Какво значи истинска любов и добро партньорство?

  • 7 978
  • 353
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Всички човек иска най-доброто за себе си, мъж или жена.

Да, но нормалните хора успяват да различат фантазията от желанията, а всичко вкупом - от постижимото. Инселите разсъждават - тя е най-готината и аз я искам, а щом аз я искам, значи тя ми се полага.


Така че колкото и модерни термини да измисляте, кофтите хора са си просто кофти хора.
Е да де. Същото важи и за мъжете. Това, че си мъж и нямаш цикъл, не те имунизира срещу ПМС поведение.

Грижат се, просто с по-занижени критерии. Жените имат мания за перфектност и от там натоварването.
Ех, тези занижени критерии Grinning Ей, ама що никой не си занижава критериите за партньора, ами само за личните си полууспехи и зле свършена работа?
Какво точно значи мания за перфектност?

# 331
  • Мнения: 715
Съгласна съм, че опита ми е ограничен, оттам и наблюденията - дядовци, баща, бивши, гаджета на приятелки. Но явно не се изразих правилно. Не че скатават. Просто не им пука, че има малко прах, не им пука, че е малко мърляво, не им пука, че там има петно. Дори не ги отразяват тези неща, които повечето жени забелязват и се дразнят от тях. Не го правят заради скатавка, просто не е в природата им да се вторачват в дреболии. Не са толкова методични и педантични нито в гледането на деца, нито в домакинството.
За яденето съм съгласна, както и че мъжете са по-добри готвачи от жените.

# 332
  • Мнения: 7 946
Allwewant, има и такива екземпляри.Не чистят, но изискват перфектна чистота. Една позната ми разказа как бившият ѝ мъж, като се връщал от командировки, първата работа като влезе вкъщи, му била да мине с пръст отгоре на полилея, да провери има ли прах. Scream

# 333
  • Мнения: X
Ама нали се сещаш, че прахът е малко, щото Марийка слугинята го е бърсала вчера? Ако не го е бърсала, хич няма да е малко. Също и петното се третира бързо, за да се махне, иначе ще се наложи после ремонт на стената или да се купи нова тениска.
Примерът с кофти манджата беше много добър. Марийка слугинята като сервира някакъв буламач, колко дълго ще остане непедантичен скъпият?
И пак да питам, какво значи перфекционизъм, педантичност и прочее? След 18.30 ще съм си вкъщи, където целият под е на рижави котешки валма. Онзи ден съм чистила с прахосмукачка. Излишно педантично и перфекционистко ли е да не ме кефи как ми се летят тези валма на черните чорапогащи?

# 334
  • Мнения: 715
Allwewant, има и такива екземпляри.Не чистят, но изискват перфектна чистота. Една позната ми разказа как бившият ѝ мъж, като се връщал от командировки, първата работа като влезе вкъщи, била да мине с пръст отгоре на полилея, да провери има ли прах. Scream
Ужас. Аз си мислех, че мюсюлманите само са такива блюстители на чистотата.
By the way, и жени познавам, за които не е пречка да си живеят в кочинка. Просто са над нещата, не ги дразни, че е неизчистено. Както има хора, които ако не са забърсали праха, не са минали прахосмукачка и моп, се изяждат отвътре, всяко петно следва да бъде почистено, всяко нещо следва да е на мястото си. Ами и тези хора са натоварващи.

# 335
  • Мнения: X
Аз в какви женско квартири съм влизал, бедна ви е фантазията.
В мивката нови форми на живот.
В тоалетната ме е гнус една вода да пусна.
Тя си живее, и си няма ни една. Потрес.
По пода планинки от боклуци.
От прозорците не можеш да разбереш ден ли е ю, нощ ли е, на коя планета се?

Аз мизерни мъже, не съм виждал, ама жени мърлячки е пълно.

