За тези, които четат любовни романи № 35

  • 47 007
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Фентъзи - поредицата на Керелин Спаркс "Рискована любов", ако не си я чела.

# 496
  • Мнения: 399
   По някой от предните коментари се сетих, че съм чела всички преведени на Ви Кийланд, но не бях чела на Пенелъпи Уорд. Прочетох Забранена страст и Омразен съквантирант и много ми харесаха. Леко ми напомнят като стил на Саманта Иънг. Имат хубава история, държи те в напражение, не е прекалено вулгарна, с удоволствие ще ги прочета отново и да се надяваме, че ще има и други преведени.
   После пробвах фентъзи и прочетох Джина Шоуолтър - Прокълната нощ и Прокълната целувка, не бяха лоши. Напомнят ми за БЧК на Дж. Р. Уотд.
   В този стил прочетох и Eлизабет Ноутън - Белязана, Свързани и Изкушения. Определено стил БЧК, но вместо вампири има гръцка митология, която ми дойде в повече.
   Да сменя стила решеих да рочета Джоана Шуп - прочетох Херцогинята куртизанка и съм по средата на Графинята блудница. Типични исторически любовни романи, но има действия, предистория и разбира се дълго пазени тайни. Харесват ми и ще прочета и третата.
   После обръщам пак на фентъзи за да си прочета 8-мата от Воините на Посейдон - Сърцето на Атлантида, отдавна я чакам и нямам търпение да прочета за Аларик.
   В тези времена ми харесва да чета нещо фентъзи или историческо, доста ме разсейват. Ако някой се сети за нещо интересно, моля да сподели Simple Smile
Вече има фен превод на 8ма част,не знам дали сте попаднали на него . Аз в момента чета историята на Аларик Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 737
Имам я, да. Тя е следващата. Много ми харесва поредицата за атлантидите Simple Smile

# 498
  • Мнения: 399
Имам я, да. Тя е следващата. Много ми харесва поредицата за атлантидите Simple Smile

Паднали Ангели - Лорън Кейт и Лукс -  Дженифър Арментраут , са сходни с този тип книги , за други не се сещам в момента

# 499
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Исторически  - Кинли Макгрегър - поредицата "Братството на меча".
От същата авторка, но с другия й псевдоним - Шерилин Кениън - фентъзи, серията "Нощни ловци".
Може да ти допаднат, не знам дали си ги чела.

# 500
  • Мнения: 348
На Broken Knight давам 5/5. Обачееееееееее тия двамцата през цялото време ми идваше да вляза в книгата, да ги хвана за ушите, да ги затворя в една стая и да се разберат кой-какво-защо и да се приключват детските истории. Права беше Красе в един от коментарите, че са за бой. Четох няколко ревюта от момичета, които следя за препоръки, всички се оплакват от края -
Скрит текст:
"насила" събирането на Дийн и Дикси и бързия годеж и забременяването на Луна - на мен пък ми хареса. Дори героите "обясняват", че са го искали, що не?!
Много се надявам да има книги и за останалите деца. Гледам из групите, че Рейсър + Темпест(?), която е дъщеря на Бейн, ship-ват, за Лев и Бейли е ясно. Трябва да се поровя да видя авторката дали е коментирала кой следва след Вон. Сега някаква нова поредица ще излиза, която не е свързана изобщо с героите от  SoS и ASH, голям хайп и покрай нея.

Междувременно тази вечер започвам Вон. Видях вече с кого ще е и се изненадах. Мислех, че ще е някой съвсем нов персонаж. Да видим какво толкова възмути читателите, че много от феновете на Шен му дадоха ниски оценки.

# 501
  • Мнения: 1 526
Чета „Ваканция в Тоскана” Сюзън Елизабет Филипс. Мислех, че няма да ми хареса, понеже четох, не много положителни коментари за книгата. Но, за сега ми допада.

# 502
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
   В този стил прочетох и Eлизабет Ноутън - Белязана, Свързани и Изкушения. Определено стил БЧК, но вместо вампири има гръцка митология, която ми дойде в повече.
еееей добре, че ми напомни за тази авторка! мерси!

