Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 451
  • 3 004
  •   1
Отговори

Анкета

КОЙ е Вашият победител?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 яну 2020, 17:53

# 1 215
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Много е силна Весито, колкото и да е дребна и да изглежда слабичка. Браво, не мога да си крива душата!

# 1 216
  • Мнения: 13 079
Аз пък идвам само да питам има ли изтекло инфо кой ще спечели? Предните години винаги имаше. Сега Веселка ли я гласят за победител?

# 1 217
  • USA
  • Мнения: 7 233
Маргарита да си заминава,много слааабо представяне.Ами,не й е там мястото.Веселка я мачка просто.

# 1 218
  • Мнения: 4 728
Аз пък идвам само да питам има ли изтекло инфо кой ще спечели? Предните години винаги имаше. Сега Веселка ли я гласят за победител?
Маргото гласят 🤣🤣
Веселка , ами..

# 1 219
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Няма как да има инфо, финала е на живо. И дори и да се манипулират смесите (в което не виждам смисъл), то игрите не могат да излъжат.

# 1 220
  • Мнения: 162
Това с пръста на Весето, ако се беше случило не на живо щяхме да си помислим, че пак е “бутната” от продукцията.. поне сега се убедихме, че и реално може да й се случи и да се справи.
И все пак не съм за нея.

# 1 221
  • Мнения: 4 728
Тя имаше предвид , че всяка година продукцията явно си подкрепя някой. Миналата беше Гошо, ама като отпадна и се пренасочиха към Дидо.

# 1 222
  • Мнения: 13 079
Пффф 😒 И във ФБ голяма подкрепа за Веселка, най-достойната била.

# 1 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 439
Срязано сухожилие не много болезнено (личен опит). Обаче е лоша прогнозата - може само оперативно да се зашият двата края.
 Зависи кое е сухожилието, но обикновено не може да се свива съответния пръст.
 Поне, ако спечели парите може да си финансира операцията ( до 3 дни трябва да се направи ), обаче много се съмнявам. Докато празнува родата , сухожилието ще се е "дръпнало".

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 21:44 от wanconboy

# 1 224
  • Мнения: 10 681
Колкото и да не я харесвам Веселка, стана ми жал за нея. А Марга може да се гръмне направо, осакатената Веселка я спука от бой...
Давай, Сами!

# 1 225
  • Мнения: 3 865
по-тънка беше ритловицата на Веска
Така ти се струва. Виж ги на 360 - еднакви са. Поне така ги виждам аз.

не мога да намеря на сайта им къде го излъчват на 360. Дайте линк

# 1 226
  • USA
  • Мнения: 7 233
Имам ангажимент и трябва да излизам.Ще чета темата обаче,пишете как върви финала.
За Краси или Веселка съм аз.

Линка - https://www.youtube.com/watch?v=IHuHuOIt3Dk

# 1 227
  • Мнения: 14 817
Срязано сухожилие не много болезнено (личен опит). Обаче е лоша прогнозата - може само оперативно да се зашият двата края.
 Зависи кое е сухожилието, но обикновено не може да се свива съответния пръст.
И трябва възможно най бързо да бъде зашито защото самото сухожилие се свива и става невъзможно и оперативното лечение

# 1 228
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Този не е бащата на Вяра. Ей този е
Скрит текст:
Всъщност, мен не ме вълнува много точно кой е бащата на детето.
Просто не харесвам като се показват неистини и се вижда стремеж към налагането им на аудиторията.
Затова и си направих труда да съпоставя снимките, въпреки че дори и след тях имаше опит за налагане на невярното твърдение.
И изобщо не мога да разбера неистовото желание да се докаже, че Веселка е от малцинството и непременно и бащата на детето ѝ също е такъв. Някак си нездраво ми се вижда всичко това.

лещичка, да, тези дечица си приличат наистина, но ставаше въпрос за най-голямото детенце на Веселка.
Едва ли това момче ѝ е брат. Вероятно са били в една компания. Те на село не се делят, всички живеят като еднакви.


Ето линк и към сайта на bTV:
https://fermata.btv.bg/live?utm_source=bWeb&utm_medium=banne … FarmFinal-and-360

# 1 229
  • Мнения: 6 165
Сами води с малко.Какви са тези бонус точки?

Общи условия

Активация на акаунт