👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 102 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Да попитам пазаруващите момичета - актуални ли са животинските шарки в България.
Близка приятелка има празник и искам да изпратя подарък. Тук въпросните шарки (чита, леопард, зебра) са изключително популярни, но преди да пратя, бих искал да си посверя часовника.

# 16
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
В Германия взеха да излизат от мода. Наблюдавам дрехи без никакви принтове - едноцветни, както и по някой модел с цветя.

# 17
  • USA
  • Мнения: 7 233
Чак пък изключително популярни...Винаги съм ги намирала за страхотно грозни принтове,също така не съответстват на моите виждания за живота и обичта ми към животинките.
Аз бих заложила на пастелен или флорален принт,някой тънък шал на по-луксозен бранд например.Идва пролет и това ми звучи по-подходящо.

Няма да е гащеризона значи,благодаря за отговорите.

# 18
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Чак пък изключително популярни...Винаги съм ги намирала за страхотно грозни принтове,също така не съответстват на моите виждания за живота и обичта ми към животинките.
Аз бих заложила на пастелен или флорален принт,някой тънък шал
Благодаря за идеята!

Относно животинските акценти, да, изключително популярни са.
Вчера ходих да връщам изостанал подарък и се оглеждах за нещо друго.  Вече е залято с бански и джапанки. Тези акценти са навсяктде и на всичко, което се вижда.

# 19
  • Мнения: 2 451
Скромно. Една тениска.

# 20
  • Мнения: 1 306
Пуснахте ми и на мен мухата, ще разгледам  Flutter
Вмомента има намаления 40-50% и безплатна доставка.Платих $370 за всичко това,което ви показах.

Сигурно има впредвид сайта на Boden.com

Да ви питам,този модел дреха стои ли добре на жена с широк ханш и дупе? За една приятелка питам Wink

Ако широкото дупе е от многото кг-категорично не!

# 21
  • USA
  • Мнения: 7 233
Не."Нейното" е просто конструкция на тялото:)

# 22
  • Мнения: 1 306
Не."Нейното" е просто конструкция на тялото:)
Това е друго. Според мен гащеризони стоят на всички, чиито крака не се допират от вътрешната страна при вървене.Ако има и височина...ех

# 23
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Скромно от започналите при нас намаления
копринени глезотии

Ах, ти, наистина скромно този път! Stuck Out Tongue Winking Eye Така ще ти се кефя и тази тема .... с множеството глезотийки Grinning
Честно, успяваш ли да ги носиш всичките Kissing Heart

И за да съм по темата - един часовник, като му открия картинката и ще я добавя.

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Радика Heart
Старая се....
Лошото е , че нямат повреждане..., а ми е жал да ги изхвърля след третото обличане...
По тази причина вече купувам по рядко..., а и все по трудно харесвам.
Иначе с огромно удоволствие изпълних поръчка за една фея

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 21:12 от sl

# 25
  • Мнения: 2 451
Boden.co.uk един лев намаление не видях, а се втурнах, викам си, айде и аз на маслините.😮

# 26
  • Мнения: 3 261
Elizabeth, откъде е тениската, хареса ми.

# 27
# 28
  • Мнения: 2 451
Elizabeth, откъде е тениската, хареса ми.
От магазин до една конна база, но ги има в eBay, видях ги, виж Eurostar top ladies.

# 29
  • Мнения: 7 696

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт