Всичко за всички марки гел лакове - 27

  • 24 140
  • 757
  •   1
Отговори
# 645
  • Paris, France
  • Мнения: 14 115
Това е проблема,че ми държи гел лака.Правена съм и с Блускай и пак е държало дори повече от месец.

Мелина лампата ми уж е Мерцедеса Grinning .Винаги всичко нанасям тънко.Базата и топа са на Блускай.Само дето всичко пека по 30секунди.

С какъв Блускай ти е държало повече от месец, с гел лак ли? След като нещо ти държи, а нищо друго не ти държи купи всичко, с което са те правили и се прави по същия начин.

Е, ако аз опека всеки слой по 30 сек ще ми се обели веднага. Независимо от мощността, непрекъснатия интензитет е важен за да завърши катализажоята. Пробвай 1 Мин база, 1-2 Мин лак и 2 минути топ.

Тънко означава с нищо по четката. Гел-лакът ми започна да седи 3-4 пъти по-дълго когато взех да махам лепкавия слой от база и да лакирам, както мортиша показа - с нищо по четката. Колкото и дълго да печеш ако слоят е дебел не се опича. В салоните лакират дебело, но пръстът е със свободния надолу, слагат повече в средата, където и да остане меко не е фатално.
Мелина ти е дала много добри съвети. Аз не ги пиша, щото са в първия пост, ама то много неща са в първия пост. Иди и го изчети няколко пъти. Изчети блога на принцесата!

# 646
  • Мнения: 728
Ето какви цветове мисля да поръчам за лятото. Пускам направо скрийн шот от алито защото де виждат и номерата. Гледах си в палитрите но нямам такива цветове.





Нещо не намирам “скрит текст” през телефона за да ги сложа снимките с него. 🤔

# 647
  • Варна
  • Мнения: 631
Kika, много са хубави! Тези 8 мл гъсти ли са? Аз имам AC 15 ml и 8 ml от белите, но малките бяха редки доста.

# 648
  • Мнения: 728
Kika, много са хубави! Тези 8 мл гъсти ли са? Аз имам AC 15 ml и 8 ml от белите, но малките бяха редки доста.

Не знам, аз на АС имам само в белите шишенца. Тези ноември като поръчвах не ги видях.. или ги нямаше, мисля че са нови цветове.

# 649
  • Paris, France
  • Мнения: 14 115
Kika, много са хубави! Тези 8 мл гъсти ли са? Аз имам AC 15 ml и 8 ml от белите, но малките бяха редки доста.

И аз имах от белите, 15мл. Бяха редки, но сравнително покривни, без лепкав слой и се изпичаха много бързо. Отдавна съм ги купувала, може би преди 5 години. Дадох ги на позната, че заемат доста място, а и се наситих, но съм доволна от качеството.

Чети дългите отзиви на рускините и ако има място за въпроси, направо питай, защото всяка партида е различна! Аз пиша въпроса на руски, но и на английски, защото смисълът се губи в автоматичен превод. Прочети и отговорите на вече зададени въпроси!

Кика, пиша само от телефон и нямам икона за скрит текст. За да скрия текст, слагам пред целия текст (spoiler) и след края на текста пиша (/spoiler). Скобите в написаното се заменят с [ и ].

Ще ти скрия един текст и като ме цитираш ще видиш как изглежда командата

Скрит текст:
Arte Clavo куку

Скобите са като тези в цитат.

# 650
  • Мнения: 166
Момичета, представа си нямате колко съм бясна..... щерката реши, че не съм достатъчно добра за нея и отиде на маникюрист. Взели са и 70лв. и са я пуснали в този вид  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Дайте акъл, кой орган да сезирам, не смятам, че е редно това да им се размине!
Кръв, болка и кой знае какво още.
Ей това е салона https://www.facebook.com/pg/vlounge.bs/reviews/?ref=page_internal

А това са ноктите и след като аз съм ги правила.

Над, ти си се справила 1000 пъти по-добре! Това за мен винаги е бил ужас номер 1 и затова не съм ходила на маникюр - 5 пъти общо в живота си. Дано наистина са били чисти инструментите. Връщам се да чета, че изпуснах цяла тема!

# 651
  • Мнения: 311
Благодаря, Невена.
Не исках да слагам линк, за да не се зачете за реклама.
За тази лампа става въпрос :
https://www.stokabg.com/uv-led-%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0-%D … %8E%D1%80-54w-sun

# 652
  • Варна
  • Мнения: 631
Nad, разкошен е, аз взех 7416, светъл неон, рано е за него, но да си имам, пък и рядкост са. И 7418.Не съм ги пробвала още. Взех и някаква хибридна база. Ще я видим.

Може ли реални снимки на 7418, 7416? Благодаря предварително!

