Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 783
  • 819
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 127
Една част от ресторантите са си на местни хора и си работят целогодишно. Плажът няма как да затвори. Там живеят хора, има големи магазини. Е, не са от типа на Кауфланд, но все пак са си супермаркети. Най-важното е времето да е хубаво и водата да е все още топла.
Hands Plus1

И аз си мислех, че най-важно е да е хубаво времето, но да попитам все пак. За плажовете знам, че няма как да ги затворят. По скоро ме интересуваше дали прибират по това време чадъри и шезлонги, защото  ги ползваме. Не си падаме по носенето на чадъри и т.н.
Кое е това време? На плажа все още е пълно с хора, паркингите са запълнени. Всяка година до сега,  септември преди началото на учебната година, чадърите са си на плажа и шезлонгите също.

Ставаше въпрос за след 10 септември.

# 751
  • Мнения: 734
Още един глас за Палачинките на блондинките! Наистина се стараят да поддържат ниво и хигиена, винаги мили и усмихнати, палачинките не стават като сварени - както на други места ни се е случвало. Много ѝм се радвам на двете блондинки и ѝм желая да израснат във верига от блондинки! (Единствено бих рекламирала шунката, която за мен не може да се нарече шунка).

# 752
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Тия палачинки на блондинките ги хвалеха от преди години.Решихме да ги пробваме не миналата, а по-миналата година.Ами нищо особено, даже не ни харесаха, поне тогава.Бяхме яли и много по-вкусни палачинки. От тогава ни се отщя да вземаме от тях. Сега може да е друго.

# 753
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз си вземам от палачинките до виенското колело. Там са най-добрите.
От блондинките познати са ми казвали, че не са им харесали.

# 754
  • Мнения: 1 914
Ние купувахме палачинки от ъгъла срещу Старата мелница- много добри

# 755
  • Мнения: 9 460
Още един глас за Палачинките на блондинките! Наистина се стараят да поддържат ниво и хигиена, винаги мили и усмихнати, палачинките не стават като сварени - както на други места ни се е случвало. Много ѝм се радвам на двете блондинки и ѝм желая да израснат във верига от блондинки! (Единствено бих рекламирала шунката, която за мен не може да се нарече шунка).
Ако регистрацията Ви не беше от 2018 г. бих си помислила, че постът Ви е платена реклама.

# 756
  • Мнения: 734
Не ги рекламирам. На вкус са нормални палачинки. Но за мен хигиената е от изключителна важност и уважавам всеки, който полага усилия в тая посока. Не мога да приема храна от хора, които уж са с ръкавици, но пипат и парите с тях. Пълен фарс - масово. Просто тия момичета ми направиха добро впечатление.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Понеже никой не сподели за читав рибен ресторант, да кажа къде намерихме страхотни миди, калмари, цаца и други видове риби. То е заведение за вкъщи - след Общината от лявата страна, там където се разделят улиците, се хваща лявата улица и заведението е в началото. Изключително  вкусни, не миришат на гранясала и стара мазнина и на добри цени. Видях в близост и рибен ресторант Stela, може да го пробваме следващите вечери.
Иначе в момента в Приморско е страшна лудница, още в 9ч няма свободни места на плажа - всички шезлонзи са заети. Не знам какво реват, че няма сезон. По главните улици е невъзможно да се разминеш, заведенията са фул. Аз такова нещо не съм виждала, когато чужденците са тук. На плажа не се спазва дистанция, стават разправии. Никой не носи маска-нито в заведенията, нито в хотелите, нито на Лунапарка, нито в магазините.
Корона вирусът за хората по морето е конспирация и не смятат, че трябва да пазят себе си и околните.
Отседнали сме в х-л Детелини, по-късно ще дам отзиви за там.

# 758
  • София
  • Мнения: 1 883
lili_78 ние имаме резервация от 1-ви до 7-ми септември в този хотел и много живо ме интересува какво е положението там! Ще съм ти много багодарна, ако споделиш повечко неща!

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Ако имате големи очаквания, ще останете разочаровани. То ние не сме с претенции, но все пак някои неща ни подразниха.
Хладилникът в стаята не се затваря плътно, което е причината да замръзва и да се налага размразяване. Вчера бяха сложили кърпи вътре, но при размразяването беше протекъл из  цялата стая.
Едната нощна лампа не работи, тази в коридора също. Всичко е обзаведено най-най-евтино-легла, климатици, шкафчета.
На възглавниците е трудно да се спи - целите са все едно вътре има нарязанна кубчета донапрен. Мъжът ми си взе да спи на едната олекотена завивка.
На простора има 3 щипки - кое по-напред да просна???
Контакти в стаята е трудно да се намерят.
Завесата на душа е мухлясала надолу.
Храната е.... зле.  На вечеря таратор, пил.пържола,кърначе,спагети без кайма, някакво руло от тиквички и кисела баклава.
За закуска мляко с много вода, мекици, сирене, парче кренвирш, яйце, конфитюр, масло, топено сирене, диня, пъпеш.
До хотела има голям ресторант, вечер не можеш да спиш на отворен прозорец.
Определено догодина ще търся друг хотел.
Иначе е на супер локация, има безплатен паркинг, любезни са. Ресторантът има масички отвън. Като цяло оценката ми е средна. Веднъж да се пробва става, но няма да повторим.

# 760
  • София
  • Мнения: 1 246
Здравейте, тук прочетох добри отзиви за хотел Тишина ( не резиденс) и търся контакти на хотела, някой дали има? В гугъл ми излиза само тишина резиденс.

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 1 297
Здравейте, тук прочетох добри отзиви за хотел Тишина ...
https://visit.bg/hoteli/hotel-tishina-primorsko-2744/
виж офертите чрез vizit.bg.
Аз ползвам тях като оператор и съм доволна.

# 762
  • Мнения: 1 735
[quote
[/quote]

Ставаше въпрос за след 10 септември.
[/quote]
Сега видях:) моите наблюдения са наистина до към 15 септември, когато ако времето е хубаво си е разкош. Поне до сега, чадъри и спасители са силно редуцирани, но ги има, не всичко работи, но поне част от хотелите си поддържаха резервации поне до към 20-и.

# 763
  • София
  • Мнения: 1 246
Здравейте, тук прочетох добри отзиви за хотел Тишина ...
https://visit.bg/hoteli/hotel-tishina-primorsko-2744/
виж офертите чрез vizit.bg.
Аз ползвам тях като оператор и съм доволна.
Благодаря, но не знам как се таксува дете на 12 години, пише 20 % но от коя цена, от 46 ли 20% или от по високата?

# 764
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Дете на навършени 12 години, би трябвало да се таксува с 20 % намаление от 46.20 лв., /предполагам гледаш цените от 1-ви септември/. Т.е. цената за него е 36, 96 лв. Аз така мисля, но не пречи да поискаш и оферта от Съни турс, те ще ви го изчислят.

Общи условия

Активация на акаунт