👶 Юнски мами на бъдещи мъничета, обменят опит за техните ритничета! 2020! - 🌞 Тема 7

  • 22 620
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 109
Бях в Лидъл. Взех от клиновете с вискоза за 17.99, защото имат 5% еластан, а другите са с 4% еластан. Блузките са удобни. Жилетките са супер, но да знаете нямат закопчаване или коланче. Сутиените им за кърмачки са с банели. Пуснали са много малко бройки!!!

# 661
  • Мнения: 3 985
Ееее, наистина ли са с банели Sad Май няма да ходя тогава. Преди ми се налагаше да спя с такъв сутиен, особено в началото. С банели ще е мъка.

# 662
  • Мнения: X
Привет Simple Smile
И аз взех от Лидл бодита, панталончета, шапчици и гащеризонче за госпожицата, а за себе си нищо. Хахаха. Гащеризончето е плюшено и имаше само по-големи размери - за 4-6 месеца, но реших, че ще влезе в употреба есента Heart Свеки пък държеше да вземем бяла шапчица, че беба да се роди с главичката напред, та и това е готово.Криси, благодаря, че сподели Hug Кога си на ЖК? За да потвърдите пола.

От постовете на Брайда винаги има какво да се научи. Много добре систематизира информацията и помага на хора като мен, които си нямат и понятие.

Деси, стискам палци и ще очакваме после подробен разказ. Добре си решила с кафето. Ще му дадеш малко пауър. Хихи.

Тази вечер и аз не успях да спя. Моето бебе в 3 и половина реши, че вече достатъчно съм спала и отнесох як бебешки бой. После се успокои, но аз така и не успях да заспя отново. Ще опитам по-късно следобед, след като се разходя малко.

# 663
  • Мнения: 584
И аз станах рано и отидох до Лидл като наистина има по малко бройки от размер и е хубаво да минете по-рано днес. Отчитам се с:
1) Клинове от 10лв - взех си черния и шарения (в сивия има много по-малко памук, а в другите е 95%). Тези са с по-различна плътност и не прозират, но в никакъв случай не са дебели, а и са ми по-удобни от предишните.
2) Клин от 17.99 - купих черния с ръбчето отпред, защото ми се стори подходящ за малко по-официално облекло, но не ми хареса как ми стои и ще го връщам.
3) Роклите са супер готини и удобни! Взех и от двете и определено ще ги нося доста през пролетта! Материята им не прозира и е много приятна на допир, а и на вид.
4) Жилетка (пепел от рози) с прехлупване - ами стори ми се много хубава, а и е 100% памук, но нещо не ми допадна как стои, защото ме правеше да изглеждам гигантска Grin
5) Сутиените хич не ми харесаха, защото и те са от изкуствена материя, с банели, а за тези пари вчера си взех от H&M сутиени от памук.
6) Детските дрешки нещо не ми допаднаха (поне тези за момиченца), но й купих две хавлийки с качулка от био памук за по 10лв. (едната е жълта с жирафче, а другата сива на точки)

# 664
  • Варна
  • Мнения: 1 214
И аз напазарих дрехи за две бременни Simple Smile
За мен и Уигзи

Взехме си по една блуза, по една рокля, по един от клиновете и плътните и по-леките, бельо и бодита за бебочките.
Хубави са нещата, отивайте да нападате докато има!

# 665
  • Варна
  • Мнения: 338
christiana_   може ли да покажеш чаршафчетата?
И аз се сдобих с по един клин от 9.99лв и 17.99лв, една рокля от тъмните, една блуза и комплект бельо. Преди няколко дни поръчах сутиен от Алито, ще видим какво ще дойде, а и по всяко време мога да си купя от всякъде. За бебка само едни боденца, тъй като май не стигнахме до чаршафите. Всичко това благодарение на Лемънс, понеже кипи от енергия и каза, "ти стой и си почивай, аз ще отида да купя и за теб" Joy Joy Още не съм ги видяла, пипнала и усетила като материя, но определено й се доверявам! Purple Heart

# 666
  • Мнения: 727
Къде ги намирате тези евтини сутиени в H&M ?
Аз всеки път като отида има само по 50-60лв..
В Лидъл дано има нещо останало до довечера. Една рокля ми се иска да си вдема, но вероятно че са ми гигантски. За клиновете се чудя, защото предните ми се свиха сякаш и освен, че са тънки сега са ми и къси и хич не ми харесват. За бебока не мисля дрешки да взимам, евентуално чаршафи, въпреки че не сме решили какво креватче ще взимаме. Видях че има и непромокаеми подложки. Мисля да взема, все ще влезе в употреба за кошарата или количката.
А между другото в количката какво се постелва пак ли чаршаф? Никога не съм обръщала внимание.