# 653
  • София
  • Мнения: 1 544
Споделям мнението си от руските гел лакове BSG (водят се хипоалергични)

Най- накрая съм спокойна, че имам баз и топ, които мога спокойно да нося по месец при почивки или пътувания. Страхотни са.
База:
http://www.biotechschool.ru/product/vosstanavlivayuschaya-baza-b … lossy-gel-fluid-2 (На промоция 8 мл. я взех за 325 рубли)
Цвят:
http://www.biotechschool.ru/product/tsvetnoy-gel-bsg-28-romantik … molochnyy-ottenok ( на промоция за 225 рубли)
Топ без лепкав слой:
http://www.biotechschool.ru/product/strong-gel-fluid-zavershayuschiy-top (455 рубли)

При следваща промоция ще се заредя с големите опаковки.

Фрезата за сваляне на гел лак също съм поръчвала оттам и също съм много доволна. Лесно се работи с нея и бързо сваля покритето:
http://www.biotechschool.ru/product/keramicheskie-frezy

https://www.instagram.com/p/B3ZmhFAjVRM/?igshid=so8s1tikf0ts

Лакирах се с каре от матов топ на Голден роуз и ултрабонд по свободния край. Направих леко бомбе с базата за укрепване. Над цвета сложих и рейнфорс, преди топа. Здрави, твърди нокти, които и след скъсяване на свободния край, нямаше отваряне или отлепване.
На втората седмица, като израстнаха малко откъм кутикули, запилих разтеченото, което се показа и минах пак с топ.
При сваляне, изпилих с ел. пила до база и след 5 мин. накисване, там, където имаше каре се надигна базата на цяла люспа. Там, където имаше ултрабонд се свали по- трудно.
Прилагам снимки
При лакиране (26.12.19)
Скрит текст:
Преди сваляне (24.01.2020)
Скрит текст:
Изпилен до база лява и дясна:
Скрит текст:
Скрит текст:

Накиснат за 5 мин. с разтвора на Коди за сваляне
Скрит текст:
Скрит текст:

Новият маникюр от вчера, след неуспешния опит с новата печка и алесандрото
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 16:27 от Майка Зайка

# 654
  • София
  • Мнения: 10 324
Лелееее, цял месец! Това си е постижение. Отивам да ги гледам Simple Smile

А промоцията по какъв повод беше? Да чакам и аз Simple Smile

# 655
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Майка зайка, тази база е като течен гел ли? Разтворима ли се води?

# 656
  • София
  • Мнения: 1 544
Наде, Промоцията беше след след черния петък, на 30.11. съм ги поръчала. за 2 седмици пристига. Само доставката ме ядосаха, че я вдигнаха от 500 на 650 рубли. Бива ли за фреза от 100/200 рубли да дам толкова за доставка?!
Ако видиш възможност за безплатна доставка казвай, че аз все на бързо поръчвам. Следя им инстаграм профила и съм като луд с каречница Hug

Представяш ли си?? Месец Flushed На моите нокти.. Нито Коди, нито блускай са ми държали така. Винаги се отварят от свободния край.


ivka_smile- Течна база, самоизравняваща се,  разтворима.

# 657
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Ако решим, може да поръчаме няколко човека и да си разделим доставката.

# 658
  • София
  • Мнения: 10 324
Ако решим, може да поръчаме няколко човека и да си разделим доставката.

Аз съм за, ако някой види, че са в промоция да пише и ще поръчаме.

# 659
  • Paris, France
  • Мнения: 14 115
Майка зайка, тази база е като течен гел ли? Разтворима ли се води?

Всяка база се маха от ноктите ако се сложи с дебело каре на полирани нокти и повечето от гела се изпили. Забелязах, че неразтворимите бази, сложени върху каре се махат по-лесно отколкото разтворимите като се матира и се сложи и праймер и ултрабонд.

Майка Зайка, Ураааасс, радвам се повече от тебе. Браво.

Само едно нещичко малко ме притеснява - твърдите нокти. И аз съм имала такива попадения, и принцесата и тя, но с времето започват проблеми, особено като се чисти с електрическа пила. С по-меки нокти внимаваме, а и те се огъват при удър. Когато твърд нокът се удари в нещо цялата енергия отива към слабите, незащитени с гел места, които са странични гънки и към кутикули. Ако ударим гол нокът свободния край се извива леко и поема удържа, но при покрит с твърдо нокът има опасност цялото легло да излезе от вече опилените странични гънки и да се отдели от кожата. Повечето от жените, с които се случва даже не помнят да са се удряли или да ги е заболяло. После там влиза вода и за да се избегне инфекция нокътя трябва да се ореже до дъно, което в някои случаи е до кутикули. Ако това се случи на 5-6 ден докато свалиш може да си гъбясала.

Доста жени ми пишат на лични с точно такъв проблем. Цитирах принцесата, защото тя писа и в темата, и няма против да говори за проблема, но броят е ужасяващ. 70% са сложили твърд гел или база на белеща се за да имат трайност, другите са се ръчкали с електрическа пила. Принцесата и аз правехме и двете, за по-сигурно Laughing

Съветвам те да правиш бомбето с реинфорс, а твърдият гел да го слагаш над лака. Няма го готиното усещане за твърдост, но държи толкова, колкото и с гел отдолу.

На краката още съм без лак от такова изпълнение.

Общи условия

Активация на акаунт