# 503
  • Варна
  • Мнения: 2 942
sippy, радвам се, че ти харесват. Лично на мен Вон много ми хареса. Той е много емоционален, има и вендета. Макар, че частта с гимназията беше брутална. Ако се случват такива неща в училищата в САЩ, не знам как оцеляват
Нали ще има книга за Хънтър, не е ли същият, приятеля на Найт и Вон?!

# 504
  • Мнения: 3
Здравейте на всички Simple Smile
Реших да Ви пиша,макар и за пръв път , но имам нужда от помощта Ви!
Търся си книга , която преди 8-9 години си я бях взимала от една библиотека и сега се присетих за нея, но никъде не я намирам, то и нормално предвид факта колко много подробности знам свързани с въпроното четиво.
Та книгата е с черни корици,като на предната има и рози.
Историята се развива , мисля около празника Свети Валентин за мъж,който преследва една жена , оставя й рози, праща и някви плашещи писма...
За съжаление само това си спомням от книгата , но много бих се радвала, ако ми помогнете при намирането й!
Хубав ден и бъдете здрави Simple Smile

# 505
  • Мнения: 348
sippy, радвам се, че ти харесват. Лично на мен Вон много ми хареса. Той е много емоционален, има и вендета. Макар, че частта с гимназията беше брутална. Ако се случват такива неща в училищата в САЩ, не знам как оцеляват
Нали ще има книга за Хънтър, не е ли същият, приятеля на Найт и Вон?!

Ами, да, толкова съм разбрала и аз. Бяха написали в Goodreads ASH4 за Хънтър и новата поредица в отделен линк.  Цъкнах ги сега и водят към една и съща книга. Hands V Само не разбрах с Попи ли ще е историята, или са поредни конспирация, че "Prey" започвало с "P" като Poppy.

За Вон ми е интересно какъв му е случаят, че се държи гадно с всички. Grinning Въпреки че в първите 2 книги се вижда, че  държи на приятелите и семейството, нищо че се държи като зад**к и с тях. Прочетох първите четири глави. Някакъв Damon Torrance вайб усещам.

# 506
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Сипи, гаден му е случая на Вон. Не е като Деймън. Родителите му го обожават. Чети, Вишъс като разбра, чак на мен ми стана ужасно тежко...
Ох, забравих я коя беше Попи хаха

# 507
  • Мнения: 348
Сипи, гаден му е случая на Вон. Не е като Деймън. Родителите му го обожават. Чети, Вишъс като разбра, чак на мен ми стана ужасно тежко...
Ох, забравих я коя беше Попи хаха

Чета, чета. Тъкмо се върнах от работа, правя едно кафе и хващам Киндъла.
Попи е сестра на Ленора,  беше гадже на Найт по едно време.

# 508
  • Видин
  • Мнения: 117
Здравейте! Сега ви открих 😀 Обичам да чета и го правя винаги, когато мога, предимно вечер... даже понякога и до сутринта 😳 Не мислех, че ще си падна по еротиката, докато не попаднах на Саманта Йънг. Лелееее. Прочетох поредицата Дъблин стрийт за...10 дена. сега чета Кросфайър на телефона. Довечера ще започна четвъртата част. Толкова си паднах по Гидиън Крос, че... имам чувството, че направо се влюбих в него😆 Моля ви да не ми се смеете . Да бях на 20 години да ми се прости. Но аз съм на 34, имам мъж и дете 😊. Та... може да сте обсъждали тази поредица, но аз едва сега се включвам. Може ли да ми препоръчате и други такива книги? Четох на доста места, че Кросфайър ще бъде филмиран, но не намирам филм. Можете ли да ми препоръчате и филми по такива книги? Скоро ще си взема и ел четец, защото ми излиза доста по-евтино да чета ел. книги.  Благодаря ви предварително и ме извинете за многословието, но съм в приповдигнато настроение 😳😀

# 509
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Попи, сякаш беше с друг накрая на книгата за Вон.

Общи условия

Активация на акаунт