# 336
  • Мнения: 3 186
Гал, не си наясно с дефиницията за инсел, но няма значение.

# 337
  • Мнения: X
Съгласна съм, че опита ми е ограничен, оттам и наблюденията - дядовци, баща, бивши, гаджета на приятелки. Но явно не се изразих правилно. Не че скатават. Просто не им пука, че има малко прах, не им пука, че е малко мърляво, не им пука, че там има петно. Дори не ги отразяват тези неща, които повечето жени забелязват и се дразнят от тях. Не го правят заради скатавка, просто не е в природата им да се вторачват в дреболии. Не са толкова методични и педантични нито в гледането на деца, нито в домакинството.
За яденето съм съгласна, както и че мъжете са по-добри готвачи от жените.

Съгласен съм с горното.  Веднъж майка ми щеше да идва вкъщи за час- два, даже без преспиване. Викам си айде, ще изчистя , парцали , прахосмукачки , всичко супер, гледаш отстрани - свети.  После имаше коментари , в някакви ъгълчета как имало прах, където на мен изобщо грам не ми беше направило впечатление. Някои жени просто гледат по друг начин и забелязват неща , които мъж не би му минало през главата да отрази.

# 338
  • Мнения: 30 802
Какъв прах и прахосмукачка ви гони? Това е по ергенските и момински квартири. В семейство с деца има доста повече и по-видими задачи, не невидим еднодневен прах. Говорим за хора, които не виждат, че жената е на пета около тях, и не могат да си представят изобщо с какво да се включат. А в същото време е някакъв двучасов период, в който ти идва да извикаш "всички на палубата!", щото има времево-чувствителни задачи (гладни, изморени деца да се нахранят, изкъпят, успокоят). Прахът не реве и не пищи, ако не го избършеш.

Впрочем мъжът може да договори да НЕ Прави някои неща, но там идва точка 1, а именно - приоритет на мъжа са успехите навън в света, които също улесняват живота. Обаче ако и у дома скатаваш, и с успехите не става - не е гот.

# 339
  • Мнения: 715
Жените много се впрягат. И на мен главно по-възрастни жени, маниачки на тема чистота, са ми правили коментари за чистотата. Хем аз си чистя редовно.
Веднъж гледах Черешката на тортата и ми направи впечатление как някаква моделка изкоментира, че една жена ТРЯБВАЛО да може да готви, за да направи впечатление на мъжа си. Направи ми впечатление, че точно Тервел Пулев спокойно я контрира, че ако една жена не обича да готви, няма смисъл мъжът да я кара. Някак си жените, съревновавайки се една с друга, вдигат стандартите. Не мъжете.

# 340
  • Мнения: X
Гал, не си наясно с дефиницията за инсел, но няма значение.
Защото дефиницията в уикипедия действително не включва доста от нещата, които изредих? Щом казваш.

# 341
  • Мнения: 46 518
Да не разводняваме темата.
Маниаци има и от двата пола. Когато са се срещнали, партньорството е добро, когато са се събрали с човек без такива мании, партноьрството е лошо. Всеки може да избере дали да живее в лоши отношения или да не го прави. Просто е.

# 342
  • Мнения: 17 407
Тез инсели защо са  от мъжки пол само?
За кралиците на драмата вече разбрах, че по хората ходи.
Не се ли разбрахме за уикипедия вече? То с нея всеки може и знай.

# 343
  • Мнения: 3 186


Съгласен съм с горното.  Веднъж майка ми щеше да идва вкъщи за час- два, даже без преспиване. Викам си айде, ще изчистя , парцали , прахосмукачки , всичко супер, гледаш отстрани - свети.  После имаше коментари , в някакви ъгълчета как имало прах, където на мен изобщо грам не ми беше направило впечатление. Някои жени просто гледат по друг начин и забелязват неща , които мъж не би му минало през главата да отрази.

То пък големият келепир да си терминатор за прах - където има прах да виждаш всичко в червено.

Дренке, първата ми мисъл беше вчера, като прочетох за инселите, къде са им женските инселки и как ги наричат.

Гал, аз четох и други неща, не само Уикипедия. И да, напълно нормални са си, ходят сред нас и е пълно с такива.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 08:47 от tainichka

# 344
  • Мнения: X
То в природата си има баланс. За всеки инсел трябва да има и една инселка. След като по презумция мъжете търсят секс, а жените връзки, предполагам женските инсели са жените, които не могат да установят трайни връзки с мъж.

Общи условия

Активация на акаунт