💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 199
  • 762
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 235
Паднах от смях с Анселита 🤣.Много лесни задачи.Бях неосъществената мечта на баща ми за момче и тези задачи нямаше да ми се опънат.Моят вика 5 к щях да заложа щом е мъжка работа 😁

# 631
  • Мнения: 697
И аз с всичко щях да се справя. Така на първо четене де. Вероятно и всяка друга жена може да се справи, но като има камери и време и настава паника. 😁

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Даже и през ум не ми минава, че тези задачи могат да се опрат на някого.

Обаче с “родилните мъки” дали няма да предизвикат контракции на грешен мускул🤔🤣🤣?

# 633
  • Мнения: 1 009
По начинът, по който постъпиха окончателно ми опротивяха Георги и Мър(л)а. Решението беше изцяло нейно и дежурното оправдание "това е само игра". Хелоуу Imp

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Имаме си нов инструмент- винтовер 🤦♀

# 635
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Доротея беше хала.

# 636
  • Мнения: X
Доротея се справи най-бързо досега, макар че зави болтовете с ръчна отвертка.

# 637
  • Мнения: 4 749
Дуручея rulzz!!

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Доротея ме изкефи с винтовера. 😁

Обаче муцуни все е недоволна и все му се кара на Велислав. 🙈

# 639
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Евала на жената, че е попила знания и опит от мъжа си, а да го питам него знае ли той как се извиват мигли с миглоизвивачка, а?

Мариета(дано не бъркам името): как ще разбера дали бебето в корема ми има нужда от помощ?
- Ами ще чакаш да извика от матката “ Fire, please!”

# 640
  • Мнения: 697
Аз пък не мога да повярвам - да съобщиш на мъжа си, че си родила със снимка по месинджър! 😁

# 641
  • Мнения: 3 942
Здравейте, в кой хотел снимат предаването ?

# 642
  • Мнения: 291
Браво на Доротея! Тя и мъжът й са едни от фаворитите ми, много добродушни и земни хора и си личи, че се обичат.
И аз мисля, че бих се справила, доста неща съм поправяла вкъщи, включително тези от задачата Wink
Симона ми става все по-антипатична.

# 643
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След първата игра


Здравейте, в кой хотел снимат предаването ?

Вила "Екатерина" във Вакарел.

# 644
  • Мнения: 6 235
Радвам се че ги събраха двете състезания в един епизод,не да го пълнят с излишни неща.На моят бих заложила 100 лева,хич го няма по търпенето на болката.Не знам дали и как ще се справят,лично на мен ми се губят тези часове от раждането,без упойка бях и бяха страшни контракциите и болката.Толкова облекчена бях като свърши всичко.

Общи условия

Активация на акаунт