💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 384
  • 762
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 697
На моят му залагам точно 1 лев - символично! 😂

# 646
  • Мнения: 6 604
Ама каква случайност, че точно преди това състезание от сутринта темата е раждането. 😜 😂 😂 😂

# 647
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Колко ли от мъжете ще оправдаят залозите на жените си?


DiDi§, чиста случаЕност направо! Същото си го помислих и аз, но все пак са им "подсказали", няма как...

# 648
  • Мнения: 4 833
Викам на мъжО залагам all in на теб и той ме поглежда и вика "с теб живея все пак, свикнал съм да нося на болка" . 😂😂😂

# 649
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мъжът ми гледа и умира от смях, ама нищо не бих заложила на него, защото мъжкото месо боли повече.

# 650
  • Мнения: 14 837
Това изпитание ми изглежда като театро малко.

# 651
  • Мнения: 6 417
Ауу, лигльовци.

# 652
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Йордан: "Оооооооооо, Ше го родААААААААА".

# 653
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Обаче повечето как бяха пребелели след "раждането"... Satisfied

# 654
  • София
  • Мнения: 15 486
Много кратко ми се струва, че им го прилагат.Никое раждане не е толкова кратко и бързо.

# 655
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чудя се - защо родилките са с маски?

# 656
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Святослав и Ивелина са с най-слаб резултат към момента, май... Rolling Eyes

# 657
  • Мнения: 1 429
О, много се смях.Но се чудя,дали наистина болката я докарват като нашата?Но каквото и да им пускат,пак е несравнимо,аз съм се мъчила часове с контракции,пет минути всеки ще ги изтърпи.Но дано повече мъже да гледат и най-накрая да разберат,че никак не е лесно раждането .

# 658
  • Мнения: 4 431
Ейй, обаче всички мъже се справиха. Ама и аз мислех, че им е малко това време  Joy За 10 минути поне да беше.
Много ми е готин този Емил - "как да се откажа, като искам същото от нея, с какви очи да ида после в родилното ". Святослав - "а, още мога, давайте ги". И този Мартин..аз мислех, че той най-много ще носи, а той си беше свил на 100..

И Анселита ми беше много сладка. Как търсеше волана под капака, после кабелите под волана, и как не се сети,  че има ДВЕ коли с ДВА багажника. Ама после как разказваше! Grinning Много сладка ми стана, такава емоционална.
Браво на Доротея, Калина, Божидара.
Тая Симона.. Joy Прас-прас с чук даже Grinning Но Велислав стоически издържа.

Ма е глупаво, че всяка седмица почват на ново с по 5 хиляди.

Повече от логично, Георги и Мара са сложили тези, дето гласуваха против тях в караваната.

# 659
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И сега какво? Спечеленото до тази седмица няма значение. Тъпо!

Общи условия

Активация на акаунт