Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 934
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 885
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Дрехи може да са й купили, но къща и то преди финала е в повече. Трябва да си много наивен за да повярваш. Забравили сте явно, че снимките са приключили октомври, а температурите не паднаха под 20 градуса, че и 25 до края. Якета и дълги дрехи им трябват само вечер и е нормално чак сега да ги вадят.
Няма кой да й даде парите предварително, дори да допуснем, че от продукцията си имат победител. Това означава, че всички останали трябва да са наясно, че трябва да паднат, а това би се раздухало на минутата. На финала победителя трябва да си вземе битките сам и изхода не може да се предвиди напълно. На какво Веселка ще бие мъжете? На сила, бързина или Сами на баланс? Трябва да спят по това време. Ако имат сходни резултати и зависи от вота, тогава вече е друго и съм склонна да приема, че би била най-подкрепена.
На няма начин вече да си е купила къща, благодарение на предаването. И и А не са от вчера и с това си вадят хляба, да не са идиоти
Гинева, благодаря!

# 886
  • Мнения: 162
Че те на финала не се ли състезават жена-жена, мъж-мъж. Отпада една жена и после един мъж. За вот зрителски се борят мъжа и жената.

# 887
  • Мнения: 10 843
Защо са влюбени в малката конярка ,  не разбирам...това ли е образът на съвременната млада жена, която обществото харесва и подкрепя...
Иван и Андрей бутат малката конярка, за да спечелят от смс-и. Цялата българска нация сега ще го играе Дядо Коледа и ще подари победата на бедната майчица с трите деца. За останалите участници ще гласуват приятели, роднини, някой друг заблуден почитател. Но за Веселка ще гласуват и хора, които не биха гласували по принцип. Нещо като да пуснеш смс за Българската Коледа...

# 888
  • Мнения: 5 180
А малкия Митко пък как са го дондуркали,че не видях? Върнаха го, но това не е прецедент, а редовна практика. Или и на него нещо са купили?

# 889
  • Мнения: 1 941
На 22г. и с 3 деца не е олицетворение на "бедна майчица".
На мен съвсем други асоциации ми навява.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 20:58 от Meraviglia

# 890
  • Мнения: 1 866
Каквото и да си говорим за мен Веселка е един безотговорен човек и 100% циганка. Не искам да обиждам, но просто за мен е такава. След като виждаш, че не можеш да се справиш с едно дете какво става с второто, да не говорим за трето. Просто иска да се множи за помощи, пък това че децата й живеят в ла*на е друг въпрос. Щяла да учи еди си кой на чалга - просто срам и позор. Като цяло колкото и да не ви се иска Бети си беше права - това че се съединиха сиромаси и чорбаджий, не означава, че е спряло да съществува това деление. Искам напук на всичко чорбаджия да спечели, много ще се изкефя. Веселка и Краси още дет се вика казват хоп преди да скочат. За Марга -  злобарка какво да кажа. Още малко ще удуши Сами пък сега да не се цепи от колектива започна да си го хейтва.

# 891
  • София
  • Мнения: 4 192
Селско момиче, работи си и си гледа децата. Не виждам какъв е този хейт. И на село се слуша чалга масово и се пафкат цигарки.

# 892
  • Мнения: 1 866
Селско момиче, работи си и си гледа децата. Не виждам какъв е този хейт. И на село се слуша чалга масово и се пафкат цигарки.

Извинявай забравих да кажа - нека да не я съжаляваме, за да не гладуват децата й е пушила САМО 4 цигари на ден?!? WTF.

# 893
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Че те на финала не се ли състезават жена-жена, мъж-мъж. Отпада една жена и после един мъж. За вот зрителски се борят мъжа и жената.
Играят игри, от които събират точки спрямо резултата. И за да са равностойни, защото ако е мъж с/у жена, явно се счита за неравностойно. Стрелба, играта с по-висока кула от дървени трупчета и подобни, в които пола няма значение. После към точките им се прибавят вота на отпадналите фермери и зрителския. Поне такива спомени имам за сезоните, които съм гледала. Не помня в тях да е имало преки дуели, но не съм съвсем сигурна.
Тази година май за първи път отварят линиите за гласуване от предния ден. До сега не беше ли само по време на самия финал или аз не съм запомнила?

# 894
  • Мнения: 6 235
Веселка изглеждаше нелепо с тези токчета 🤣
1.20лв. тези луди ли са.

# 895
  • Мнения: 162
Веселка изглеждаше нелепо с тези токчета 🤣

Последен шанс за агитация 😃 Пробва се момичето 😃

# 896
  • Вестерос
  • Мнения: 38 267
И във втори сезон май бяха с 2 на 2, но не съм много сигурна /помня само Мама Галя, Стоян и Финци на финал/, само в първи бяха двама мъже и една жена. В трети едната жена като с най-малко вот веднага отпадна, другите трима се дуелираха.
Да, от втори сезон са с по 2-ма мъже и 2 жени на финала. Другата жена е Силвия.

Ау да, машината Силвия, тъпичка беше, но силна. Ще е интересен дуел между нея и Велислава.

# 897
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
С риск да стана досадна, пак ще повторя това което написах преди няколко дни. Още като видях Веселка ми се стори много позната. И тя и децата и и мъжът и, че и конят и. Имам смътен спомен, че и ремонтираха къща от "Бригада нов дом". Или е в последния или предпоследния сезон.
Прегледах всички налични видеа от "Бригада"-та, които са от поне последните два сезона, но не видях Веселка. Явно конят е бил нечий друг Smile


Малко ми е странно това, което каза детето на Маргарита - реално дадоха един или два пъти Маргарита да се кара на Веселка /съвсем заслужено според мен/. В последният месец изобщо никой, нищо накриво не е казвал на малката, защото нали е с крехка душевност
Само че когато те влизат във фермата, все още актуални са били именно тези епизоди, в които Маргарита не пропуска да сдъвче Веселка за щяло и не щяло.

# 898
  • Мнения: 8 532
На Маргарита  и мъжът и ли е влезнал,че не гледах точно тогава

# 899
  • София
  • Мнения: 1 324
На Маргарита  и мъжът и ли е влезнал,че не гледах точно тогава
Да

Общи условия

Активация на акаунт