Как тренирам - 24

  • 26 429
  • 753
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 546
Днес направих 4 упражнения за гръб, 4 за рамене и 25 минути кростренажор.
Много интересно ми е след почти три години в залата да се завърна към домашните (офисни) тренировки Blush Човек има нужда от разнообразие от време на време.
doroti1, много добра идея, и аз имам нужда от повече внимание върху коремната област.

# 466
  • Мнения: 10 012
Vetrena, какво прави за гръб, ако не е тайна?
Правя си Идеалната тренировка, и събирам идеи.
Засега моите са тяга, суингове с пудовка, гребане, и single arm bent row.
Какво липсва?

# 467
  • Мнения: 1 546
Vetrena, какво прави за гръб, ако не е тайна?

О, защо да е тайна? Blush
Днес за гръб правих супермен, придърпване на вертикален скрипец зад врат, придърпване на долен скрипец с права ръкохватка и подхват и едностранно гребане с дъмбел.

За рамо правих раменни преси, странично повдигане на ръцете, последователно вдигане на гири за предно рамо и едновременно странично разтваряне от наклон за задно рамо.

# 468
  • Мнения: 10 012
Благодаря за отговора. 🙂
Скрипец нямам, но супермен мога да включа. Пропускам го май нарочно, защото е гаден. 😆

# 469
  • Мнения: 1 290
Кое упражнение е супермен?
Аз за сега съм планувала всеки ден бърза тренировка за тонус, включваща клекове, тяга, напади, лицеви, сгъване на лост за бицепс и трицепс с тежест зад врат. Коремът го изпускам, но той се включва в другите.

# 470
  • Мнения: 10 012
Днес 9км в лесопарка.
Вечерта рамо + бицепс, финиширах с 3мин. планк.

Утре пак тичане, и долна част.

# 471
  • Мнения: 5 061
Аз хванах клипове и с тях тренирам. След работа (работя от вкъщи) правя 21 Day Fix, а сутрин правя предизвикателството на blogilates.
https://www.instagram.com/p/B9xld_2A0Y9/
Не знам дали, защото не се движа през деня, или пък просто заради типа упражнения, но имам мускулна треска не силна, но приятна. Яд ме е, че нямам кой знае какви тежести. Две гирички по 3 кг. Поне по 5 да бяха... Като мине тая лудница, ще взема да си взема поне един дъмбел със сменяеми дискове.

# 472
  • Мнения: 1 546
Не знам дали, защото не се движа през деня, или пък просто заради типа упражнения, но имам мускулна треска не силна, но приятна. Яд ме е, че нямам кой знае какви тежести. Две гирички по 3 кг. Поне по 5 да бяха... Като мине тая лудница, ще взема да си взема поне един дъмбел със сменяеми дискове.

Моята мускулна треска е доста силна и недотам приятна Grinning Два дни загрявах за тренировка с 6-7 минути различни подскоци на място. Не съм предполагала, че могат така да ме болят прасците! Много било хубаво да си изненадваш тялото, казват. Е, моите прасци са буквално изумени Stuck Out Tongue Winking Eye

А дъмбелите със сменяеми дискове вършат чудесна работа! Не е необходимо да чакаш, можеш да си ги поръчаш онлайн от Спорт Депо и да си тренираш.

# 473
  • Мнения: 812
Всякакви видове подскоци се отразяват невероятно на тялото(благодарение на скачането на въже и подскоците успях да изчистя паласките,разбира се и подобрено меню).
Днес имах идея само  да направя табата,но след нея се отприщих на разни други  упражнения,сега едва се влача и това без фитнес оборудване.

# 474
  • Мнения: 5 061
Всъщност бях на един клик да си поръчам дъмбел, но не е най-разумното нещо сега. Въпреки че работя от вкъщи, заплатите ни зависят от рекламодатели, а те сега масово отказват кампании. Та не искам да правя необмислени разходи. Ще си се придържам към тренировките, които съм си намерила и ще се моля по-бързо да свърши всичко това.

# 475
  • Мнения: 10 012
Много хубави тренировки могат да се правят и със собствено тегло, а Пилатес какво зверство е, нямам думи. Балетните и те са доста добри. Възможностите са много.

В нета има книжката на Марк Лорън безплатно:
You are your own gym- Mark Lauren
Аз съм му фен. Heart

# 476
  • Мнения: 1 546
В нета има книжката на Марк Лорън безплатно:
You are your own gym- Mark Lauren
Аз съм му фен. Heart

Благодаря, че сподели, Дези Blush Не бях чувала за него досега, видях го, много добре изглеждат и той, и това, което прави.
Само не си намерих книжката безплатно. Но пък ще препоръчам на големия ми доведен син да си свали приложението. Отдавна се мъчим с баща му да го приобщим към света на движението, че има и килограми за сваляне, и други проблеми за преодоляване, които идват от лошо хранене и обездвижване пред компютъра.

# 477
# 478
  • Мнения: 1 546
Дези, много, много благодаря! Сега стана перфектно Blush

# 479
  • София
  • Мнения: 11 989
През февруари от моята фитнес зала качваха всеки работен ден видео за домашни тренировки, за които не е нужно никакво оборудване.
Ще ги комбинирам и ще тренирам така, когато изобщо намеря време.

Общи условия

Активация на акаунт