ОСМИ КЛАС Сплотеното ни общество ще посреща Рождество

  • 28 406
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 12 237
Ох, като ми каже някой подобно нещо и винаги се чудя дали да се полаская, или да се обидя. Joy

А ти за какво точно тярбва да се обиждаш или поласкаваш?
Али, шегувам се. Wink Знам, че не беше към мен.

# 661
  • София
  • Мнения: 6 146
... социалните ще ме загледат, ако пак се метнем в Пирогов. ...
Моят син е с халтави стави. Като беше малък, често му се вадеха ръцете и все тичахме в Пирогов. Буквално, ама буквално ни познаваха по име. Дори един ортопед майтапчия предлагаше на съпруга ми да го научи как се наместват.

Така ми говорете/пишете, че нямам какво да свалям. И аз какво? Хоп един пакет портокалови бисквити! Ама нищо де, сега им е сезонът, нали са портокалови. Innocent

# 662
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Аз мисля да отслабна около 7-8 кг. Започнах актуалната диета на Узунов. Правила съм я веднъж и има ефект.

# 663
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 244
Олеле Grinning
Сънчо, де си бре? Я, колко кандидатки за сънища Simple Smile
Не държа на по-малкото кг, ама за плажа на топло бройте и мен. Ще трябва да купувам пижама.
За срещата, май на 24ти ще се реши кога ще е.
Наздраве!

# 664
  • Мнения: 257
Аз ще дойда когато реши мнозинството, 24, 25 все едно. Най-накрая да се запозная с виртуалните дружки🤗

# 665
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Значи, да се успокоя, всички сме на един хал Laughing ММ ме стяга тук да гладуваме по един ден седмично, днес успешно, плюс едно посещение на пилатес със стабилна мускулна треска Simple Smile Добре ми почна годината Simple Smile)
У нас малкото е абонирано за падания, милата, просто си е спъната, по 7-8 шева има на подмишницата и едното бедро.
Наборката днес донесе първата доста ниска оценка, и е много разочарована. Добре че е наясно на кое трябва да наблегне.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 355
silver pearl, 'ич не я трогна щерката диагнозата. Ама хич. Не си дава сметка и като подхвана темата се нацупва и отива в другата стая Sad
Все разчитам да сА влюби и да се стегне сама. Отказа фитнеса. А в къщи не яде нищо съществено, нито готвени храни, нито хляб. Подозирам, че яде сладкиши в училище...

Гледам, размечтахте се за море и топли плажове. Ей го де е юни. Ама после да не се оплаквате колко ви е жега Heart Eyes

# 667
  • Мнения: 2 436
Абе, влюбване не помага, нашата преживява някакви драми, но си оформи веждите ( които бяха много красиви) от което придоби леко опулен вид и взе да се прави маски за лице, но за килограмите никак не вълнува. Иска да ходя с нея на спорт, но какъвто тя избере - половин година се колебае, а отхвърля всичко предложено като "тъпо".

# 668
  • София
  • Мнения: 7 077
Проблеми с килограмите не съм имала никога, както и синковеца, и си мълчах, да не вземе да ме кълнете, като в оня виц. Joy
Стана ми интересно за инсулиновата резистентност. Образовах се малко от нета и направо се уплаших! Това е сериозно състояние за 14 г. деца, преддиабетно. Има ли някой представа, каква може да е причината, за да се превърне в толкова масово срещано сред децата?
Прочетох, че една от причините са бързите въглехидрати, с които толкова обичат да се тъпчат всички, но едва ли е само това...

# 669
  • Мнения: 11 981
Някой знае ли бързо и ефективно лечение на афти? От вчера синът ми отказва да яде, боляло го. Една лъжица супа вчера, една лъж кисело мляко тази сутрин, сложих му сандвич, но каза, че няма да го яде. Притеснявам се да не припадне някъде.

# 670
  • София
  • Мнения: 5 408
Освен мазане с анафтин за друго не се сещам.

# 671
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 470
Или гранофорин, но оцветява и е гадничък.

# 672
  • Мнения: 2 114
Светкавица, миналата есен сина ми имаше огромна афта, наложи се да го водя на лекар, понеже не мина с обичайните анафтин и ръчно направени мазила от аптеката срещу Окръжна болница. Изписаха му Солкосерил, не успях да намеря във Варна, поръчвах от един склад в София, но афтата (голяма колкото 1 стотинка) мина за 3-4 дни.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 19:11 от slavena

# 673
  • Мнения: 257
Някой знае ли бързо и ефективно лечение на афти? От вчера синът ми отказва да яде, боляло го. Една лъжица супа вчера, една лъж кисело мляко тази сутрин, сложих му сандвич, но каза, че няма да го яде. Притеснявам се да не припадне някъде.
[/quote

С това мажа афтите, образува тънък филм върху раничката и блокира болката и дразненето при хранене. Поне ще може да яде.  Солкосерил и анафтин също слагаме , но след храна. Общо взето с, без лекарства минава за 4-5 дена. Афтите често са признак за понижен имунитет.

# 674
  • Sofia
  • Мнения: 4 469
... С комбинирана пералня и сушилня.

Аз пък тук да се изкажа - по-добре два отделни уреда, категорично Hands Point Up Липсата на място или по-високата цена на два отделни не са достатъчен мотив в полза на глупостта - комбиниран уред, освен ако не мислиш да го ползваш само за пералня и евентуално някога да сушиш чифт дънки. Впечатленията ми са от преди 10тина година, но сушене с комбиниран уред няма нищо общо със сушенето в отделна сушилня.

И аз уж уча за изпити (остана ми 1), а захващам и СДК от 1 февруари, но надничам.

Общи условия

Активация на акаунт