Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 696
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 438
Много добре, много се радвам, че е читаво място. Веднага те питам какво си прави там. Мен главно ме притеснява интима и по-точно настрани към бедрата каква зона правят? Имат ли точно определени сантиметри като във Версус или си обработват докъдето им кажеш и смяташ , че имаш нужда? И другото ми е отзад по дължината на дупето. В Егутов ми правят тук там около ануса, обаче няма как да видя на място, защото съм прясно обръсната... и после като избуи една растителност... ужас е. Мисля да се пусна на цяло тяло, ама да видим какво включва това цяло тяло... ще ги питам. Гледам, че е само 600лв и с 30% ще е голяма промоция...
Още нещо... като си платиш сега някаква цена запазваш ли я, защото в други студия я запазваш за в бъдеще за още няколко процедури?

# 181
  • Мнения: 5 848
Mecha, цената за цяло тяло е твърда и не се влияе от текущите намаления, доколкото знам.
На другите ти въпроси не мога да отговоря, най-добре им се обади и попитай.
Аз третирах именно цялото тяло.

# 182
  • Мнения: 438
Отново се включвам по темата, забравих да ви разкажа за последната ми процедура. Мисля, че съм някаква мазохистка...или просто тъпо вярвам, че всичко ще е ок този път.
Въпреки че бях недоволна от студиото на Етугов пак бях ходила там с надеждата, че всичко ще бъде обработено както трябва, защото се оплаках за пореден път, че имам пропуснати места. Като им се оплаках последно, те ми казаха, че не им се е случвало, а само аз съм се оплаквала 3 пъти и в сайта им и на място. Като отидох беше управителката - не ме попита нищо, не се поинтересува какво се случва, макар че и се бях оплакала точно на нея. Не ми “прегледаха” пропуснатите участъци, за което всъщност главно отидох, направиха ми процедура на интим и подмишници. Не мога да кача снимка на интима си очевидно, но през средата има една скандална линия косми в момента, необработено/пропуснато място, както и малка част от външните ми бикини на сгъвката на единия ми крак. Не мога да разбера колко трудно може да е да обработиш интим като зона и да пропуснеш част, която е най-отпред. Т.е зоната не е 2 декара и ме пропускат баш най-отпред централно, не някъде на някое “по-скрито” място. Но това не е най- шокиращото ... имам пропуск на подмишницата, хора! на подмишницата! WTF?!? Просто не знам какво да кажа вече. Ориентирам се към друго място и край.
А иначе от предния път имах пропуски на краката и 1/4 от едната ми ръка не беше обработена изобщо... скандал.

# 183
  • Мнения: 5 848
Като им се оплаках последно, те ми казаха, че не им се е случвало, а само аз съм се оплаквала 3 пъти и в сайта им и на място.

Ми, повечето хора, като видят, че дадена работа е свършена "каруцарската", изобщо не биха се занимавали да се разправят, защото шансовете за промяна нивото на професионализъм са минимални. Страшно заключение е извадила управителката. Anguished После защо българските фирми нямат клиенти и фалират...

# 184
  • София
  • Мнения: 1 744
Отново се включвам по темата, забравих да ви разкажа за последната ми процедура. Мисля, че съм някаква мазохистка...или просто тъпо вярвам, че всичко ще е ок този път.


Здравей Меча, съжалявам за преживяването.
Не знам кое е това студио, но не мога да разбера следното:
след като имаш видимо пропуснат участък в момента, защо не се върнеш и не го покажеш на място?
Предишните пъти така ли процедира? Защото с такъв видим резултат мисля че няма как да те върнат.
Ако те върнат и откажат да го обработят подай жалба в Защита на потребителите.


Аз мога да препоръчам коректно отношение в лазерен център Върсус.
Бях ходила на подбедрици в края на 2019, обаче половината косми така и не паднаха след процедурата.
Чаках около месец след процедурата да яидя няма ли да паднат защото за пъври път правя тази зона, обадих се да съобщя и ме поканиха на консултация.
На място специалист установи че космите наистина не са паднали и ми насрочи среща за нова процедура, напълно безплатна.
Мина с лазера цялата предна половина на краката - там където бяхме установили че космите не са паднали.

След процедурата този път всички косми опадаха.

СМятам че постъпиха много коректно Simple Smile, все пак бях платила 155 лева.

# 185
  • Мнения: 438
Melisande, така направих предните 2 пъти. Първият път ме извикаха да огледат мястото, но докато изпопадат всички косми, за да видя , че тези си стоят минаха 2 седмица. Докато запазя час и отида мина време да ми направят целия интим. Когато ги посетих ми казаха, че ще го обработят хубаво и т.н , та обработиха , таксуваха си ме Grinning и довиждане.
Втория път бях с крака и ръце. Не можех да стоя с косми и си направих снимки. След оплакването ме поканиха , не ме погледнаха нито мен, нито снимки, направиха си ми процедура интим, платих си и довиждане. След като се оплаках и от интима пак ме канят, но ако резултатът ще е същият, не желая да ходя.
Работата е там, че аз не искам да се ядосвам. Проблемът е в мен - трябваше да спра да ходя, а не всеки път да мисля, че ще се оправи и да се ядосвам. Всякакви допълнителни такива “усложнения” ме напрягат и се старая да се пазя от тях. Не искам да се карам, не искам да се ядосвам. Потърсила съм няколко пъти съдействие от тяхна страна, като ми го обещават, но не го получавам.. приключвам въпроса. Няма да дълбая повече. Просто исках да споделя мнение за останалите.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 744
Ок, ти си преценяваш.
Но за съжаление в България на повечето хора не им се занимава и затова получаваме такова ниво за обслужване.
Аз съм работила в Канада и там се е случвало ако клиента е недоволен и прекалено много забавим доставката на телевизора му заради наша грешка да му изпратим безплатно нов такъв.
Не става въпрос да ходиш повече там, а да направиш един добър скандал и една жалба.

