Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 701
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 655
Мале тая Маги не спря да дудне, бе! Ужас!

# 376
  • Мнения: 11 981
Андрей ако млъкне,  много добре ще направи. Ако бях на мястото на състезаващите се,  щях да му закова устата.

# 377
  • София
  • Мнения: 1 096
Не разбрах защо му беше на Красимир да иска да е първи дуелист, че да не може да си подреди той точките. Не блести с кой знае какъв интелект това момче, ама е добряк поне...
Той, че е глуповат - е, но може да си избира лесния противник в лицето на Митко.

# 378
  • Мнения: 6 215
Митко избра тук грешната тактика за съжаление,по силен е физически и щеше да я вземе ако ковеше по два.

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Не разбрах защо му беше на Красимир да иска да е първи дуелист, че да не може да си подреди той точките. Не блести с кой знае какъв интелект това момче, ама е добряк поне...
Той, че е глуповат - е, но може да си избира лесния противник в лицето на Митко.
Не бих нарекла Митко "лесен", а и май и противникът му не го смята за такъв. А и след един дуел, Красимир можеше да проумее колко е важна подредбата на точките.

# 380
  • Мнения: 6 215
Маргото май я е страх да излезе и да се сблъска с реалността.

# 381
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Маргото май я е страх да излезе и да се сблъска с реалността.
Според мен ще е доста разочарована, че не е харесвана.

# 382
  • Мнения: 4 204
Червилцето, ох Червилцето. Цял сезон! Ние сме герои, честно.

# 383
  • Мнения: 6 215
Не и ли е мъчно за децата?Не искала да си ходи,пфф.

# 384
  • София
  • Мнения: 1 324
Уау, каква драма

# 385
  • Мнения: 6 168
Маргаритени вълнения  newsm45

# 386
  • Мнения: 294
Андрей ако млъкне,  много добре ще направи. Ако бях на мястото на състезаващите се,  щях да му закова устата.

Ето това, имах предвид !  Не спират да крякат, докато хората - бързат, концентрирани са, в същото време се пазят от ''заковани'' или ''незаковани'' греди'(уж случайни,но много пропуски този сезон ), гонят секунди, уморени, нахъсани, средоточени иииии всичко това на фона на : ''..........е сега този губи, онзи изкриви ''- крещи, крещи - не мога да го трая !

# 387
  • София
  • Мнения: 1 253
Ох, много "вълнуващо", ще ревна и аз, не се издържа😁😁😁...ти деца нямаш ли отвън, че не ти се излиза, или предпочиташ да си ринеш обори и да готвиш на кочове?!!!Ами друго си е да сложиш червило, да закичиш цвете в косите, да поседнеш в скута на мускулест левент, а навън кой ще и оцени китката и манджата?!!!

# 388
  • Мнения: 4 204
Ех, Митко как не можа да спечели играта. Яд ме е. Първо за Вили и Дана, сега за Митко. Не ми е ден. И Маргарита за финал. Да идва утре, че не се трае.

# 389
  • Мнения: X
Ох, много "вълнуващо", ще ревна и аз, не се издържа😁😁😁...ти деца нямаш ли отвън, че не ти се излиза, или предпочиташ да си ринеш обори и да готвиш на кочове?!!!
иска да тресне Сами,но не е наясно че той не си пада по крави,хаахах

Общи условия

Активация на акаунт