💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 102
  • 762
  •   1
Отговори
# 510
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Мъра ми звучи като мърла и много ме дразни. 🙄
Ха ха 😀 и мен така! Префърцунена лигла ми се струва. Гледана жена е, не го отричам, но не ме кефи и това е. Simple Smile Малко го докарва като "последна инстанция".

# 511
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Относно Тупарев. Е, нали неговата продуцентска къща стои зад предаването или аз не съм дочел нещо, мернах го в уикито. Не че е чак толкова важно де.
Въпреки че имам някакви бегли спомени, че е писано по този въпрос в темата, не успях да открия. Изгледах и началото, и края, при това - не само на снощния епизод, но в кредитите не видях нищо, което да напомня Тупарев.

Бях на кантар коя двойка искам да е елиминираната. Станимир ми е твърде пасивен и ми липсва живец у него, Мариета изначално ми е неприятна, още от първи епизод, без да знам кое точно ме дразни у нея. След снощи сякаш съжалявам, че отпаднаха точно Вилияна и Станимир. Все пак Мариета и Георги наистина бяха най-слабо представилата се двойка до момента и изобщо не беше честно да останат.
Много куца регламентът. Много! Поне отпадналата двойка да си вземаха натрупаната до момента сума, пък то...
И да, Diavolo е абсолютно прав в разсъжденията си. За какво им е да играят две игри преди това, като най-важен се оказва резултатът от последната.

# 512
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И аз харесвах двойката, която отпадна. Различни и интересни са.
Мариета и Георги са ми много антипатични.
Калина и Емил ми се струват готини, Божидара и Деян и Елена и Пламен също ме радват.

# 513
  • Мнения: 10 376
Мен много ме дразнят руснаците. Святослав има типичното руско самочувствие на всьо и вся. Много харесваната Веселка също не мога да кажа, че ме кефи, както и Симона - за мен има нещо много простовато в нея.
За мен симпатична двойка беше Вилияна и Станимир - по-специално Вили и много съжалявам, че напуснаха. Противно на всички мнения Божидара също ми е симпатична - някак има характер и живот в нея за разлика от мъжа й. Искра и Йордан също са ми симпатични, но някак по-безлично стоят.
Лично на мен хич не ми харесва Емо Чолаков като водещ. Колкото беше интересен и раздвижен в прогнозите за времето, тук някак сух и скучноват седи. Ако не го познавах от прогнозите, доста щях да се чудя какво прави тук.

# 514
  • Мнения: 2 362
За мен също това беше най-симпатичната двойка и съвсем загубих интерес вече към предаването.
Емо Чолаков нещо не ме грабва, очаквах повече от него като водещ. То и самия  формат си е скучноват, но с превъртане на рекламите и за фон се ядва:)

# 515
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Какво сте очаквали от Емо? Да подскача и да се прави на шут ли?
Та той загуби жена си няколко дни преди началото на снимките, за Бога!
Пред себе си е гледал щастливи и обичащи се двойки, прегръщащи се и целуващи се. Представяте ли си как се е чувствал?

# 516
  • Мнения: 5 459
Какво сте очаквали от Емо? Да подскача и да се прави на шут ли?
Та той загуби жена си няколко дни преди началото на снимките, за Бога!
Пред себе си е гледал щастливи и обичащи се двойки, прегръщащи се и целуващи се. Представяте ли си как се е чувствал?

Божееее, толкова добре се представя, че бях забравила. Милият Емо!

# 517
  • Мнения: 10 376
Съжалявам, за пръв път чувам, че е загубил жена си. Съжалявам за това, което написах, има най-искрената ми съпричастност!

# 518
  • Мнения: 4 746
На мен Емо ми харесва, като водещ, а и има моите адмирации, че предвид ,загубата си успява да се справя толкова добре.

# 519
  • Мнения: 10 991
Продължават да драпат надолу. Само у нас може да спечелиш игра, да си в челната петица по пари и с едно предпоследно място да си заминеш, защото видиш ли надзирателя ромофоб бил душата на компанията. Трагедия. Жалко за мотористите, макар че донякъде си го заслужиха, най-вече заради Станимир.

Абсолютно вярно. За пореден път...

Можели да коментират номинациите си, да се съветвали...Трябваше вота да е таен, хем да не унизяват по нехаресваната двойка, хем да се чуди оцелялята кои им симпатизират.
Много ме е яд, защото точно и двете номинирани двойки са ми симпатични и предпочитах други да си тръгнат.


точно така

Изчетох наведнъж всички мнения от деня, това, че куца регламентът е абсолютно вярно и наистина не може на такава доза късмет да се разчита. Обезмислят се игрите, обезмислят се тези временни класирания, след като накрая ще си гласуваме по симпатии. И Diavolo  много точно го написа, трябва само да внимаваш да не си последен или предпоследен, иначе няма значение къде си в класацията.
А за Емо...  мога да си представя какво му е на човека, току що станал вдовец и по цял ден да гледа 12 влюбени двойки, с щастлив брак. А той останал сам... Sad:

Святослав има типичното руско самочувствие на всьо и вся.
Абсолютно точно... Първенците по самочувствие в света, винаги нахакани, винаги гръмогласни и убедени във всичко, което казват и изискват... т.нар. "братушки".  Они знают всë и вся. Помните ли Людмила Захажаева в Биг брадър?
И макар, че Святослав разсъждава доста трезво и е прав (поне за себе си и за жена му), малко...прекалено смело ми се видя това директно говорене за номинираните двойки и защо везната се накланя в тази или онази посока...  Ми позатрай си малко, невинаги е тактично така да изстрелваш всичко. Хората са различни, има и по-чувствителни. Дето има една приказка "Думи-куршуми". Но...тепърва ще ги опознаваме и тях

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 00:59 от diziler

# 520
  • Мнения: 10 376
На мен Святослав ми направи лошо впечатление, когато подреди пъзела със снимката на жена си и изтъкваше как само висок мъж може да го подреди, виж, ако е някой нисък няма да успее

# 521
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А другият, който се справи с пъзела Йордан ли беше?
Той па щото е върлина!...

# 522
  • Мнения: 4 594
На мен Емо много ми харесва като водещ, много е приятен. В прогнозите много ме дразнеше. Наистина се справя чудесно предвид обстоятелствата.

# 523
  • Мнения: 10 991
И мен ме дразнеше в прогнозата ,защото... просто не казваше прогнозата, от 2 минути включване, минута и половина беше бля-бля. Купон да има. Ама дай да чуем за времето, бе човек. Лиготиите и оригиналниченето ми идваха в повече.  Тоест подходящ си е за шоу, тук си е точно на мястото. Все ми се струва, че след края на това предаване сигурно ще работи в Нова ТВ - синоптик.
Нора манекенката я няма от известно време (не, че тя е синоптик де, но представяше прогнозата за времето)

# 524
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Нора няма вече да казва времето,напусна.Гери,Никол и Ники Василковски са само на прогнозата.
Може и да поканят Емо в нова тв след края на предаването.

Много тъпо това с изгонването на двойки без спечелените суми Angry

Общи условия

Активация на акаунт