще предложи Бети, сигурно Митко ще загуби нарочно от Веселка. Тя ще прати Сами ратай и първи дуелист, той ще избере Митко 2, тъй като Станислав ще вземе имунитет.

Общи условия

Активация на акаунт