Дали не сбърках с него?

  • 5 855
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 622
И аз се зачудих, ако това не е лош баща, то кое се счита за лош баща? За мен това е не само лош баща, а и лош съпруг. Нищо чудно да си те държи вкъщи за разплод, а навън да си има някоя за развлечение.
Моето бебе е на 11 месеца, през, които ММ веднъж не ни остави за да излиза с приятели. Гледа всяка секунда да прекара с нас, но той от самото начало си е такъв. И как така бебето му не му е интересно? Това да не е играчка?! Пфууу, ядосах се! Как бих му извъртяла един шамар на тоя твоя.

# 16
  • Мнения: 7
На мен пък ми е любопитно точно на Коледа къде е отишъл?
Излезе да се види с приятели и да пийнат.

# 17
  • Мнения: 10 941
Е, браво! На Коледа, семейния празник, тази биологична единица(щото е далеч е от определението за човек или животно) решава да ходи на пие... Какви са тези малоумници, какви майки са ги раждали и възпитавали...
Говори с „парти-енимала”, че това, което прави е супер тъпо и долно и му дай някакъв ултиматум да се промени (което ме съмнява). Ако не - довиждане! Само второ не му раждай, моля те. Много нещастни деца се навъдиха вече...
Имаш ли семейство, приятели? Можеш ли спокойно да го зарежеш този?

# 18
  • Мнения: 32 386
На мен пък ми е любопитно точно на Коледа къде е отишъл?
Излезе да се види с приятели и да пийнат.
Предполагам тия приятели нямат семейства?

# 19
  • София
  • Мнения: 28 979
Скрит текст:
Здравейте!
Нова съм, но отдавна чета теми. Реших да си направя профил за да споделя нещо, което ме мъчи. Не знам дали ще бъда разбрана правилно, но приемам съвети и критика.
На 26г. съм, омъжена от година и половина, а от 6 месеца и щастлива майка. Мъжът ми е на 31г. Детето ни е желано и от двама ни. След раждането на синът ни забелязах, че той гледа да се скатава, просто не му се занимава с малкия. Винаги, когато е в нас, мрънка че му било скучно, не се застоява много, излиза. Даже и на тези празници аз пак съм сама с детето, защото на него му било скучно в нас. Аз също искам понякога да изляза, но той твърди, че трябва да си гледам детето. Не е лош баща, но не мога и да кажа, че се занимава с него, бързо му омръзна и все повтаря, че малкия не бил интересен все още. Не мога да разчитам на него да се оправи с детето за няколко часа.
Мисълта, която ме мъчи, е че понеже той е отгледан в семейство с ценности, просто е видял че сега му е момента да създаде семейство и деца. Желанието в него на моменти изцяло липсва, според мен ако не е бил часовникът му, който тиктака, нямаше да сме заедно, защото човекът има други приоритети. Лошото е, че иска и второ дете и то скоро, а аз не искам и да чуя за това. Когато говорим за това, той не ме разбира или просто така му изнася. Не знам дали ще ме разберете правилно, нямам нищо против той да излиза с приятели, аз също го правя, когато има кой да ми гледа детето. Не виждам радостта и отдадеността в него от както синът ни се роди. А може би моите очаквания към него са прекалено високи...
Не знам какви са му ценностите, защото в изброеното ценности не видях.

Да направиш дете и да не си го гледаш, не е ценност.
На семейни празници да не си със семейството си, не е ценност.
Добрите родители си гледат децата. Това не е право, а задължение.

Когато детето ни се роди, мъжът ми си пусна отпуск, за да си гледа детето заедно с мен – по закон бащата има право на 15 дни, към тях добави и другата отпуска. Излизанията вечер ги редувахме – когато излизаше той, аз гледах детето ни, когато излизах аз, той гледаше детето ни.

# 20
  • Мнения: 2 749
Още една, оставена сама на празници, а още се чуди дали е сбъркала!

# 21
  • София
  • Мнения: 28 979
Още една, оставена сама на празници, а още се чуди дали е сбъркала!
Нали?

Задала е риторичен отговор.

# 22
  • Мнения: 32 386
Тя само да си помрънка.
Ще си търпи.
Предполагам. 99 процента съм убедена.

# 23
  • Мнения: 215
Детето не било интересно, пък нашия герой напъвал за още едно. Защо? Да се отчете пред маминка, че има собствено семейство и си е направил децата, тва е неговото задължение, от там нататък жената да се спасява.
На този мисленето му е отпреди 19 век. Явно смята, че цял живот може да си ергенува с необвързани безделничещи приятелчета.
Много кофти положение и то на празника....
Говори с него, не трупай в себе си яд и негативизми, недей да мълчиш, защото с времето ще става по зле.

# 24
  • Мнения: X
Имам чувството, че в тези теми, всички 26г. жени са омъжени за 31г, мъже. Каква е схемата?
Това е класиката за бракуване. В началото вероятно изникват питанките.
Както навремето детска учителка за военен Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 376
Като ги чета тия теми все повече искам да съм мъж... Не че не излизам да пия, просто щеше да ми е повод за гордост. Егоизмът ми също...

# 26
  • Мнения: 107
Имам чувството, че в тези теми, всички 26г. жени са омъжени за 31г, мъже. Каква е схемата?
Нидей забелязва и ти чити без да ти прави вчипитление😂

# 27
  • Мнения: 7
Не знам какво смешно намирате в темата, просто писах защото ми тежи, имам семейство и приятели, които ме подкрепят, финансово съм независима, въпросният мъж живее при мен, в моята къща. Преди раждането не съм се сблъсквала с това негово поведение и ми е много тежко, че това се случва на мен, защото човекът до мен явно е силен само на думи, но не и на действия.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 808
Малеее, тоя как се уредил...

# 29
  • Мнения: 7
Имам чувството, че в тези теми, всички 26г. жени са омъжени за 31г, мъже. Каква е схемата?
Нидей забелязва и ти чити без да ти прави вчипитление😂

Чета всички отговори, не знам кое е забавното в годините, не мога да отговорям веднага, но все пак го правя. Ако само ще си чешете езиците, нямам нужда от това. Wink

Общи условия

Активация на акаунт