До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 218
  • 784
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Девата преди имаха калкулатор на сайта си, сега не знам. Най-добре по телефона да се пита, че с тези растящи цени постоянно...

# 721
  • Мнения: 110
Някой с прясна информация за цените на секцио в Бургасмед и Девата?

За Бургасмед цената на секцио и нормално е 980лв + 15 лв на ден за бебето. Информацията е от преди един месец.

# 722
  • Мнения: 43
До колкото виждам в сайта на Дева Мария, секцио излиза около 1. 400лв. Но някои ако има с прясна информация ще е добре. Това което аз разбрах е че вече се плаща при приема и вече ако им анешо за доплащане на изписването.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Това е отдавна. Аз раждах април 2020 и също платихме преди секциото. На изписването доплатихме 8 и нещо за храна. Такс и не разбрах от къде дойдоха, но в такъв момент и не попитах.

# 724
  • Мнения: 775
Здравейте! Моля ви препоръчайте ми къде и при кого мога да отида за установяване на бременност. Появи ми се леко кафеникаво зацапване. Това ми е втора бременност, с първата също имах, знам каква е терапията, но не смея да започна нищо без консултация. Не съм от града, живея в лозенец и ми се иска все пак да направя преглед и да ми се назначи терапията от лекар.

# 725
  • Мнения: 1 694
Здравейте! Моля ви препоръчайте ми къде и при кого мога да отида за установяване на бременност. Появи ми се леко кафеникаво зацапване. Това ми е втора бременност, с първата също имах, знам каква е терапията, но не смея да започна нищо без консултация. Не съм от града, живея в лозенец и ми се иска все пак да направя преглед и да ми се назначи терапията от лекар.
Може да е инплантационно кървене, ако е оскъдно и е кафяво.

# 726
  • Мнения: 337
Др Мануелян  +359877800478
Др Горанов +359888498549
Др Кироваков +359899922752

# 727
  • Мнения: 775
Да, оскъдно и светло е, при първата бременност беше тъмно, на моменти червено, по-обилно. Въпреки това пак ми е притеснено…
Здравейте! Моля ви препоръчайте ми къде и при кого мога да отида за установяване на бременност. Появи ми се леко кафеникаво зацапване. Това ми е втора бременност, с първата също имах, знам каква е терапията, но не смея да започна нищо без консултация. Не съм от града, живея в лозенец и ми се иска все пак да направя преглед и да ми се назначи терапията от лекар.
Може да е инплантационно кървене, ако е оскъдно и е кафяво.

Др Мануелян  +359877800478
Др Горанов +359888498549
Др Кироваков +359899922752

Благодаря ви! Надявам се да ме приеме скоро някой от тях

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Може да отидете веднага на платен преглед в Дева Мария или Бургасмед при дежурен гинеколог. Ще ви прегледа и ще назначи терапия, ако е необходимо, а след това ще търсите лекар, който да ви следи. Аз поне така бих направила.

# 729
  • Мнения: 191
Здравейте момичета! Прегледах няколко страници, но не намирам много отзиви за др. Гамишев. Аз и майка ми сме при него от няколко години за профилактични прегледи/майка ми с няколко други процедури за полипи и още нещо мисля/ и сме много доволни, но когато го препоръчах на две приятелки.. и двете въобще не останаха доволни и се получиха някои усложнения. Знам че за всеки лекар има добри и лоши отзиви, но ще се радвам да чуя и вашето мнение! Сега съм почти 5гс  първа бременност и се моля с Божията помощ всичко да мине добре! Спряла съм се на него като доктор, но доколкото разбрах, от някои от коментарите тук, той изражда само ако се падне на смяна?! Иначе много се надявам на естествено раждане.  Благодаря Виии!!!

# 730
  • Мнения: 1 295
Аз съм ходила при Гамишев, не съм доволна! Не ви съветвам! И апаратура няма. Добър човек е но на вас ви трябва добър лекар.

# 731
  • Мнения: 9
Здравейте , предстои ми раждане и ми се налага секцио (бебето е седалищно) . Ориентирала съм се към д-р Ирмов в девата , защото той правил по метода Щарк  операцията . Има ли жени ,които са раждали по този начин при него ? Другия ми вариант в при д-р Татарова за която всички чувам че са доволни ,но тя не изпълнява операцията по този метод .
Благодаря!

# 732
  • Мнения: 20

Здравейте момичета може ли мнение за д-р Татарова или Кироваков бихте ми препоръчали за ЖК?
Аз се следя при д-р Татарова, доволна съм. Не се чака много пред кабинета и почти веднага влизаш само веднъж дойде объркване от регистратурата и чаках около 20-30 мин макс.
За д-р Кироваков нямам наблюдения, но съм чувала, че е затрупан с много пациентки и много се чакало пред кабинета му.
Здравей!
Може ли да попитам къде преглежда д-р Татарова по здравна каса, става въпрос за установяване на бременност. Много четох и се обърках къде трябва да звъня във 4life или в Дева Мария. Честно казано много съм притеснена и от всичко прочетено не мога да си избера гинеколог.

# 733
  • Мнения: 220
Татарова по ЗК преглежда във 4 Life

# 734
  • Мнения: 421
Здравейте , предстои ми раждане и ми се налага секцио (бебето е седалищно) . Ориентирала съм се към д-р Ирмов в девата , защото той правил по метода Щарк  операцията . Има ли жени ,които са раждали по този начин при него ? Другия ми вариант в при д-р Татарова за която всички чувам че са доволни ,но тя не изпълнява операцията по този метод .
Благодаря!
Аз също съм се насочила към него. Била съм на рутинни прегледи,хумора му въобще не ми е проблем. Ще ми е интересно и полезно ако някой сподели мнение за раждане  по този метод.

Общи условия

Активация на акаунт