Работа, CV-та, HR-и, съвети - 69

  • 20 746
  • 760
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 17 775
Тся анкета я има и от предни години. Така са нещата горе- долу.

Бтв, аз съм приготвила онзи файл, за който говорихме преди 2 теми. Попълнила съм, каквото знам и тези дни, ако искате, ще го пусна. Simple Smile

# 421
# 422
  • София
  • Мнения: 1 037
Здравейте. Моля за препоръки за сериозен персонален кариерен консултант за София, ако някой е ползвал. Ще бъда много благодарна!   

# 423
  • Мнения: 45
Здравейте, има ли някой от Варна, търся си работа, ще се радвам на всякакви препоръки и мнения. В джобса едни и същи обяви. Владея Английски дорбе, немски и норвежки на средно ниво. Ако има представители на HR  отдели ще се радвам да се свържат с мене.  Поздрави и лек ден

# 424
  • Мнения: 593
здравейте,
според вас тази обява за каква длъжност е, не мога да я схвана
https://www.jobs.bg/job/5180937

# 425
  • София
  • Мнения: 38 476
Още не съм подписала тд. Трябва да говорим с шефа явно и да се изясним кой какво и колко.

# 426
  • Мнения: 22 430
Още не съм подписала тд. Трябва да говорим с шефа явно и да се изясним кой какво и колко.

Не започна ли още преди седмица или се бъркам?
Настоявай да видиш поне уведомление от нап ако има изобщо такова и е регистриран трудов договор.

Аз подписах на третия ден, но само защото централата е в София, а аз не съм там. Уведомлението от нап ми го сканираха и пратиха на другия ден от регистрирането на договора там.

# 427
  • Мнения: 7 987
здравейте,
според вас тази обява за каква длъжност е, не мога да я схвана
https://www.jobs.bg/job/5180937

Eм нали са описани задълженията. То длъжности с всякакви заглавия може да си измисли всеки.

# 428
  • БГ
  • Мнения: 350
Още не съм подписала тд. Трябва да говорим с шефа явно и да се изясним кой какво и колко.

Не започна ли още преди седмица или се бъркам?
Настоявай да видиш поне уведомление от нап ако има изобщо такова и е регистриран трудов договор.

Аз подписах на третия ден, но само защото централата е в София, а аз не съм там. Уведомлението от нап ми го сканираха и пратиха на другия ден от регистрирането на договора там.

Ако договора и е сключен след 01.01.2020 поради профилактиката на НАП до 10.01 няма как да се върне прието уведомение. Договор обаче следва да има от първия ден. Дано не е "свестен" работодател..

# 429
  • Мнения: 4 808
Аз подписах в понеделник. Уведомление от НАП не ми дадоха, питах за него, никой не ми отговори. Още на втория ден установих, че това не е моята фирма и нещата се различават от това, което са ми говорили на интервюто - имам предвид организацията на работа, ресурси на фирмата и т.н. Вчера вече категорично реших, че няма да остана и задействах контакти с фирма, на която дълго време чаках обява, а тя излезе в понеделник, след като подписах трудовия договор. Пратих CV, обадих се на приятелка, която работи там и обеща да ме препоръча. Каза, че почти сигурно е, че ще ми се обадят, дано и да ме одобрят! Надеждата ми е в това, че свободните места са три, аз съм си харесала едното, но каквото и да ми предложат, няма да откажа. Общо взето, покриват почти всичките ми изисквания. В сегашната фирма в момента се мотая и буквално симулирам дейност, но те самите не са ми осигурили нужните условия за качествена работа, май смятат да се напасват в движение. За момента нямат капацитета и ресурсите да се развиват. Само се надявам да ми платят като тръгна да напускам.

# 430
  • Мнения: 54 413
Дама, може с ПИК за НАП да провериш дали имаш ТД.

# 431
  • Sofia
  • Мнения: 795
Още не съм подписала тд. Трябва да говорим с шефа явно и да се изясним кой какво и колко.

Не започна ли в Карлсберг или бъркам?
Видях тяхна обява скоро в jobs.bg

# 432
  • София
  • Мнения: 38 476
Говорихме. Тоя се цупи и ме пуска по пързалката.
Даже цифра на заплатата не ми каза, а го обърна на драма.
Нищо общо с Карлсберг.

# 433
  • Мнения: 2 124
Здравейте, има ли някой от Варна, търся си работа, ще се радвам на всякакви препоръки и мнения. В джобса едни и същи обяви. Владея Английски дорбе, немски и норвежки на средно ниво. Ако има представители на HR  отдели ще се радвам да се свържат с мене.  Поздрави и лек ден

Здравей! Остави ми телефон на лични да се чуем утре в ранния следобед, ако е удобно. Ще звънна веднага щом се освободя...
Предупреждавам, че става дума за наливане на основите.

# 434
  • Мнения: 4 808
Дама, може с ПИК за НАП да провериш дали имаш ТД.
Дева, благодаря ти, знам, но го отлагах, защото стана ясно, че няма да се задържа там. Днес съм щастлива, след обяд ми се обади приятелката ми и директно пита кога мога да започна. Оказа се, че нея я повишават, това им е втори опит, първият път беше отказала и аз даже и се скарах след това. Сега вече се е решила да приеме, тя ще ми е пряката шефка и от нея зависи назначаването ми. Тя е много свестен човек, но понякога е неуверена и несигурна в себе си. Аз даже питах просто така ли, няма ли да има интервюта, тя се смее и каза, че не, няма да има интервюта, защото много добре знае как работя. Фирмата е международна, аз започвам на позицията, която тя освобождава, доста е отговорно, защото тя е постигнала някои впечатляващи резултати. Утре отивам да кажа, че напускам, надявам се, че няма да ми правят проблеми и да искат предизвестие, защото те реално ще загубат от това. Да питам за медицинското и свидетелството за съдимост – дали мога да си ги поискам или трябва да вадя нови?

Общи условия

Активация на акаунт