# 667
  • София
  • Мнения: 441
Според мен в Лидл всеки ден зареждат. Предният път в понеделник бях си взела една рокля ( очевидно не прецених размера - беше ми като чувал ) и чак в неделя вечерта успях да отида да я сменя. И имаше по много от всичко. Дано и този път е така, да можем всичко да се обзаведем 🤪

# 668
  • Мнения: 93
Здравейте, и аз да се включа за сутиените от H&M когато имат намаления винаги се отбивам страшно съм доволна от бельото им не се разпъва, имам доста сутиени от там и съм супер доволна.

За лидъл още не съм ходила може би тези дни ще мина да видя дали ще си харесам нещо. Относно дрешките за бебета ми се струва, че бодитата нямат отстрани копчета и това ме притеснява 🤔 /поне на снимките в списанието не се вижда да има / чакам да споделите мамите които сте купили ☺️.

Деси чакам с нетърпение да споделиш за ФМ, и къде е била тя. 😊

# 669
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Мистик Има 34 размер рокли. Ти каза, че си слабичка и може би ще ти стане.
Аз също нося 34 и имаше само от едната рокля останала в този размер. Дано да има до вечерта и да успееш да си купиш.
За останалите неща, аз си ги купих с размер по-големи за да ми стават по-дълго време, че дънките дето си накупих в началото от ХМ вече са ми излишни 😊 Прасенцето расте 🐷 грух-грух 😂😂😂
Деси, всички те очакваме след ФМ Wink

# 670
  • Мнения: 498
Denii_ при Иванов ще съм. Той си ми следи бременността и то за втори път.

# 671
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Wigzi В парка сме, после като се прибера ще снимам. Но те са стандартни чаршафчета с ластик, долни. Пише памук, малкия имаше такива от икеа и са ми ок, поне за мен.

Пламъче на 18ти ще ходя на ЖК, че и болничния тогава трябва да подновя. Да съчетая нещата Simple Smile

Бодитата са без копчета отстрани. Мен това не ме е притеснявало и с малкия, и сега.

Мисля, че лидл не зареждат всеки ден, просто хората взимат и после връщат, затова се възстановяват бройки. Доста често нещата аа свършили още на първия, втория ден.

В h&m попаднах на сутиени между 3-12лв и си взех, но явно всеки магазин си ги намаля както иска, защото в мола имаше намалени, а на центъра нито един не беше намален. Онлайн също се разминават цените доста често. Аз миналата година така си взех парка зимна за 12лв, като на касата се отрази намалението, иначе беше 25лв (което пак е нищо де). Така и един сутиен уж 12лв пишеше, пък на касата 3. Май си е до късмет, ако попаднеш на нещо.

В количката постилям чаршафче. Майка ми беше направила 3-4 на Алекс, сега пак ще направи Ама други десени.

# 672
  • Мнения: X
Дени, бодитата наистина имат копчета тик-так само отдолу. Гащеризончето имаше изцяло отпред, та чак до едното крачолче долу.

Криси , ще те запомня. Моят болничен изтича днес, но на 12 съм на ЖК и се чудя дали да ходя да си го взема по-рано подновения или направо за прегледа, да не се разкарвам няколко пъти... Може утре да звънна по телефона да питам направо дали ММ може да ми го вземе.

А в количката не е необходимо да има непромокаема подложка, така ли? Само чаршафче е достатъчно?

Лимонче , вече те гоня. Ще си грухкаме двете. Хахаха Grinning Не съм променила нищо в режима си на хранене, ама скоро зимното яке няма да мога да го закопчая на корема. Blush

# 673
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Здравейте, и аз имам същите опасения за закопчаването на зимното яке, въпреки че моето коремче си има своите настроения - един ден го има, друг ден го няма Grinning Та все още не съм решила дали да си търся ново яке.

# 674
  • Мнения: 3 985
Минах и аз през лидл-а в крайна сметка. Имаше доста размери в нашия. взех една блуза и една рокля. Роклите ми се сториха приятна материя. Имаше доста 34ти размер, взех тъмна. Малко странно ми стои, ръкавите са ми много широки, но ако са навити до лакътя (имат си копченце) е ок. На гъза също ми е малко странна, хем е широка, хем ми се лепи, пък отпред някаква много свободна. Но мисля да си я оставя, ако не друго, поне за домашна лятото мога да я нося.
Блузата е тънка, става за кърмене. И тя не ми се стори много уау, ще видим като се изпере и изглади как ще е.
Дрешки не съм взимала, още не съм видяла от старите има ли такива, които да стават.

Общи условия

Активация на акаунт