Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 051
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 1 941
Освен той самият, колко ли още приятели е запалил по увлечението си и дали пък не е решил са си отвори устата по темата, за да се опита да си спаси задника и затова да са го приключили, никой не знае...

# 3 046
  • Мнения: 1 291
И какви по-точно гаранции за много пари и сигурен старт дава името royal?
Името не знам, но семейството, от което е Хари е доста голям старт, възможности и отворени врати. Не разбирам, защо постоянно се омаловажава този факт.
Но друго си е да коментираш все на инат, само и само да се изкараш прав.

И какво предлагаш да направи Хари при положение, че се е родил в кралското семейство и то не по своя воля? Той и без да го желае винаги ще бъде свързван с тях, от това няма как да се избяга.
Няма как да избяга наистина, затова не разбирам това постоянно отричане, че произходът му ще им отвори много врати. Ако той не беше от кралското семейство, според мен щеше да им е доста по-трудно с ангажиментите.
Дано да успеят с плановете си.

# 3 047
  • Мнения: 1 941
Никой нищо не отрича.
Но и гаранции няма.
А се твърди, че това било гаранция за много пари и сигурен старт.

# 3 048
  • Мнения: X
Хари никога не е искал да излиза от кралското семейство. Това ясно си пролича от онзи набързо скалъпен манифест, когато обявиха оттеглянето. Хем така, хем така. Само че баба им показа вратата и сега някои поддържат тезата ,че цял живот насила са го държали там, само бялата и добра Мегън като е дошла и му е показала истината...

# 3 049
  • Мнения: 1 941
Хари, ако не е искал, нямаше да напусне.
Искал е, напуснал е.
Или и това се подлага под съмнение?
Да се надяваме, че не е бил под хипноза, каквито практики разбрахме, че други от семейството практикуват Joy

# 3 050
  • Мнения: 7 728
Никой нищо не отрича.
Но и гаранции няма.
А се твърди, че това било гаранция за много пари и сигурен старт.

Ти гледай какво ще стане, ако Съсексови успеят, сигурно баба му ще им звънне да си търси процент от печалбата. Тя думи приватизирана, че другото ли ще им остави. 😁

# 3 051
  • Мнения: X
Първо нека успеят, после ще гледаме какво ще стане. Баба има 300 мил. паунда лично богатство, едва ли ще търси процентите на екс роялите.

Думите не ги е приватизирала тя, такива са законите в държавата, на която е кралица. Законите не ги мисли тя.

# 3 052
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Точно обратното е. Баба иска да дистанцира Короната от всичко, което правят Хари и Маркъл. Това е една от основните причини за цялата патаклама с Royal.

Целият свят разбра, че Хари и Маркъл няма да репрезентират Кралицата в бъдеще.

А иначе за богатството. Уиндзорите са средно богати аристократи във Великобритания, но все пак имат достатъчно пари, за да си позволят да имат определени претенции. Като казвам средно богати, имам предвид, в сравнение с един Duke of Buccleuch, например.

# 3 053
  • При семейството си
  • Мнения: 7 875
Ма как, тя световноизвестната актриса, милионерка отишла на “сляпа”, уредена среща с един симпатичен, рижав младеж, със средна към ниска заплата за Кралството. Пък случайният му произход в тежест и’ дойде, след като се омъжи и роди детето им, някак си свързана с този му кусур. Бившите на Хари да твърдят, че не са извлекли дивиденти от Бабет и Royal, някак си по-достоверно звучи.

# 3 054
# 3 055
  • София
  • Мнения: 11 942
Абсолютно безпредметно е ФБР да звънят на Андрю. Повече информация ще получат оттук...

Тя и Баба не е зле да се информира оттук за намеренията си.

# 3 056
  • Мнения: 1 941
Коментарите под статията на Скуби са единодушни, че тези "новини" излизат в абсолютни парцали и чрез тях се манипулира мнението на слабо интелигентни хора.

# 3 057
  • Мнения: X
А такааа, Дейлито пак пуснали злонамерена партенка с Мегън на прицел.
Милите те. Такива сериозни разследващи журналисти. Обаче лошата Мълроуни се обадила да ги разобличи. Close
Ето и заради такива “новини” напуснаха Мегън и Хари.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 08:31 от Анонимен

# 3 058
  • Мнения: 1 941
Пускат те, ама кой ще им повярва...
Е, все се намира по някой, който чака поредната публикация за Мегън в Дейлито, за да започне оплюването.

# 3 059
  • Мнения: 19 001
Те пък щото само за тях се пише. Как пък никой друг не се засегна толкова от помията дето се излизава върху него....

На кривата ракета...

Общи условия

Активация на акаунт