Как тренирам - 24

  • 26 300
  • 753
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 446
Моля давайте идей за тренировки в къщи за цяло тяло.
Не съм начинаеща, разполагам с бягаща пътека (но предпочитам тежести ), гирички 2.5 кг и лежанка.
Благодаря предварително.

# 481
  • Мнения: 1 490
Моля давайте идей за тренировки в къщи за цяло тяло.
Не съм начинаеща, разполагам с бягаща пътека (но предпочитам тежести ), гирички 2.5 кг и лежанка.
Благодаря предварително.

В You Tube има много тренировки за цяло тяло със собствено тегло и/или с малки гирички.
Треньорът, който Дези е споделила на предишната страница, също е страхотно вдъхновение.
Малките гирички могат да се ползват за ръце, но могат и да се прикрепят към глезените (от външната страна по протежение на подбедрицата) с широко тиксо - виждала съм човек да тича така. По този начин може да се правят напади, отпади, махове с краката назад или встрани, или пък от страничен лег, клек с подскок и още много.

На лежанката може да се правят различни упражнения за ръце и гърди. Може да се ползва и за опора на гърба при изпълнение на хип тръст. Днес правих едностранен хип тръст без тежест и го усетих доста силно.
Въобще възможности много. Особено и ако се намира ластик подръка Blush

# 482
  • София
  • Мнения: 11 946
Какво е едностранен хип тръст?

# 483
  • Мнения: 1 490
Какво е едностранен хип тръст?

Това е хип тръст на един крак. Другият е изпънат напред и в контрашпиц. После ги сменяш. И глутеус мост от земя може да се прави така.

# 484
  • София
  • Мнения: 11 946
Какво е едностранен хип тръст?

Това е хип тръст на един крак. Другият е изпънат напред и в контрашпиц. После ги сменяш. И глутеус мост от земя може да се прави така.

Ясно, правила съм го много пъти, не знаех, че се нарича така.

# 485
  • Мнения: 1 490
Ясно, правила съм го много пъти, не знаех, че се нарича така.

Сигурна съм, че си го правила, а дали точно така се нарича от всички, нямам идея. Просто аз така го знам Grinning

Очарована съм колко ефективна тренировка може да се получи, когато човек излезе от рутината.
Днес правих тренировка за крака, основно с ластици и с тежести на глезените. Само за задното бедро ползвах дъмбел с дискове, общо 15 кг. То не бяха клекове и клекове с подскоци, напади и отпади, махове назад и настрани, хип тръст... чудесно се натоварих физически и разтоварих притеснения и тревоги.
Утре пак, само че гърди, ръце, корем.

# 486
  • Мнения: 5 035
Минавам, за да споделя, че и Спортдепо, и Декатлон имат безплатна доставка. Вчера хванах безплатна доставка и от сайта на Myprotein, та съм доволна. Ако на 29.3 удължат затварянето на фитнесите, ще си поръчам поне едни гирички петички.

Аз иначе преоткривам домашните тренировки и особено във видео частта им. Този 21 Day Fix толкова ми харесва, че съм хвърлила вече око на друга програма на тази треньорка, където тренировките са по 1 час.

# 487
  • Мнения: 4 668
Аз сега правя 80 days obsession ,а преди това фикса и Хамърa и Чизел ,много сa добри❤️

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 12:05 от No_frame bitch

# 488
  • Мнения: 812
Момичета,това платени програми ли са или ги сваляте свободно,ще се радвам да споделите.
Иначе днес се раздадох доколкото мога,а събота и неделя ще почивам,тогава всички ще сме в къщи и ще трудно тренирането.

# 489
  • София
  • Мнения: 11 946
Ето и от мен предложение за домашни тренировки без никакво оборудване.
Така тренирам и аз, затова рядко пиша какво точно правя в залата. Няма как да го обясня.
https://www.youtube.com/results?search_query=fitness+boutique+joy

Започнете от ден 1 на "от любов към себе си".

# 490
  • Мнения: 1 490
Как сте, прекрасни момичета, тренирате ли? Голямо затишие цари в темата Blush
Как се справяте с домашните тренировки?
При мен всичко е наред, тренирам всеки ден, защото ми влияе страхотно на физиката (която се изкушава от резултатите на повишената кулинарна активност тези дни) и на психиката (затормозена от това, което тревожи всички ни).
Вчера правих табата с акцент долна част на тялото и йога.
Днес - силова за крака и дупе - 5 упражнения (само с разглобяеми дъмбели и ластик) и кардио на кростренажора. За утре планирам гръб, рамене, корем и кардио.

# 491
  • Мнения: 5 035
Аз си тренирам и ми е много добре. Слушах преди малко в На Кафе Папи Ханс, който споделя, че тренира по-добре, отколкото в залата и съм склонна да се съглася с него. Много ми е хубаво вкъщи, сцепвам се. Не правя някакви традиционни фитнес упражнения, а тренирам с видео програма, та няма какво да споделям. Чакам 29-и да видя какво ще кажат, дали ще отворят фитнесите. И ако не ги отворят, ще поръчвам гири, дискове...

# 492
  • Мнения: 1 290
Завиждам ви! Аз с две малки деца, целодневно около мен, нищо не мога да направя. Губя мускулна маса поради липса на тежести и направо се депресирам как едногодишен труд отива по дяволите заради ситуация, която аз не намирам за адекватна.

# 493
  • Мнения: 4 668
Пънк ,прави плиометрия.

# 494
  • Мнения: 1 290
Пънк ,прави плиометрия.

Това не съм убедена, че е удачно в апартамент, а в парка не може.

Общи условия

Активация на акаунт