Кой родилен дом във Варна е за предпочитане?

  • 1 694
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
При едно раждане последното, за което трябва да се мисли са парите. Родих 2019 в АГ заради неонатолозите. Избор на екип и предпочитание за етажа са лично решение. Здравето на бебето и майката е на първо място, затова се гледа къде има най-квалифицирани специалисти според мен.

# 31
  • Мнения: 1 245
Родих преди година в Окръжна болница при доц. Славчев. Изключително държах да родя при него, така че това беше причината да избера тази болница. Почти всички, които срещнах по време на престоя ми в болницата бяха изключително мили, любезни, отзивчиви. Не ме оставиха нито за миг, постоянно покрай мен имаше някой. Условията не са перфектни - леглата са твърде високи, има голямо стъпало пред банята/тоалетната, телевизорите са стари и жетони няма в отделението, но е чисто, ремонтирано, топло. Съвсем прилични условия като за болница.
Отделението по Неонатология е на другия полюс - страшно неприветливи са всички, с изключение на някоя друга акушерка и един педиатър. Груби, отказващи информация...
Относно циганките - по време на престоя ми не са били "в друг коридор", държаха ги в стаята до реанимация, която се намира срещу предродилна, така че не са кой знае колко отделени, но не са правили никакви проблеми или шоу изпълнения.
Пак бих избрала същата болница и същия лекар.
Много малко впечатления имам от АГ, но бих казала, че там има чудесни специалисти като д-р Танев, д-р Георгиев, но това, което съм виждала от стаите в тази болница е твърде неприятно. Миналата година бях на свиждане, вратите не се затваряха, възглавницата ставаше за всичко друго, но не и спане върху нея.
В Майчин дом като частна болница съвсем естествено условията са най-добри, но какво е отношението по време на раждане и след това, не знам. Аз се следях там на частно до началото на 7-ми месец и съм със смесени чувства.

# 32
  • Мнения: 427
Миналата година родих близнаци в АГ болницата . Изключително чисто, топло и приятно беше. Правеха ремонт и бях на 6тия етаж в самостоятелна стая . Бях секцио с избор на екип и спинална упойка. Единственото което платих бяха 600 лв , в това влизаше всичко. Не са ми искали пари за упойка, за самостоятелна стая и т.н. Д-р Мирчева  в екип с д-р Тинев  ме израждаха и мога смело да кажа, че бяха страхотни.  Отношението и професионализмът им са на много високо ниво. За неонатолозите , мога да говоря много за ужасното им отношение и това, че ме излъгаха заради клиничната пътека . Вдигнах им скандал  , д-р Мирчева се намеси и разнищихме случая.  Въпросът е, че неонатологията е на най-много ниво в района ни и аз не.бих родила другаде . Никой не е застрахован разбира се от грешки . Бих ви посъветвала да отидете в деня на отворените врати на болниците и сама да прецените 🙂

# 33
  • Мнения: 606
Аз също съм се насочила към АГ, знам от мой колега, че има някакви пакети за следенето някой може ли да ми каже какви са, че нещо не се орентирам от сайта им?

ПП извинявам се ако не е за тази тема, ако някой има по нова информация може да ми пише на лично да не спамим темата

# 34
  • Мнения: 298
Cve7i В АГ консултации се правят и по Здравна каса по принцип, но в момента поради извънредното положение не могат да регистрират по ЗК за ЖК.
За платено следене не съм се интересувала дали предлагат пакети, но аз скоро ходих и няколко пъти на платен преглед. 50лв е прегледа с ехограф и отделно за изследванията също си платих  (по ценовата листа на лаборатория Кандиларов).
Обадете се най-добре да питате в Медицинския център на АГ . Те трябва да ви дадат актуална информация.

Общи условия

Активация на акаунт