Дъщеря ми и съпругът ми,а аз по средата

  • 8 403
  • 153
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 861
Аз тайничко се надявам мъжа й да я набие и изгони, ще й направи голяма услуга, след като тя 20 години не е успяла да се отърве от него и той от нея.  Обаче и той инат, ма**а му, само псува, нищо не предприема по-сериозно. SatisfiedSmile

# 121
  • Мнения: 1 119
Ужасно пожелание.
Не забравяйте, че никоя от вас не е застрахована от това някой да я набие и изгони!

# 122
  • Мнения: 861
Ужасно пожелание.
Не забравяйте, че никоя от вас не е застрахована от това някой да я набие и изгони!
Я па да дойде тоя, който ще ме мръдне от нас. Smile
За боя, казвам го като нещо пресилено, което би могло да разтури така трупаната планина от гняв 20 години и да ги освободи и двамата от тези окови, които сами са си сложили.
Обаче по закона на Мърфи, те пък ще вземат да си простят и цялата сага наново.....Weary

# 123
  • Мнения: 20 122
Няма да се изгонят един друг, те са типичен пример за допълващи се неврози, да не казваме нещо по-силно, че ще стане страшно.
Дано дъщерята се осефери по-навреме и да си бие шута, че ще повредят и нейното мозъче. Sad

# 124
  • Мнения: X
Милиони семейства живеят така нещастно цял живот, защо и те да не са от тях? Важно е да поддържаме статистиката. Голяма работа, че не сме щастливи - хляба нали без пари излиза?

# 125
  • Мнения: 20 122
Ами, насила хубост не става, са казали бабите. Избори винаги имаме, стига да не сме на смъртен одър, оттам мърдане няма. Клише, клише, ама си е баш така.

# 126
  • Мнения: X
Ами, насила хубост не става, са казали бабите. Избори винаги имаме, стига да не сме на смъртен одър, оттам мърдане няма. Клише, клише, ама си е баш така.

Да, бе, но ако се направи някакъв избор към по-добро, кой ще плаща 'ляба?! То там е проблема. Поне аз така разбрах.

# 127
  • Мнения: 861
Бе да ви кажа честно май има малко истина в това за 'ляба и не само. Споменахте за операции на гърди, корекции... Тези неща пак тоя сърдития ще трябва да ги е платил. Май не искаме да падаме под стандарта си е работата тука.

# 128
  • Мнения: X
Бе да ви кажа честно май има малко истина в това за 'ляба и не само. Споменахте за операции на гърди, корекции... Тези неща пак тоя сърдития ще трябва да ги е платил. Май не искаме да падаме под стандарта си е работата тука.

ОФФТОПИК :
Скрит текст:
Имам позната, която има позната, която има позната (ляляля) в Англия - чистачка (нищо лошо). Живеели в провинциален град, понеже мъжът работи на командировки и няма значение къде живеят, но госпожата (чистачката) много държала той да наеме жилище в Лондон, защото КОЯ БИЛА ТЯ ДА ЖИВЕЕ В ПРОВАНСА В АНГЛИЯ?! НА НЕЯ Й СЕ ПОЛАГАЛО ДА ЖИВЕЕ В ЛОНДОН! Та, господина наема апартаментче в Лондон, с които пари иначе живеят в палат в прованса, и онази продължава да мие кенефи... АМА В ЛОНДОН!

Та, българите в чужбина винаги са ми били странно племе (макар и аз да не живея в България)

# 129
  • Мнения: 24 467
Разбира се,че не смятам че е прав,но го правя за да няма скандали защото разбрах,че той никога няма да се промени

Ужас! По-ужасна стратегия от тази с конкурс не бих намерила.
Детето е голям човек. На 21 години е възрастен и ако бях на негово място, щях да започна работа. Няма да е първият и последен човек, който работи, докато учи. Нито бих му се извинила, нито бих го погледнала, докато той не ми се извини.
А твоята роля на бърсалка не е нужно друг да я играе.
Надявам се темата да не е истинска.

Търся съвети какво да направя,как да реагирам
Сигурна ли си, че търсиш точно съвети?
Намери си доходна работа и накарай този възрастен човек - 21-годишната си дъщеря, да почне работа, за да сте самостоятелни.
Намери помощ като жертва на психически тормоз - да те упътят как да се защитиш по-добре в твоята ситуация.
Пускането на теми и оплакванията тук няма да ти помогнат.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 14:48 от Judy

# 130
  • Мнения: X
Извинявайте пресметливото ми отношение, но защо мотивацията на 21годишното дете да намери работа трябва да е точно тази? Детето не заслужава ли да си тръгне по пътя, по който майка му е отказала да го поведе?

# 131
  • Мнения: 28
Аз бях така с баща ми. Кибритлия и много се засяга от всичко, цупи се с дни. Като станах на 17-18 вече не можех да го търпя и му се сопвах, че се държи като дете. И ние сме имали такива пререкания, но няма друго решение освен да се изнесеш и да държиш комуникацията до уважителния минимум - колкото повече остарява бащаткото, толкова по-зле ще става. На мен моя не ми е забранявал джобни, защото сама се издържах... и при първата възможност излязох на квартира. Та май и на вашата студентка е време да стане по-самостоятелна и да се изнася. Само това помага, вие сте си го избрала като партньор, но тя не го е избирала за баща и няма нужда да го търпи.

# 132
  • Мнения: 32 206
Аз тайничко се надявам мъжа й да я набие и изгони, ще й направи голяма услуга, след като тя 20 години не е успяла да се отърве от него и той от нея.  Обаче и той инат, ма**а му, само псува, нищо не предприема по-сериозно. SatisfiedSmile

Няма как да я изгони. После върху кой ще си излива комплексите?

# 133
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Мъжът ти псува теб и дъщеря ти?
Не е нормално това отношение.
Право е момичето,че не иска да се извини.
Виновен е той и ти също,че търпиш такова отношение и не заставаш
на страната на дъщеря си.Той трябва да се извини за поведението  и обидите.И на теб и на нея.

# 134
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 440
Търся съвети какво да направя,как да реагирам
а) търпиш
б) слагаш край

Няма магическа пръчица, животът е такъв какъвто си го направиш сам. Въпросът е стиска ли ти достатъчно да промениш нещата или ти е удобно в ролята на жертва !

Falling down is an accident, staying down is a choice!

Общи условия

Активация на акаунт