# 187
  • София
  • Мнения: 5 708
Имам предишни 12процедури на триъгълник. Прекъснах заради бременост и раждане, после кърмене. 6процедури в едноо студио, после 6 е друго, не са сред известните. Все ме е боляло зверски много.
Сега мога да подновя и реших да пробвам Abi beaty salon, защото са ми наблизо. Имат промоции, похвалиха ги. Но нещо се разколебах още след първата процедура. Че ме боля на интима много ясно, така се надявах на малка промяна, но уви. Със сигурност имам пропуснати зони. Не се забелява никакво опадане на косми (минаха 12дни).Правих подмишници също, там много слабо падат някой. Усещах си боцкане и болка.
Обясних , че имам 12 процедури на интима и  получих отговор, за да има ефект трябва да направим 5-6 процедури. Казаха, че трябва да ходя на 30 дни,което ми се видя странно. До сега все са ме викали на 40. С предишните лазери минаваха еднократно-святкат и продължават. При Аби, минаваше няколко пъти мястото.
Ще изчакам още малко за подмишниците и ако остане така незадоволителен резултата, няма да повторя при тях.
А и други странични неща не ми допаднаха, дребни, но дразнещи за мен. Много остро и с раздразнение реагира, че съм пуснала бикините без да ми е разрешила и съм била изцапала с гел и другата половина, сега трябвало да се чисти. Осветлението в стаята си беше слабо, после като видях пропуснатите участъци изобщо не се очудих. Оказа се, че имам моя грешка с пропуснати необръснати косъмчета, не само, че не ги е видяла, но не и минато от там, щом не са изгорени.
Ясно, че всичко е индивидуално, но силно клоня да не ходя повече при тях.

Въпроса ми е към тези, които изпитват силна болка както мен, при интима. Да търся ли и пробвам други лазери, или да се примиря, че там винаги ще боли и ако искам процедури, да си рева и ходя? Кои лазари да пробвам, ако има някакви шансове за по- малко болка. С черен и дебел косъм съм, кожата не ми е светла, не е и тъмна. До сега не са ми казвали кой тип кожа съм.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 744
Аз те съветвам да отидеш във Лазерен център Върсус.
Там не прпопускат зони и процедурата е в пъти по кратка.
За около 5-7 минути си направил пълен интим. Мен също мн ме боли но смятам че си заслужава 5 минс болка за 3 месеца ефект без косми.
Процедурите там са през 3 месеца и лазера е алксандрут, няма гел

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
С александритен на интим голяма болка и с ефект. С диоден лазер на интим почти без болка и ефект 0.
Трики, ти за 12 процедури не се ли изчисти?

# 190
  • Мнения: 5 848
Въпроса ми е към тези, които изпитват силна болка както мен, при интима. Да търся ли и пробвам други лазери, или да се примиря, че там винаги ще боли и ако искам процедури, да си рева и ходя? Кои лазари да пробвам, ако има някакви шансове за по- малко болка. С черен и дебел косъм съм, кожата не ми е светла, не е и тъмна. До сега не са ми казвали кой тип кожа съм.

Споделям моя опит: в миналото съм правила пълен интим с 2 различни диодни лазера - "LightSheer" и "Vectus". И с двата болката е била много силна, а аз съм с голям праг и изобщо не се глезя. Правя уточнението, че лазерите най-вероятно са били настроени на висока мощност.
Също така, няколко пъти съм правила процедури с александритния лазер "GentleLase Pro", в 3 различни софийски студиа. Болка до момента не съм изпитвала, дори наченки на такава. Усещам леко боцкане и парване, но е почти недоловимо. Същевременно, резултатите са супер, т.е. ефект има, при това - голям.

# 191
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Гърненце, тези два лазера не са ли диодни? Ако е така си точно на обратно по отношение на мене.

# 192
  • София
  • Мнения: 17 773
Да, диодни са. Тя си е написала.

Аз търсих, но почти безуспешно- има ли някакви проучвания кои хора и кожи се повлияват добре от диоден и александритен, съответно. Ясно, е че оптималното за всички е бяла кожа, тъмни косми, но се питам и за други подробности.

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Да, диодни са. Тя си е написала.
Хаха толкова и съм прочела.
Вчера правих втора процедура на мишници Леге Артис. Повечко ме заболя в средата където космите са повече.В края на другия месец на интим ще ходя.

# 194
  • Мнения: 5 848
Гърненце, тези два лазера не са ли диодни? Ако е така си точно на обратно по отношение на мене.
Споделям моя опит: в миналото съм правила пълен интим с 2 различни диодни лазера - "LightSheer" и "Vectus".
Simple Smile Да, противоположни са ни усещанията.

The Catcher in the Rye, не съм чувала за изследването на подобни зависимости. Сигурно има, но мисля, че преди всичко, нещата са много индивидуални. Ето, аз вече 10 г. не мога да се освободя напълно от нежеланото окосмяване, ни с диоден, ни с александритен лазер. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт