Усмихвате ли се често?

  • 3 655
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 644
Та тя не ми слиза от лицето    Grinning


Вярвам в тази теория. На мен ми става приятно, като ми се усмихнат, усмихвам се в отговор.
Опитвам се да се усмихвам по-често и без причина, да Grinning


 smile3521

# 46
  • Мнения: 3 932
Усмихвам се често, понякога съм се улавяла в някоя витрина, че устните ми също мърдат... newsm47

# 47
  • Мнения: 14 654
Я сега да видим дали е навлязъл американския начин на мислене. Говоря за твърдението, че ако се усмихваш безпричинно, ще ти стане весело, а и на околните също.

не съм сигурна, че теорията е американска. аз я прочетох в една от книгите на норбеков.
наистина ти става весело след като се поусмихваш известно време насила

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вярвам в тази теория. Усмихвам се често, което предизвиква усмивки и от човека срещу мен.
Денят е такъв, какъвто си го направиш. Ако станеш с усмивка- и денят ти ще е ведър

# 49
  • София
  • Мнения: 4 272
Почти непрекъснато съм усмихната Grinning Такава съм си просто Wink

# 50
  • Мнения: 3 164
ами да, усмихвам се, напук на гадостите които се случват около мен Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 2 271
Я сега да видим дали е навлязъл американския начин на мислене. Говоря за твърдението, че ако се усмихваш безпричинно, ще ти стане весело, а и на околните също.

не съм сигурна, че теорията е американска. аз я прочетох в една от книгите на норбеков.
наистина ти става весело след като се поусмихваш известно време насила
Ами, не знам... В същност си мисля, че  е американско схващане, защото имам един познат американец, който непрекъснато ме подканва да се усмихна. А на мен просто физиономията ми е сериозна - имам остри черти и дори гледам строго по някога. А той постоянно ми повтаря да се усмихна и ми обясняваше, че американците се усмихват едва ли не механично и на него това му харесвало. И тъй като имам приятелка, чиято работа изисква такава "служебна" усмивка, но тя вече  и с нас така се държи, та за това ми стана интересно дали е само тя, или вече усмивката "по поръчка" е навлязла масово...

# 52
  • Мнения: 14 654
всъщност се усмихвам насила не защото трябва или за да изглеждам мила и любезна. прилагам си такава терапия, когато ми е криво, когато се уловя , че съм смръщена, ако се сетя нещо тъжно. обикновено съм сама , когато правя така. фалшивата усмивка за пред хората според мен  е нещо друго- задължителна гримаса, нещо като вратовръзка например

# 53
  • Мнения: 8 505
Не просто често,а почти постоянно Crazy

# 54
  • Мнения: 1 925
Аз съм много лъчезарен човек като цяло и съм постоянно с усмивка, дори когато отвътре ми тежко.

# 55
  • Мнения: 193
 Усмихнатите хора винаги създават добро настроение около тях! Аз се опитвам да се усмихвам, но в последно време ми е по-трудно smile3506

# 56
  • Мнения: 1 063
Почти не напоследък, но се опитвам. И поради тази причина се опитвам да си прилагам смехотерапия - в къщи.

# 57
  • Мнения: 5 332
Да! Особено сега, покрай беба Grinning !

# 58
  • София
  • Мнения: 1 482
Май не, никога не съм била от усмихнатите... и по снимки рядко ме има ухилена. Такава ми е физиономията- сериозна и строга, а според някои просто ме мързи да се усмихвам  Embarassed Всъщност, като дете имах дебели бузи и когато се усмихнех, изглеждаха още по-грамадни. Аз съответно не се харесвах и оттогава явно се отучих  да не се усмихвмам.  Сигурно понякога прави кофти впечатление, а иначе съм весел човек  Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 3 480
О, да, често и с глас Simple Smile)))
А и дъщеря ми обожава да и се усмихвам и ми отговаря със същото, а на мен ми омекват краката при всяка нейна усмивка...
Сигурно ще ми излязат повече бръчки, но не ме интересува  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт