Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 784
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 400
Милица пак ли е с 3 кг грим, да знам дали да си в причиня??
Има си, не е като да е без, ама леко по-лайт.

# 376
  • Мнения: 1 146
В темата доста се коментира Десислава Пeeва и от любопитство изгледах някои видеа. Днес е качила ново видео на тема топ 10 храни за бързо разсъбличане!? Нито съм веган, нито съм суровояд, та относно работата, с която се занимава мнение не мога да дам. Обаче много непрофесионално е да се показва с горнище на бански, полугола...
Отварям линк към статия в блога на същата тема, сложена тази снимка:
Скрит текст:
WTF!? Flushed Ако съм нейн клиент, при вида на тези голотии, веднага ще я отрежа.
Аз също мисля, че тази жена е застинала някъде в 90-те години по стил и визия, толкова ретро и пошло изглежда..все едно практикува древния занаят.
Явно си пада по такива разсъблечени визии, иска да се показва, иска внимание, и аз не знам Rolling Eyes

# 377
  • Мнения: 6 873
Голямо прехласване. Чудя се как ли са изглеждали майката и бабата на Ипси. Сигурно от Джей Ло нагоре.
Кофти изцепка. Можеше освен да изтрие поста и да се прави на ни лук яла, ни лук мирисала да драсне два реда с извинение. Ипси винаги ми е правила впечатление, че се мъчи да е от онези различните със самоирония, чувство за хумор, бидейки над нещата и с леко хипстърско поведение. Не мога да посоча точен пример, но винаги е оставяла това чувство у мен и заради това не я следя. Такива като нея и Ая за мен са истинските уонабита - не Герка, която си е просто смешна с фалшивите Шанели, Гучита-Мучита и стая в хотел с гледка към мола или нещо от сорта.

# 378
  • Мнения: 9 484
Не че защитавам Валерие, но аз си мисля, че тя пазарува доста често така минималистично, т.к. Мартин вероятно отсъства често за по няколко дни или седмица-две заради работата си в травел агенцията и не е оправдано тя да купува двойно храна за сам човек. Според мен това е обяснението, едва ли е толкова стисната. Когато оставам сама за по седмица, а дори и повече и аз също пазарувам по този начин, защото не успявам да изяждам сама огромни количества храна, а и обичам да е свежа и прясна храната, а не застояла в храдилника от няколко дни.

Принципно е така. Нооо след като за рождения му ден си разделиха една пържола, съм склонна да мисля, че си е точно стисната. 😃

Гледах Петканови - много е сладък този Габриелчо.
Тортата беше много красива, но някак да се буташ да подаряваш торта на всяко инфлуенсърско бебе, не ми оставя особено добър привкус.
Подаръкът от Джулкови беше топ 😂 да му бяха купили една количка по-добре.
Даниел ме издразни, така и не мога да му симпатизирам на този човек.
Не е купил подарък на Александра, не са празнували, нормално да не им до това, щом детето е болно. Обаче после решил да я изненада с подарък, но я викна да отваря ПР пратки и плакета от Ютуб. Много тъпо.

# 379
  • Мнения: X
Не я грижа аз Биляна, детето ще го изгледат бавачки, тя няма да си развали звездния живот на.. Каква беше тя всъщност? Модел ли беше, певица ли беше, нещо такова. С парите на мама и на тате можеш да бъдеш какъвто поискаш 😆 Споделяла съм тук видеото за "колата ѝ", ето пак, за негледалите: https://youtu.be/hNuzEaZDpQU
Бая хейт отнесе тогава.

# 380
  • Мнения: 1 502
Скрит текст:
Не я грижа аз Биляна, детето ще го изгледат бавачки, тя няма да си развали звездния живот на.. Каква беше тя всъщност? Модел ли беше, певица ли беше, нещо такова. С парите на мама и на тате можеш да бъдеш какъвто поискаш 😆 Споделяла съм тук видеото за "колата ѝ", ето пак, за негледалите: https://youtu.be/hNuzEaZDpQU
Бая хейт отнесе тогава.
Не виждам място, където събира тези интересни слова.
 Устните няма да коментирам. Не участваше ли в Топ Куийн-ето на Каканашева? И се отделиха набързо с Нора Недкова?

