Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 660
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 3 865
По-остър нож и дадоха и се разряза с него.

# 1 201
  • Мнения: 4 744
Това е Марая и баща ѝ е Момчил, мъжът на Веселка..А на Верчето бащата е момчето, което ви пуснах.
Циганчето е някакво аверче на Веселка.

# 1 202
  • Мнения: 11 951
Веселка пак със скръбната физиономия. Решението да продължи въпреки болката, изиска сили, воля, кураж. На лицето й нищо подобно.

# 1 203
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Защо им размениха местата, казаха ли, че изтървах?

# 1 204
  • Мнения: 6 202
Този да не е брат и тогава?Какво прави тогава с него детето?За мен не е важно кой е бащата на Вяра,просто детето е едно и също поне за мен.
Маргарита ще я победи на пъзела.

# 1 205
  • София
  • Мнения: 1 096
Маргарита се е разпльока като дроб, даваше заявка за много силна и издържлива, печелеше имунитети... а сега. Щета. Веселката без пръст ще я бие.

# 1 206
  • Мнения: 784
Маргарита не направи и крачка да попита Веселка как се чувства.Човек от възпитание и съчувствие поне  се интересува от състоянието на този с който е бил толкова време заедно......

# 1 207
  • Мнения: 4 744
Тия пъзели и Веско от Игри на волята ще ги реши, нещо по-сложно не измислиха ли?

# 1 208
  • Мнения: 2 821
Веселка пак със скръбната физиономия. Решението да продължи въпреки болката, изиска сили, воля, кураж. На лицето й нищо подобно.
Ами приемаме, каквото са казали - срязано сухожилие...Sunglasses

# 1 209
  • Мнения: 3 865
по-тънка беше ритловицата на Веска

# 1 210
  • София
  • Мнения: 1 096
Маргото нарочно ли се прави или реално е толкова зле? Направо не е за вярване...

# 1 211
  • Мнения: 11 951
Маргарита не направи и крачка да попита Веселка как се чувства.Човек от възпитание и съчувствие поне  се интересува от състоянието на този с който е бил толкова време заедно......
не са показали, не значи, че не е попитала. Вие в студиото ли сте?

# 1 212
  • Мнения: 4 744
по-тънка беше ритловицата на Веска
Така ти се струва. Виж ги на 360 - еднакви са. Поне така ги виждам аз.

# 1 213
  • Мнения: 6 202
Тази как стигна финала не знам.С тъпа брадва по-бързо щеше да я сцепи.Силвия вика като малоумна.

# 1 214
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Тия пъзели и Веско от Игри на волята ще го реши, нещо по-сложно не измислиха ли?
JoyJoy хахаха да да хахаха

Общи условия

Активация на акаунт