Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 458
  • 3 004
  •   1
Отговори

Анкета

КОЙ е Вашият победител?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 яну 2020, 17:53

# 450
  • Мнения: 4 728
Писах на Вили за Игрите. Тя ми отговори почти веднага и каза, че за съжаление няма как тази година да участва, защото са обвързани с договори , надява се след някоя друга година да има възможност да се пробва там.

# 451
  • Мнения: 162
Все тая 50 или 90.. мисълта ми беше друга.. че до сега във фермата не се бяха избутвали кой да ходи по-напред, заради възможностите извън фермата... а в този сезон всеки втори е побутнат - я от съфермери, я от продукция..

# 452
  • София
  • Мнения: 973
Сега разбирам колко е важно цялостното представяне на участниците във Фермата. Това бе породено в мен от коментара по-горе на La Catrala за Маргарита. Не съм тръгнала да я опровергавам или нещо подобно, защото ако не познавах Маргарита от детската градина щях със сигурност да мисля като нея. Именно и затова гледах предаването за да я видя като човек. Честно да си кажа съжалявам...бих предпочела да остана само с добрите си впечстления от нея като преподавател. А затова дали е добра и как се отнася с децата за мен е отличителен показател това когато моите деца я видят на екрана, радостта и възгласите им.
Подразни ме увереността, с която твърдеше, че тя ще бъде първата жена финалист. Според мен по-голямата борба за победител ще бъде между Краси и Весето.
Аз лично нямам фаворит.

# 453
  • Мнения: 260
Според мен, не е сигурно, че Красимир е победил в дуела с Димитър. По-логично е Димитър да е победил и да посочи Станислав за първи дуелист, за да може Сами да подрежда точките и да има равен старт - предвид това което вчера си говореха двамата - че не е сигурен дали Сами е по-силен. За мен Велислава напусна играта непобедена на арената и това е показателно, че макар и две не са били привилегировани. Лично за мен, тя беше стойностен играч и й симпатизирах.

# 454
  • София
  • Мнения: 1 324
Преди малко видях Красимира в The mall, беше с детенце и някакъв мъж

# 455
  • London
  • Мнения: 6 732
Писах на Вили за Игрите. Тя ми отговори почти веднага и каза, че за съжаление няма как тази година да участва, защото са обвързани с договори , надява се след някоя друга година да има възможност да се пробва там.

И аз й го споменах та явно сме две, а сигурно има и още споменали й.

Изобщо според мен е време БТВ да помисли за ново риалити. Сякаш Фермата се поизчерпа и не е лошо да починем от нея 1-2 години според мен.

Е това риалити е ново.... излъчва се за сефте в Чили и май корените му са в Мексико. Определено ще е интересно, няма смисъл да правят едно нещо 20 пъти, като има нови неща.
https://www.youtube.com/watch?v=8yGZ5CjYZsw

# 456
  • Мнения: 8 519
Гледам в промото за довечера,Стани и Сами държат на раменете си онези прътове с тежести в чувалчета.А снощи се коментираше кой е по-силен.

# 457
  • Мнения: 5 000
Искам да видя как Краси ще си изкълчи нарочно глезена, за да пусне победата на Веселка. Ще го направи, ама друг път. Що ги говори тия глупости? Дали ни има за такива балъци, да му повярваме на евентуалното великодушие?

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 12:45 от mrav4ica

# 458
  • Стара Загора
  • Мнения: 515
Разбирам, че са свикнали с Фермата, но как не й е мъчно на Маргарита за децата. Те не са малки, но все пак с тях живее. На мен много би ми липсвало детето макар и на 14 години вече.
 

# 459
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз пък не разбирам много майките на по-малки деца дето са там.... например Веселка, Красимира, тази Нина от миналия сезон и други е имало, но за тях се сещам сега по-прясно. И ми е странно баби и дядовци да гледат по месеци малките ти деца.... явно имам странни разбирания, но съм наясно, че и самите ми деца няма да искат да седят някъде с някой без мен с месеци.... аз вътре бих била в постоянен стрес как са навън.

# 460
  • Мнения: 2 560
Айде сега, чак пък толкова. А хората, които се принуждават да заминат да работят в чужбина от недоимък и оставят децата си на баби и дядовци да ги гледат,  за тях какво да кажем? Понеже споменавате игрите, там имаше участничка с 6- месечно бебе. Аз изтръпвам при мисълта да съм отделета от детето си и за ден, обаче никой не знае другия на какъв зор е.

# 461
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами простата аритметика е, че имаш 10% шанс да спечелиш наградата…. тоест какъвто и зор да имаш най-вероятно ще се задълбочи, ако висиш някъде гратис 3 месеца, защото вчера на Вили баща й написа във фейс, че не получават нищо за престоя си там като пари, както някои предполагаха тук, но явно са грешали.

# 462
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ще се радвам, който и да победи. Всички са ми много симпатични.

А прочетох, че е ясно кой печели, може ли спойлер?

# 463
  • Мнения: 260
Мисля си, че не следва да обсъждаме, на кой колко липсват децата, защото сме зрители и гледаме това, което ни се предоставя /даже понякога с коментар, който да ни даде допълнителен наклон/. Дали на Маргарита, на Веселка или на друг някого му липсва, си знае само и единствено той. Има хора, които не дават външен израз на чувствата си, но това не означава, че не ги изпитват. Любопитно ми е, ако Маргарита беше циврила през ден от мъка по децата си, какви щяха да са коментарите? Последната я разбирам за снощния монолог, защото три месеца не са малко време - свиква се с мястото, хората, начина на живот. Колко измежду нас например не сменят работа /или поне го правят след колебания/ заради колеги. Затова нека не поставяме с лека ръка определения

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860
Аз до колкото прочетох Веселка печели ,но не съм на 100% сигурна .

Общи условия

Активация на акаунт