# 381
  • Мнения: X
Tual, участваше, изкара до края, мисля. Тия дето се отделиха бяха други корифеи на българството моделство - Нора Недкова и някаква си Пенелопе.

# 382
  • бургас
  • Мнения: 739
Биляна преди ходеше с малкия Диневе. Ама явно са пръснали панаира на една сватба на познат и беше опрял пистолет в главата. После пък тя заплашваше под път и над път,че ако някой нещо и каже ще каже на Динев.
Доста селски изпълнения общо взето.

# 383
  • Мнения: 787
Ипси,мипси живее ли в реалността?!'Щото голям процент от жените в Бг на по 50 и над изглеждат като Н.Ч.А тези/нооовото поколение/ започнали с ремонтните дейности още преди 30,ще са още по-зле като стигнат 50.Извънземни без мимики от лифтинги,с веждаци на средата на челото и усмивка на Жокера ,или без лицеизраз от перманентното им препариране.За скули и джуки няма да пиша,че там и сега е трагично..пихтии разни.
Хранителните добавки разпространяващи се по интернет са опасни.В фарм.факултета в един от най-големите градове в Бг двама човека се бяха заели да провеждат "експеримент" изследвайки наличие на неуточенени,забранени субстванции в над 50 препарата.И няма нужда да казвам какво се установи...
Бабата ми беше дала 150 лв.за добавка избавяща я от диабета,рекламирана по интернетУ,нито я изцери,нито и навреди фатално слава богу,но при консултация с фармацевт относно прословутата добавка,той ми разясни какво да се очаква като последствия и картината се разви както той беше упоменал.В Бг няма контрол относто добавките!За мен хората,които рекламират знайни и незнайни добавки нямат съвест.

# 384
  • Мнения: 1 870
Днес се разбудих с няколко клипа на пътуващото из Индия момиче. Страххxxxотна е! Има малко странен начин на говорене (поне според мен), но свикнеш ли й веднъж- е кеф да я гледаш.

@Лана, дали някой от идните месеци можем да я добавим на първа страница? Знам, че едва сега започва с пътешествието си, но дава силна заявка за хубав пътешественически влог през идните 8 месеца. Simple Smile

Понеже съм много лоша и злобна лелка - минах всичките й видеа и й нацъках лайкове навсякъде. Wink Стойностните неща трябва да се поощряват.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 14:14 от Yogurina

# 385
  • Мнения: X
Биляна преди ходеше с малкия Диневе. Ама явно са пръснали панаира на една сватба на познат и беше опрял пистолет в главата. После пък тя заплашваше под път и над път,че ако някой нещо и каже ще каже на Динев.
Доста селски изпълнения общо взето.

Това е Пенелопе. Биляна е племенницата на Златко Баретата Simple Smile

# 386
  • бургас
  • Мнения: 739
Биляна преди ходеше с малкия Диневе. Ама явно са пръснали панаира на една сватба на познат и беше опрял пистолет в главата. После пък тя заплашваше под път и над път,че ако някой нещо и каже ще каже на Динев.
Доста селски изпълнения общо взето.

Това е Пенелопе. Биляна е племенницата на Златко Баретата Simple Smile


Значи ги бъркам ами приличат си. Моя грешка сори, макар,че нали Мегз (зъбатата) имаше някакво предаване и тая Биляна беше там и тя пак обяснявашеч,че ще каже на Динев.

# 387
  • Мнения: 6 604
Сравнението на Ипси засяга, защото сравнява Джей Ло с жена, преминала през такава битка, или.... 🙄
Т. е., ако беше със здрава 50 годишна българка, щяхте да сте ок? 🤔

# 388
  • Мнения: 46 510
В темата доста се коментира Десислава Пeeва ...много непрофесионално е да се показва с горнище на бански, полугола...
Всичко е непрофесионално при нея. Пускала съм 2-3 влога, такова мляскане пада...

# 389
  • Мнения: 4 400
Сравнението на Ипси засяга, защото сравнява Джей Ло с жена, преминала през такава битка, или.... 🙄
Т. е., ако беше със здрава 50 годишна българка, щяхте да сте ок? 🤔

За мен нито едното, нито другото е ок. Но сравнението с човек минал през тази болест е меко казано отвратително.

Общи условия

Активация на акаунт