Бях любовница.

  • 11 014
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 538
Сега се сещам за една реплика от филма Отчаяни съпруги - "Младите момичета се хващат с богати, възрастни мъже, защото обичат да слушат, как някога хляба се е продавал за 25 цента" Joy

Не, че случая на авторката е такъв де, но просто се присетих за това

# 61
  • Мнения: X
Мен пък точно това ме учудва - какво може да си говори един 40 годишен мъж с 20 годишно момиче. Изобщо не мога да се сетя за общи теми на разговор.
Ми...сигурно се е почуствал като Бог, ако го е гледала с изпълнен с  възхищение поглед и жадно попивала всяка изречена дума.

# 62
  • Мнения: 15 538
Бях точно на 22 години, когато един 42 годишен "чичко" /по тогавашните ми представи/ ме ухажваше и упорито ме канеше на среща. Беше разведен с дъщеря на 17 години. Само, като ми каза, че много държи на външния си вид и затова носи лещи вместо очила, и си боядисва косата, направо ми се "обърна корема" - честно. Имах чувството, че срещу мен стои баща ми /не беше негов набор, ама така ги възприемах мъжете на тази възраст/. Та затова се чудя.

# 63
  • Мнения: 15 619
Лейди, чудесно илюстрира онова, което мислех на двайсет и имам като наблюдения и сега...  от двайсет-годишни..., не от омъжени лели.

# 64
  • Мнения: 21 445
И аз на 20 бях силно увлечена по един на 35, но изглеждаше на повече,  от доста поркане вероятно, женен с две деца. Хубаво, че тогава не се чатеше, та няма писмени следи от глупостта ми.
Предполагам, че аурата на авторитет и много акъл ми е действала като афродизиак, щото физически ми се виждаше действително доста зле. 35 -40  годишен мъж би трябвало да изглежда добре, ако поне малко спортува, примерно... Но не и в очите на 20 годишните, за тях си е стар.

# 65
  • Мнения: 31 669
Мен пък точно това ме учудва - какво може да си говори един 40 годишен мъж с 20 годишно момиче. Изобщо не мога да се сетя за общи теми на разговор.

Моите впечатление са че търсят младо и свежо девойче за секс. Това са били думи на 40 годишен мъж. Е, като мъж и човек не е нещо особено, та затова гледа само да е хубавка и млада. Може би се чувстват още млади и можещи, ако успеят да омаят 20 годишна.
Приказките са приказки. Да ги има. Нали не може от вратата - за краката.


# 66
  • Мнения: 13 805
Тази история ми напомня скандалната в момента  банкова служителка . И тя е имала "връзка" , при което три годишна връзка. Как може телефонни разговори и разменени в офиса целувки да се смятат за връзка.

# 67
  • Мнения: 1 206
абе малко офтопик, ама в другите теми четях мнения, че за мъж 40/50  жена на 20-25 си е напълно в реда на нещата, а излиза, че не е точно така. Иначе брат ми е '80г, а годеницата - '98г- гледам, разбират се добре.

# 68
  • Мнения: 13 805
абе малко офтопик, ама в другите теми четях мнения, че за мъж 40/50  жена на 20-25 си е напълно в реда на нещата, а излиза, че не е точно така. Иначе брат ми е '80г, а годеницата - '98г- гледам, разбират се добре.
Като станат той на 60 а те на 40 стой та гледай. Не всеки е Чарли Чаплин или Брус Уилис.

# 69
  • Мнения: 1 206
аз бях доста скептична, ако трябва да съм честна в прав текст съм им го казвала, но те решиха, че ще се задомяват. Иначе момата разсъждава доста над средното ниво, но си хвърчи още и са забавни някои техни караници.

# 70
  • Мнения: 15 538
А бе той и БНД е на 40 г., а приятелката му е на 23, ама истината е, че тя по възраст е по-близо до сина на приятеля си /13 годишен/, отколкото до приятеля си. А, когато се запознаха тя беше на 19 г. Като излизат тримата изглежда така, сякаш таткото е извел двете си деца да хапнат пица /тя изглежда доста по-малка от 23 г./. От време на време ми идва на ум да го питам къде ще ги води на 01.06 и какви подаръци ще им купи, ама се въздържам от възпитание Joy

# 71
  • Мнения: 13 805
Аз със сестра ми имам 15 години разлика. Обичам я но сме от различни планети. Какво остава за мъж от различна планета. Кой от нас има приятели 20 години по млади. Само тези дето ги пере кризата на средната възраст

# 72
  • Мнения: 1 376
Абе мен май по-лесно ме приемаха с по-възрастен (над 27 бях, де), но сега с 5 години по-млад ми казват, че съм "дърта" за момчето, нищо че изглеждам по-малка от него. Българското общество още е с някакви странни разбирания.

# 73
  • Мнения: 31 669
От време на време ми идва на ум да го питам къде ще ги води на 01.06 и какви подаръци ще им купи, ама се въздържам от възпитание Joy

Това ми се е случвало с един познат. Ама откъде да знам, че му е любовницата. Знаех, че има 18 годишна щерка. И девойката беше едно младо миньонче и си мислех, че това му е щерката.
Видях ги в сладкарница, поздравих ги и викам - "вие с детето сте решили да се почерпите. Браво и аз така"  Laughing
След няколко дни истинската щерка дойде в офиса и каза "здрасти тате"  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 732
Не разбрах колко време е продължила връзката на авторката и защо не са спали заедно.

Общи условия

Активация на акаунт