Фермата сезон 5 тема 10

  • 37 557
  • 992
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 11 708
Май сега е последна седмица с фермер. След това са полуфинали и директни елиминации.

# 76
  • Мнения: 840
Фаворити са ми Красимир и Станислав. Като цяло всички участници тази година са ми симпатични.
Не знам защо сте толкова настроени против Веселка, аз не видях нещо лошо в представянето и във формата. С нейният старт в живота какво се очаква да е постигнала, интересно ще ми е да видя Елизабет дали щеше да е с такова житейско развитие, ако се беше родила в семейството на Веселка.



Браво за коментара.Точен и премерен !Много крайни мнения се пишат.Наистина щеше да е  интересно ако Елизабет се беше родила в средата на Веселка каква щеше да е !Едва ли щеше да е толкова високомерна и надута !,,,,,,,,,Баща  и се обаждал от Алпите във видеото снощи !Като че ли някой я питаше и беше много важно !

# 77
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не съм гледала дуела,но разбрах че родителите на Бети са я подкрепили,на Веселка не са застанали пред камери.Защо се крият,мислят,че не се досещаме за етноса ли? Манталитетът на последния се набива на очи.Там първо се раждат деца,после се мисли.А ние тук предлагаме да им се размени стартът? А Веселка ги нарича егоисти,само защото мислят за бъдещето и възможностите,които искат да набавят отговорните хора преди появата на децата.

# 78
  • Мнения: 14 840
Няма да има повече женски дуели. То и няма как. Де факто вътре са три жени. Влизайки бившите фермери пращат една директно на финал.
Бас хващам че това на 10000%ще е Веселка
И другите две решават въпроса на малката арена.
По ми е интересно кой мъж ще пратят на финал. Би ми се искало да е Красимир.

# 79
  • Мнения: 231
Скрит текст:
Митко Караиванов е избран за претендент за фермер, става фермер, избира Красимир за 1 дуелист, а той - Д.Калайджиев(втория отпада), предлага Краси(или когото и да е мъж за фермер), той си печели фермерското място и изпраща Марго/Веси първи дуелисти и тя предизвиква Дана. Хипотетично мисля, че така може да се развият събитията.

Скрит текст:
В последната седмица няма фермер на седмицата.Влизат отпадалите фермери и гласуват за двама участици(1 мъж и 1 жена) които смятат,че са най-достойни и отиват директно на Финала.Останалите се изправят едни срещу други в дуели на малката арена.Така се формира финалната 4-ка.

# 80
  • София
  • Мнения: 15 261
Скрит текст:
Ох, кажи ми срещу кого и че не е отпаднал Красимир.
[/quote]

Скрит текст:
Под черната мацаница на снимката с близначките прозира "Красимир"

# 81
  • София
  • Мнения: 1 891
Джоли - и аз мисля,че няма как да  е женски последният дуел.
После е ясно коя класират на финал бившите участници.
Но ми е чудно-остават Марго и фамилията и как точно ще кажат Дана да играе малкия дуел?

Тези,които се тревожат за Красимир,недейте! Нали татин е там,гърми и Краси продължава с дуел на голямата арена,всичко точно.После не знам.

# 82
  • London
  • Мнения: 6 732
И според мен Веселка са цигани, българите имаме друг манталитет.

Не ми харесва фермерите да пращат някой директно на финал. Миналата година вместо човек като Нури изпратиха от жал оня мизериал Роман и за какво? Хората не го понасяха навън, а така откраднаха шанса ма Нури за голямата награда. Много ме е яд до ден днешен за Нури....Да си има дуели и който според силите както се представи, другото не е честно.

# 83
  • Мнения: 6 265
Според мен старите фермери ще предложат Веселка и Станислав за финалисти
Ето нещо любопитно https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.struma.com%2Fha … wvvnnwA9f_EztjBO9

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 17:36 от elpi

# 84
  • София
  • Мнения: 1 891
А какво стана с имунитетът от дуел,който тримата бивши трябваше да дадат? Съвсем го забравиха?

Аз шетам из ФБ и там бащата на Вили много я подкрепя и си хортуваме,та няколко човека ни информираха ,че майката на Веска е циганка,а бащата -помак.Което за мен наистина няма значение,но защо те,тя,опосумите ги крият? Ето това ми чудно?То и без тези жокери ми е ясна,я какви гюбеци хвърля,когато не трябва да реве Simple Smile

Според мен старите ще предложат фаворитите на ИА-Веселка и Красимир.

# 85
  • Мнения: 5 327
Аз не разбирам какво се очаква от Веселка? Да застане и да рецитира - майка ми е такава, баща ми онакъв. Какво значение има какви са, не са те във фермата.
Не е моят избраник Веселка, но пък смятам,че за зрителите няма значение какви точно са родителите й.

# 86
  • Мнения: 3 865
Коментар от фейсбук:

Валентин Йорданов За човек,който има понятие от дървен материал мога да кажа със сигурност,че за втората игра трупите за сечене на Веселка,бяха малко ПОЗАГНИЛИ. Тя не ги отсече,а ги счупи.

# 87
  • Мнения: 4 891
Според мен старите фермери ще предложат Веселка и Красимир.
Битката за финала ще е между Маргото и Дана/Вили.
При мъжете си мисля Митко ИТ , Станислав и Сами ще се борят за място на финала.
Митко Татин си мисля, че ще е последният отпаднал на голямата арена.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не разбирам какво се очаква от Веселка? Да застане и да рецитира - майка ми е такава, баща ми онакъв. Какво значение има какви са, не са те във фермата.
Не е моят избраник Веселка, но пък смятам,че за зрителите няма значение какви точно са родителите й.
За мен също,но тук първо будеше съжаление,защото на видеото е била подкрепена само от мъж и децата й.
А после се нахвърляха върху Бети с предложения за старт в живота като Веселка и защо пък трябвало да казва къде е баща й -Алпи,Дарданели не помня.
И в крайна сметка един вид се крият,тя не ги коментира,не застават зад камера.За мен това ми е чуденката.Живеем в свят,в който това кой с какви корени или сексуална ориентация е,не е от значение.

И отдавна се каня да питам,къде е една потребителка със страхотни анализи-Tary ? Не знам дали точно така се изписва-да не е била на голямата арена Simple Smile липсва ми много!

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 461
Аз не разбирам какво се очаква от Веселка? Да застане и да рецитира - майка ми е такава, баща ми онакъв. Какво значение има какви са, не са те във фермата.
Не е моят избраник Веселка, но пък смятам,че за зрителите няма значение какви точно са родителите й.
Има значение какви са родителите й, защото в предаването ИиА ни убеждават, че  В. е едва ли не майка-герой, защото на 22 г. вече има 3 деца ( и може би щеше да я е така, ако беше друга средата й ). В случая обаче е нещо естествено от малки да раждат без да мислят за бъдещето на децата.
 Не мога да я харесам Веселка. За мен е елементарна, глупава ("ние сиромасите трябва да се подкрепяме"), казаха , че е разхвърляна, нечистоплътна, никакви усилия не положи нещо да научи ..... и т. н.
 Харесваше ми Бети, но не се ядосвам, че отпадна. Благодарна съм , че миналата събота ни достави огромно удоволствие да отстрани Красимира.
 Ще се радвам, ако имаме възможност да видим Вили още веднъж на голямата арена, още по- интересно срещу мъж.
 Харесва ми Митко ИТ - за мен той е единствения свестен, "читав" , но не е интересен за продукцията.

Общи условия

Активация на акаунт