Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 963
  • 775
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 288
Успех в реденето! Само като се сетя за нашите плочки и ми се свива стомаха )))!
Браво за спалнята!

# 421
  • Португалия
  • Мнения: 3 940

Ние решихме да слагаме мраморни плочки в кухнята, която все още не е кухня😅. Днес започвам да търся коя с коя съвпада.. Пожелайте ми късмет и здрави нерви! 😆😆.


[/quote]
започнахте ли да ги поставяте вече?
възможно ли е да ми кажете какви са плочите-марка?
страшно много приличат на моите,които скоро ще поставяме, и само като си помисля какъв ад ще е рязането на толкова големи плочи/ 120х40/и се изпотявам

# 422
  • Мнения: 948
Здравейте, препоръчайте ми моля откъде да си взема плътни завеси. Проблемът е, че корнизът е от старите - на релса, а се на халки се продават. Даййте идея и за материя, основно за затъмнямане ще ги взема, с южно изложение е. Благодаря🙂

# 423
  • Мнения: 866
Здравейте, препоръчайте ми моля откъде да си взема плътни завеси. Проблемът е, че корнизът е от старите - на релса, а се на халки се продават. Даййте идея и за материя, основно за затъмнямане ще ги взема, с южно изложение е. Благодаря🙂
В специализиран магазин за завеси могат да Ви ги ушият със закачане за релса. Също в Айко предлагат такава услуга. Има завеси блекаут, които са плътни и идеята им е точно да не пропускат светлина.

# 424
  • София
  • Мнения: 8 561
Завесите на Икеа са с готов перделък, който става и за кукички. Имат блекаут в няколко цвята.

# 425
  • Мнения: 948
Много Ви благодаря 🙂

# 426
  • Мнения: 23
Както обещах. Купихме къща, строена 1924 г. Показвам - беше кухня, сега е баня. Още няма параван и врата не е боядисана в бяло, но се нанесохме преди дни и нямах търпение ))).
Скрит текст:









Здравейте, банята е разкошна....
Мога ли да ви помоля за снимка на сифона. Искам гранитогрес с такъв размер и не мога да си представя как ще изглежда т.е как е разположен между плочките - дали линеен или с обикновена форма.
Благодаря ви!

# 427
  • Мнения: 7 191
На предпоследната снимка под душа се вижда едното ъгълче на сифона, линеен е.

Иначе, да кажа и аз - страхотна баня, атмосферата, която е постигната, е прекрасна.

# 428
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Аз да използвам темата и да попитам нещо - щом къщата е стара, сигурно е с гредоред. Има ли проблем с това? Питам защото и на нас ни предстои такава покупка и да знам какво да очаквам.

# 429
  • Мнения: 40 854
Аз не бих купила гредоред. Даже и да е в добро състояние скърца, кънти, а може и да гнил.

# 430
  • тук и там
  • Мнения: 11 526
Ами те повечето стари къщи са със гредоред .Предполагам че за това е питането и на Желязната лейди..

# 431
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Ами те повечето стари къщи са със гредоред .Предполагам че за това е питането и на Желязната лейди..
Да, точно.

# 432
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Аз да използвам темата и да попитам нещо - щом къщата е стара, сигурно е с гредоред. Има ли проблем с това? Питам защото и на нас ни предстои такава покупка и да знам какво да очаквам.
Всичко може да се очаква. Зависи кой и кога я е градил, както и какво е правено при експлоатацията и поддръжката ѝ, от въздействия на непреодолими от човека природни сили. Естествено и от финансовия ресурс.
Съответно и всичко може да се направи - от събаряне, през основен или козметичен ремонт, до реновация, подобна на тази, която показах преди време /с Киндер яйцето/.
Впрочем, скоро ще снимам и покажа окончателния ѝ вид, на привършване са.

Забелязала съм, че който разполага със средства и време, заменя гредореда с плоча. А в последните години и с метална конструкция.

# 433
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Едва ли ще имаме възможност да го сменим, по- скоро ще реновираме и укрепваме. Ако стане сделката, ще снимам и ще показвам промяната. Благодаря за мненията.

# 434
  • Мнения: 5 288
Да отговоря. Сифонът е линеен, къщата е гредоред. Предишното ни жилище беше с гредоред, но апартамент.
The Iron Lady, успешна покупка!

Общи условия

Активация на акаунт