Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 758
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 487
А какво ли имаше Митко предвид с това, че има таен план, който не може да сподели? Ако има дуел със Станислав, да му даде победата?

Syros - и на мен това ми направи впечатление. Замислих се, дали като Владо Николов няма да подари битката на Красимир или евентуален следващ противник.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 21:50 от Tahiti

# 466
  • Мнения: 903
А какво ли имаше Митко предвид с това, че има таен план, който не може да сподели? Ако има дуел със Станислав, да му даде победата?

Syros - и на мен това ми направи впечатление. Замислих се, дали като Владо Николов няма да подари битката на Красимир или евентуален следващ противник.

Но пък ако спечели срещу Краси довечера и след това изпрати Стани за първи дуелист, това ще покаже и докаже, че Митко е пълен лицемер.

Просто хипотеза, днес ще разберем със сигурност дали Митко е лицемер или Краси е предател.

# 467
  • Мнения: 297
Красимир, мисля си дава сметка, че не е толкова силен, колкто се предполагаше. Победите ще си ги вземе на косъм, но този косъм ще се скъса ако се срещне със Станислав. Та може и това да е причината, да избере Станислав за първи дуелист.

# 468
  • Мнения: 2 821
Аз до колкото прочетох Веселка печели ,но не съм на 100% сигурна .

Не се знае със сигурност кой ще спечели играта, защото финалът е на живо. Допуска се, че ще нагласят игрите за конкретен победител, евентуално избран от Продукцията.

Спойлер:
Скрит текст:
Преди повече от месец излезе инфо за финалистите. Маргарита, Веселка, Сами и Красимир. Както се движи играта, вероятно инфото ще излезе вярно.

# 469
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Ако Красимир спечели и изпрати Станислав първи дуелист, ще ме разочарова определено. Аз искам Станислав или Красимир да спечелят. Ако обаче стане горното, съм за Стъни.
Маргарита е една много странна жена. Мисля, че има биполярно или нещо такова. Не ми е съвсем по реда си.

# 470
  • Мнения: 4 746
Аз мисля, че Маргарита е говорила за децата си, за тези вкъщи и за тези на работа, просто не е излъчено, понеже в това време е имало лИбови и сексове за излъчване.
Не я защитавам просто не мога да си представя, че не е говорила грам за най-милото си.

И аз съм за почивка от Фермата. Гледа ми се Къртицата или Страх.

# 471
  • Мнения: 903
Къртицата беше много добро. И на мен ми се гледа. Жалко, че заради краха на ТВ7 и КТБ не просъществува.

# 472
  • Мнения: 5 120
Определено Станислав се справя по-добре от Красимир в битките. И през цялото време работи не по-малко от него. Изглеждаше ми прекалено вторачен в победата Станислав, а се оказа, че Красимир по този показател го бие.

# 473
  • Мнения: 2 220
Ооо, да, Къртицата е много яко, и на мен ми се гледа. Иван и Андрей да помислят за нов сезон, моля Grinning Въпреки че, според мен, инцидентът с Ивайла ги спира, ама то като се замисля, навсякъде може някой да се контузи. Абе да има 3ти сезон казвам аз Grinning Grinning

# 474
  • Мнения: 4 746
Много скъпа продукция е, това ги спира. Иначе в Игрите се контузиха много повече състезатели, отколкото в 2-та сезона на Къртицата взети заедно.

# 475
  • София
  • Мнения: 20 078
Искам да видя как Краси ще си изкълчи нарочно глезена, за да пусне победата на Веселка. Ще го направи, ама друг път. Що ги говори тия глупости? Дали ни има за такива балъци, да му повярваме на евентуалното великодушие?
Аз изобщо, ама изобщо не му вярвам. Каква е логиката да се изложиш за едни три точки пред цяла България, пък после да си "изкълчиш крака"? Все повече започвам да смятам, че Красимир би бил още по-недостоен победител от Веселка. Както вече са казали доста хора преди мен - абсолютно малоумно е на тази възраст да не си спестил един лев, че да не можеш да стегнеш къщата на баба си. Важното е дискотеките да са на макс.  Confused

# 476
  • London
  • Мнения: 6 732
Много скъпа продукция е, това ги спира. Иначе в Игрите се контузиха много повече състезатели, отколкото в 2-та сезона на Къртицата взети заедно.

Викаш друго си е на село с кокошките и зарзавата, почти нищо не влагаш, а само гушкаш от реклами и накрая от смс.

# 477
  • Мнения: 4 746
Много скъпа продукция е, това ги спира. Иначе в Игрите се контузиха много повече състезатели, отколкото в 2-та сезона на Къртицата взети заедно.

Викаш друго си е на село с кокошките и зарзавата, почти нищо не влагаш, а само гушкаш от реклами и накрая от смс.
Самата арена е 1/5 от тази в Къртицата и като цяло влагат в пъти по-малко, а печелят много. Освен това нямат протяжни 3-4 часови лакове, 2-3 пъти седмично. Друго си е да си запишат в 1 ден воденето на епизодите и после шапка на тояга.

# 478
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Стани, вторачен или не, си играе играта много добре. Казал няколко пъти нещо - всички го правят. Работи, печели битки. И най-важното - до момента не видях продукцията да се намесва в съдбата му, да го подпира. Нито пък увисна на жена за рейтинг. Сам е стигнал където е.

# 479
  • Мнения: 5 120
Стани, вторачен или не, си играе играта много добре. Казал няколко пъти нещо - всички го правят. Работи, печели битки. И най-важното - до момента не видях продукцията да се намесва в съдбата му, да го подпира. Нито пък увисна на жена за рейтинг. Сам е стигнал където е.
Именно. Това казах и аз.

Общи условия

Активация на акаунт