Пари или оргазми

  • 13 774
  • 478
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30 802
Тоя градинар нещо не е остригал добре храстчето...

# 61
  • Мнения: 3 186
Тоя градинар нещо не е остригал добре храстчето...

Редактирах.

Не сме дребнави ние ботаташите.

# 62
  • Мнения: 257
Не всички релефни и красиви мъже ги бива в леглото,да не обсъждаме и за размерът.

# 63
  • Мнения: 3 186
Не всички релефни и красиви мъже ги бива в леглото,да не обсъждаме и за размерът.

За товя са измислени изпитателните срокове.

# 64
  • Мнения: X
А защо веднага асоциирате добрия секс с мизерия ?
Скрит текст:
Авторът не визира пълна липса на средства , а много пари . Хване ли ви спонсора с градинаря и за чистачка няма да ви наемат .Там се следи стриктно .Grinning
Анонимна, не ти е било о.к. , но др.  жени умеят да се справят и сами .
Защото ако печели прилично, + добър секс, опцията избор за повечето жени няма да стои.Не всеки иска милиардер с частни яхта и хеликоптер.
Поне за мен, добри доходи и добър секс са напълно задоволителни.
Затова, аз поне, предположих, че и добрите пари са кът...което значи бедност.

# 65
  • Мнения: X
Има разлика между липса на качество и дефект. Нула не значи отрицателна величина.

# 66
  • София
  • Мнения: 11 471
Оня с бирата?

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, Пепи... защо така те мъчи тоя въпрос? Ти какво предлагаш?
Най-добре е пълен пакет.

# 68
  • Мнения: 1 119
Забих... Grinning

# 69
  • Мнения: 12 473
Понеже ми е важно дългосрочното щастие - знам, че нито парите, нито оргазмите ще ми го дадат, ако той не става за партньор и не е на моите вибрации, за да се случва с лекота всичко между нас. Остарявам, и определено най-важна ми е емпатията в отношенията, уважението, подкрепата и споделянето на всичко - мисли и отговорности.
Имала съм мъже с пари - избягах. Имах гадже с изумителни оргазми - но пак го оставих, защото в дългосрочна перспектива не беше смел и не слушаше сърцето си.

# 70
  • Мнения: X
В една такава ситуация взимам този с парите за съпруг, а другия с оргазмите за любовник и гутоУ.

# 71
  • Мнения: X
Докато онзи с парите не ви счупи кокалите и на двамата.
Че нали знаеш, той си те купува с тия пари да си му негова и да му красиш интериора. Не да се оргазмиш с други.

# 72
  • Мнения: X
Докато онзи с парите не ви счупи кокалите и на двамата.
Че нали знаеш, той си те купува с тия пари да си му негова и да му красиш интериора. Не да се оргазмиш с други.
Абе, колкото повече оргазми, толкова по-красива е една жена....   Smiley
Та, импотентния паралия трябва да се радва, че интериора му ще е все по-красив.

# 73
  • Мнения: X
То ще е със съгласието на Мечо. Даже тройки ще си правим. На Фъки ще му платим и така всичко ще е пито-платено.Stuck Out Tongue Closed Eyes
Не знам защо все за най-лошото си мислите, ей.
Пък и кефа цена няма.  Дори и да ни свети маслото, поне ще умрем богати и задоволени.

# 74
  • Мнения: 30 802
Аз пък имам друг подход. Науката показва, че оргазмът хаби "мозъчен сок" и изтощава нервната система. Липсата на пари също докарва стрес и изтощава нервната система. Та с много безпарични оргазми накрая я Паркинсон, я Алцхаймер.

Затова предпочитам пари и липса на стрес:)

Общи условия

Активация на акаунт