Аз съм Хикикомори

  • 21 319
  • 614
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 14 545
От арабина ще има хемороиди. Допаминът ще е мираж.Grinning

# 541
  • Мнения: 866
Thaicho знаеш ли защо съм останал с много добро впечатление от теб, както и някои други потребители тук.
До сега не съм видял някакво твое злобно изказване, ей така да изникнеш от нищото и да хейтваш, дори точно обратното, просто положителните хора няма как да ги сбъркаш и още повече в такава среда като тази, в която дори изпъкват.

Злобните хора са ми интересни само от чисто научна гледна точка и причините да ги има, дали така се раждат, дали е заради средата в която са израснали. Живеят си и е те във техният свят на негативизма. Дано намерят някакво просветление и да се избавят от демоните Neutral Face

# 542
  • Мнения: 8 937
Viviana, при дивана има същия риск, ако се използва 24/7. Wink
Stallion, благодаря, изказването Ти е много мило, но не ми е приятно да съм инструмент в чужд спор.

# 543
  • Мнения: 24 467
О, Чайчо, само да не се депресираш и ти, че по китайските курорти трудно в момента можеш да дойдеш да се лекуваш.

# 544
  • Мнения: 8 937
Аз съм си депресирана. Иначе какво хики съм?!? Да си имаме уважението Joy

# 545
  • Мнения: X
Аз съм си депресирана. Иначе какво хики съм?!? Да си имаме уважението Joy

Е, па не е нужно да си хики! Може да си кихи! Grinning

# 546
  • Мнения: 24 467
Аз съм си депресирана. Иначе какво хики съм?!? Да си имаме уважението Joy

Изтървала съм те, значи. Сега няма да мога да си го простя и отивам да се полея с ледена вода, за наказание... дано поне хвана Кръста в канализацията.
Какъв ден сме днеска, впрочем?
То като не пиша дати по блистерите с лекарства, може и да съм ги оплела тея празници и безделници...
Обаче успях да крадна един кламер от сестрата и сега мога да се бода с него до откат!

# 547
  • Мнения: 866
Thaicho то аз спор не виждам, та не знам ти къде го видя. Това не е само мое мнение, вече и други са ти го казвали.
Другите неща, които съм написал са просто факти, споделял съм ги на много хора.

Не случайно в скандинавски държави, хората имат много повече проблем с депресиите. Те се излагат и много по-малко на слънце. Вит. Д има много голямо значение и недостигът му в организма е свързан със редица заболявания, включително и ракови.

Hands Thumbsup

# 548
  • Мнения: 18 562
Вярно е за скандинавия, но е вярно и че тя се шегува, та лечението е излишно.В почивката от дейности  е решила да ни разсее и разведри с тийн проблеми.

# 549
  • Мнения: 8 937
Stallion, прекалено буквално приемаш нещата. В повечето случаи съм ангажирана по 20 часа на денонощие. Нямам време за депресия. Joy
Наясно съм и с вредите от дефицит на витамин D...  Въпросът е принципен. Като Ви казвам, че съм хики, искам сериозно отношение. Joy

# 550
  • Мнения: 866
На това се казва преекспониране, но при теб го отдавам на бързото четене. Nerd

Цитат
Също така и чай от жълт кантарион или като добавка много помага, дори да няма депресии

Именно точно защото имаш това натоварване, което се отразява на организма, би било много полезно да се приемат подобно билки или добавки, а и самата храна е важно да доставя нужните макронутриенти.

Повечето хора (говоря по-принцип), който има леки форми на депресия заради физиологични причини не го осъзнават, те приемат даденото състояние за нормално, заради работата, заради умората.

Иначе ако си хики, добре дошла в отбора Smile

Може дори да обменяме опит, макар и да не ми е много приятно да се шегуват на тая тема, защото за мен това си е психологичен проблем. Но дано автора има чувство за хумор и разбере, че не е цел да го подигравам.

Но ти Чайчо може да си единственото хики в света, което излиза на вън с 8-11см токчета Dizzy Face За това се изисква голям смелост, при тези разбити тротоари е живото опасно и не съм сигурен дали си истинско хики Trollface

# 551
  • Мнения: 8 937
Stallion, имах намерение да си стоя с токчетата на дивана, но Ms. Gorgeous ме информира, че това било фетишизъм, а не хикикоморство. Joy

# 552
  • Мнения: 866
Ами права е Smile

Може пък да си някакъв нов вид хики, то нали все има разни раздновидности. Rolling Eyes
Примерно като веганите има и пълни вегани, но има и такива, които приемат млечни, яйца, риба.
Може и ти да си някакъв хибрид Trollface

# 553
  • Мнения: 8 937
Ами права е Smile

Може пък да си някакъв нов вид хики, то нали все има разни раздновидности. Rolling Eyes
Примерно като веганите има и пълни вегани, но има и такива, които приемат млечни, яйца, риба.
Може и ти да си някакъв хибрид Trollface

Аз съм от тези, които ядат млечни, риба и яйца. Joy  Повечето хора ги наричат вегетарианци. Веган = отказ от животински храни. Не е за мен. И с хикиморстването ще е така. Държа да съм стилно хики. А и мога да барикадирам дивана с кутии с обувки.

# 554
  • Мнения: 866
Аз пък съм от крайните случаи, ако ме доближи жена и почвам да получавам паник атаки, да ми се вие свят, а пък ако не дай си Боже ме докосне, ще ми се пръсне сърцето. Даже и с теб сега си пиша, ама ако на живо ме доближиш, ще бягам от теб като гърмян заек Trollface

Нищо, че навряно си доста секси и това няма да ми помогне Cry
Обаче има и друго, ако и двамата сме хики, тоест ние сме себеподобни, аз не би трябвало да се плаша от теб нали Thinking

Общи условия

Активация на акаунт